Společné vtipyFull Benefits (S03E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:539
Počet zobrazení:8 794

David se zbavil své podivné přítelkyně a je konečně volný. A navíc se opět přátelí se Sarah. Ale jsou opravdu přátelé? Dnes David a Sarah zjistí, že v jejich přátelském vztahu chybí něco, co s ostatními nepostrádají.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Já nevím. Rozbité didgeridoo? Ne, harmonika na větráku. Jasně. To byl můj druhý tip. - Vážně? - Ne! Tohle je úžasné. - Říkala jsem, že ti chutná mortadella. - Jo, je to jako placatý hot dog. Přesně jako placatý hot dog.

Ne, mluvím o nás dvou. Jsme zas přátelé! Jó, dokázali jsme to! Blé, co to máš na ruce? - Omastek. - Fuj. Čau lidi. A samozřejmě, Davide, dnes vypadáš elegantně. Děkuji, pane. Vy také. Promiň, Sarah.

Máme takový společný vtip, když jsem byli na jednom zápasu Yankees. To byl Amir... Víš co? Těžko se to vysvětluje. TĚŽKO. SE TO. VYSVĚTLUJE. To je zase ze zápasu Mets. - My nemáme žádný společný vtip. - Máme jich hromadu. - To si nemyslím. - A co třeba... Hele chlape, musíš vypadnout.

Nevím, co to... Ne chlape, ty musíš vypadnout. - Promiň, ten mám s Patem. -Vidíš? - O nic nejde, můžem si jeden zrovna vymyslet. - Tak jo. - Tohle je moc nucené. - Jo, vážně se mi to nelíbilo. Jsme vůbec přátelé bez společných vtipů? Nepotřebujem vtipy, víme o sobě všechno. - Mé prostřední jméno.

- Arnold. - Narození? - Wisconsin. - Narozeniny? - 3. května. - Jméno matky? - Odette. - Všechno špatně. - Já vím. - To jako fakt? Arnold? - Někdo řekl mé prostřední jméno? Bavíme se o Davidovi. Promiň, D-Arnsi. - D-Arns? - Jo, takhle říkám Danovi. Vlastně mám přezdívky pro všechny. Grim Creeper, Bonch, Flipper, B-Bear, Sir Munchy man, Tiny, El Diablo a...

David. Já bych vážně chtěl být Grim Creeper. Počkat, to nejsme přátelé? To jsme jenom výhody? Ne! Ne, jsme přátelé. Věřím ti, jdu za tebou se vším, rád jsem s tebou. Nepotřebujeme přezdívky ani společné vtipy. - Společnýýýý!

- Crab Rangoon. To je takový náš zvyk. Počkej. Nezáleží na tom, jsme přátelé. Jasné? Jasné. Krom toho, pořád máme pozdrav. Máš pravdu! Moc používáš klouby. Celé je to s kloubama... Ne.

Začíná to... Měli bychom víc cvičit. - Už teď jsi to podělal. - Nevěděl jsem, že už cvičíme.

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

diki, diki velmi dakujem za take hojne odpovede :) Black Books, IT Crowd a Cerveneho Trpaslika mam uz davno skuknute, milujem britske sitcomi, taktiez Dobre rano, pane ministre :) urcite si nieco z toho vyberiem, na Californation uz myslim dlhsie, a tie dalsie nepoznam, tak urcite skusim, vdaka vsetkym este raz :)

180

Odpovědět

x-pet: A řekl bych, že je slušná (statistická) pravděpodobnost, že se ty seriály budou líbit i Tobě;)

180

Odpovědět

x-pet: Taky bych nějakej seriál doporučil, ale koukám, že nemálo návštěvníků videacesky (minimálně těch, kteří sledujou tento seriál) má podobnej seriálovej vkus jako já, tak mi nezbývá než vyjádřit souhlas u již doporučeného (palcem nahoru):)

180

Odpovědět

x-pet:
Doporučuji nové seriály suits a homeland.

180

Odpovědět

x-pet: A co takhle Community? ... Ne příliš provařené jméno, ale po dlouhé době kvalitní seriálová podívaná. Postupem času člověk nechápe, co všechno se dá ještě neokoukaně zparodovat.

190

Odpovědět

x-pet: jak rikal ronin...IT crowd,black books.....a rozhodne zkus cervenyho trpaslika!!!

180

Odpovědět

x-pet: Zkus Misfits ;)

180

Odpovědět

Píšete to tady ke každýmu dílu, ale Sarah je fakt kost kurňa ! :D Díl od dílu tvrdší... teda lepší :D

183

Odpovědět

x-pet:tak zkus Griffinovi (Fanmily guy)...je sice možný, že se ti nebude líbit jejich humor, ale za pokus to stojí ;)

181

Odpovědět

Rozhodně souhlasím s Roninem, britské sitcomy jsou parádní.

Pokud máš zájem o něco jiného, než je ta klasika, tak zkus Californication. Ale je to úplně něco jiného, než na co jsi zvyklej z té typické scény, hraje tam Duchovny, má to dost sexuální motiv (který je relativně zkrocen po pár dílech a potom zas eskaluje dále).

190

Odpovědět

Prej omastek :D To určitě .

181

Odpovědět

aha už to tu někdo psal no nic :D

181

Odpovědět

x-pet: It Crowd a Black Books doporučuju pokud si neviděl :)

180

Odpovědět

Stejně nejlepší je Amir (brejlounek), protože byl v Zahulíme Uvidíme 3 :))

181

Odpovědět

nádodou...jsou roztimilí :D

181

Další