Další krokFull Benefits (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:468
Počet zobrazení:8 369

Poslední díl třetí série je prozatím i posledním dílem celkově. Poměrně otevřený konec nám ale dává naději na sérii čtvrtou, takže nám nezbývá než doufat. Minule bláznivá Rachel viděla Davida, jak se líbá se Sarah. A protože je bláznivá, tak si něco určitě vymyslí. Co to bude, se dozvíte v závěrečném dílu.

Tak co? Který díl nebo série se vám líbila nejvíc?

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Chtěl jsem se tě zeptat, co se stalo s Joem? Randili jsme pár týdnů a pak... Tady je můj medvěd. Co to děláš? Natáčím tě jak zabíjíš kolíky, jak jsi mi řekl. Já vím... hrej svou roli. Páni, vážně to vypadá, že jsi dobrý zabíječ kolíků.

Pro koho to vůbec je? - Medvěd. - Naposledy, Joe... Ne. Medvěd! Co? Panebože, co budeme dělat, Joe? Podívej na mě. Jsi v pořádku. Mám to pod kontrolou. On zemřel?! Vylekala jsem tě? Protože ty mě ano. Fakt?

Vypadáš podivně klidně. Mluvím o předchozí noci, hlupáčku. Nevím, o čem mluvíš. Vzpomínáš, jak jsi seděla před barem? Ne. - Na lavičce... - Ne. - A líbala Davida... - Ne! Ale já jo. Viděla jsem to. A pokud na Davida někdy znova jenom promluvíš, tak tě zničím.

A víš proč? Jsi šílená? Jsem šílená! Teď mě omluv, potřebuju na záchod. Chceš jít na tenhle? Mám zavřít dveře? Ne. Nech je otevřené. - Jsi v pořádku?

- Jo, všechno v poho. Tvoje bejvalka mě strčí do mražáku, ale... Vážně? Lissy? Nikdy bych neřekl, že je to vražedkyně... Jo, ty mluvíš o Rachel. To dává smysl. Víš, že jednou pila mou krev? Co? Měli bychom si promluvit o tom večeru, vážně jsem se... Ne na veřejnosti. Uvidí nás. Kontaktuju tě. Ale kdy? A jak budu vědět, že jsi to ty? Poznáš to.

Davide! Jak se máš? Super pozadí. Mám pro tebe zprávu. Kohout chce vidět vránu v místnosti oblaků, když hodiny ukážou V. Dane, vážně nemám čas na tvoje hádanky. Ne, počkej. Kohout chce vidět vránu v místnosti oblaků, když hodiny ukážou V. Jasně. Řekni kohoutovi... Kohout říká, že by vrána neměl řešit, jaký druh ptáka je. Dobře, ale řekni kohoutovi...

Kohout říká, že můžeš být klokan. Jo! Teď řekni kohoutovi... Kohout říká, že by si ráda vyslechla klokaní alternativu pro místnost oblaků, ale myslí si, že "místnost oblaků" je docela dobrý tajný název. Dobře, řekni kohoutovi... Kohoutovi nevadí název království bonbónů, prostě se tam sejděte až hodiny ukáží V. Vážně se musím vrátit do práce.

Jo, ale řekni kohoutovi... S hodinama nemění názor. - Dobře. Díky, Dane. - Nejsem Dan. Jsem zlatý jednorožec. To jako fakt? - Čau. - Ahoj! Promiň za to tajnůstkářství, chtěla jsem tě vidět dřív, ale jsem ráda naživu. Dobrý postřeh.

Dobře, chci s tebou něco probrat. - Chci... - Taky s tebou chci být. Páni! To byl odvážný krok. Mohl jsem říct cokoliv. Jo, myslela jsem, že buď řekneš tohle, nebo že chceš Danovo krycí jméno. - Zlatý jednorožec je mnohem lepší. - Klokan je taky super. Já vím, je to mé nejoblíbenější zvíře, ale zlatý jednorožec je úžasný. Tak to zkusíme? Já, ty. Jízdy na dvojkole.

Vzájemné masáže. - Teď to trochu zvažuju. - Jo, já taky. Ale jo. Rozhodně chci. Dobře. Asi bychom to měli nahlásit. Jo, anebo můžem udělat tohle... Slyšela ten vzkaz! Vážně, lidi? Ježíši! Vy dva nerespektujete pracovní prostředí. Ne, tohle je domluvená schůze....

Vážně mi nedáváte moc na výběr. Jste v práci! Omlouvám se, ale... máte padáka. Někdo by už měl konečně zrušit ten kumbál s matracema.

Komentáře (35)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt nádherný seriál!
U mě vyhrála hláška "V balíčku jsou 4 esa...".

00

Odpovědět

Kedy už konečne budú nové časti?

220

Odpovědět

"PŘEKVAPUJÍCÍ" ten konec.. bylo hned jasný že tam někdo vlítne.. :D

204

Odpovědět

Konec jako vždy usmrcující :D Ten uklízeč je vážně nejlepší postava celého seriálu... :D

250

Odpovědět

0:38 - Slovy Howarda: Páni, to je opravdu děsivý.

191

Odpovědět

Mě se nejvíc líbila první a začátek druhé série :) Zbytek je taky výbornej ale ten začátek byl nejlepší, myslím že sem se aji víc nasmál... :)

201

Odpovědět

ten uklízeč :D

181

Odpovědět

Anonymka nemyslíš že je to tak schválně ? .. JK

183

Odpovědět

Taky vám ta Rachel přijde taková slizská? :D:D Mě ten její xicht docela děsí :D

184

Odpovědět

Tceld: Ne to fakt není dobrý nápad. Dokonce o tom vyšla i studie závislosti vztahu na pracovním prostředí a jaký emocionální efekt to má.
Každopádně dřív či později jeden z Vás a nebo oba odejdete.

K dílu: Poslední hláška skvělá :D
A ta bejvalka je zákeřná svině na entou :D

181

Odpovědět

prostě příliš otevřený konec.... aspoň ješte jeden díl aby uzavřeli sérii

181

Odpovědět

nééé my nechceme konec :(((( tohle bylo best of

182

Odpovědět

dinocop: Přepsat hlášky, který sme právě všichni slyšeli je vážně demence.
GetToTheChoppa: To každej malej spratek musí do každý věty dát ´´si zabil´´? Co to je zase za dementní módu?

182

Odpovědět

Takže začínat si s kolegyní není tak úžasný nápad? Sakryš! :-D

184

Odpovědět

DoDo: Ok, předělám vám to zpátky na vránu. :-D Omluva.

183

Další