DC versus MarvelGabriel Iglesias show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 8
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:363
Počet zobrazení:18 362

Věrní fanoušci našeho webu už určitě jásají. Ano, po dloooouhé době tu pro vás máme další úryvek ze stand-up vystoupení oplácaného komika Gabriela Iglesiase alias Fluffyho (Cvaldy). Pokud o něm právě teď slyšíte poprvé, doporučuji to rychle napravit zde. Netflix nedávno zveřejnil Gabrielův nový celovečerní komediální speciál s názvem I'm Sorry For What I Said When I Was Hungry (Mrzí mě, co jsem řekl, když jsem měl hlad), který je dostupný i pro české uživatele, ač zatím bez titulků. U této příležitosti vypustil i několik úryvků z vystoupení, aby ho náležitě zpromoval. V tomto videu naťukne ožehavé téma věčných sporů zapřísáhlých fanoušků komiksových vydavatelství. Příjemnou zábavu.

Přepis titulků

Ahoj, lidi, hlásí se vám Gabriel Iglesias! "Jsme na tvém kanálu, takže tě známe." Jen vám osvěžuju paměť pro případ, že tu jste omylem. "Nenosí normálně havajský košile?" Ne když je taková kosa. Tak to bychom měli. Chci vám říct, že na Netflixu vyjde už brzy můj nový speciál I'm Sorry For What I Said When I Was Hungry. "Ale on má hlad pořád, nic ho nemrzí."

Máte recht. Každopádně pro vás mám malou ochutnávku. Doufám, že si ho brzo pustíte. Bude k dostání na Netflixu a bude nezkrácený, necenzurovaný a vyrobený přímo pro vás. Přesně tak, bude na Netflixu, který vám přinesl Narcos, seriál, ve kterém zařve spousta hispánců, ale je skvělej. Přesně! Tak se pohodlně usaďte a sledujte ukázku z I'm Sorry For What I Said When I Was Hungry. K dostání od 20.

prosince. Pokud už prosinec byl, tak si ten speciál hned pusťte. V pohodě. Za mým synem chodí domů dost často jeho dva kámoši. Kena hodně bavěj počítače a Fabien se chce stát policistou. Oba ti klučinové jsou moc fajn. Říkám jim "klučinové", i když jim už je 18. Pro mě jakožto téměř čtyřicátníka jsou to děti.

Někdy spolu vedem hodně dospělácký rozhovory. Jindy si ale říkám: "Proč tím vůbec ztrácím čas?" Když jsem doma, nosím obvykle podobný oblečení, jen ne havajskou košili. Místo ní mám tričko s motivem Star Wars, Marvelu nebo Transformers... nebo nějakýho animáku. Rád tyhle věci nosím. Jednou jsem si na sebe vzal tričko Avengers.

Přišel jsem do obýváku a synův kámoš Fabien to tričko hned zmerčil. Ukazoval na mě, tak se ho ptám, co je. A on: "Slabý!" "Co prosím?" "Slabý!" A pak dodal: "DC je lepší!" "Cos to řekl?" "DC je lepší!" "D.C. je fajn. Žije tam Obama, schvalujou tam zákony, maj hotely a muzea, ale není to ani stát, tak nevím, proč se čertíš."

"Ne, myslím DC Comics!" "Klídek, táhne mi na čtyřicet. Mně je to fuk. Jen mám to tričko rád a padne mi!" "Nezlob se." "Ale mám pravdu!" "Uklidni se." "Jsou nejlepší!" "Neber si to tak." V duchu jsem si říkal: "Proč tím vůbec ztrácím čas?" Mohl jsem dělat něco jinýho. Třeba dostat svýho syna na slona, ale ne... Zajímalo mě, proč jsou nejlepší.

Pak na to tričko znova ukázal: "Iron Man je trapnej! Batman je nejlepší!" Tak se ptám: "Proč?" "Protože je!" "To není argument." "Batman není nejlepší superhrdina. Mrzí mě, že tě zklamu, ale fakt není." Támhle už někdo pění. "Ne, Cvaldo, nepouštěj se do toho. Nedělej to." Ale já se do toho pustím. Batman není nejlepší superhrdina. Batman je nejúchylnější. Batman je ten nejúchylnější superhrdina, co kdy existoval.

Už jen ten jeho hlas! Jsem Batman. Jsem Batman. Není vám povědomej? Nechceš lízátko? Ztratilo se mi štěňátko! Vylejzá jen v noci, zakrejvá si obličej, schovává se v temných uličkách a s kým se baví?

S týpkama jako Joker a Hádankář. On sám je Batman. Joker, Hádánkář, Batman. To jsou jména mexickejch gangsterů. Představte si, že by byl Batman Mexikánec. V noci: "Jsem Batman." A ve dne: "Jsem Batman." "Jak myslíš, Fabiene, Batman je nejlepší." "Ale já mám na tričku Marvel Comics."

"Vidím tady Thora, Captaina Americu a Iron Mana." "Pověz mi jména superhrdinů, díky kterým je podle tebe DC lepší než Marvel. Teď!" "Batman." "Toho už jsi říkal." "Superman." "Ten je dobrej." "Wonder Woman." "Jasně." "Green Lantern." "Ty ostatní znám, ale... Green Lantern?" "Jakou má schopnost?"

"Nosí prsten, který mu dává moc!" "Tak to ti nežeru." "Neznám jedinýho chlapa s prstenem na ruce, kterej by měl moc." A pokud teď netleskáte, jen mi tím dáváte za pravdu! Nejde to, že ne? Nemůžete tleskat. Víte, proč nemůžete? Protože vedle vás sedí kryptonit! Tak jste to viděli.

Snad jste se bavili. Nezapomeňte odebírat můj kanál, někde tady na to bude knoflík. Pokaždý ho dávaj jinam, takže nevím, kam ukazovat. Vy si nějak poradíte. A jestli ne, měli by vám zakázat internet. Na viděnou zase příště u další věci, kterou spáchám. Mám tu odvoz. Mějte se.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc jeho videii!!

80

Odpovědět

Aktuálně nejhoršejší Fluffy, snad příště.

611

Odpovědět

Díky za překlad, i když to skončilo strašně brzo :D
A je jen jedna věc která je od DC lepší, Watchmen.

211

Odpovědět

Nespadá náhodou Watchmen pod DC?

06

Odpovědět

+TemgotinTemgotin. Cetl jsi tu vetu?

90

Odpovědět

Lobo, The Crow, Spawn, Hellboy, The Sandman, Preacher ... prakticky všechno co vychází u Dark Horse , a Vertigo ( což spadá pod hlavičku DC ) je lepší než Marvel. :D

11

Odpovědět

+LarionJá to bral ohledně filmů, i když Hellboy jednička je slušnej (,,armáda" nebyla nic moc) :D

00

Odpovědět

+ass.ass.inKdyž to bereš ohledně filmů tak třeba The Crow je podle mě pecka. Drží se celkem komiksu a to že to bylo natočený v 90-tejch letech tomu dává tu správnou temnou atmosféru, protože tehdy se ještě točily filmy pro dospělý a ne všechno teen-friendly jako teď.

00

Odpovědět

+LarionCrow myslíš Vránu, ve který hrál Brandon Lee? To byl super film, ale nevěděl jsem, že je podle komiksu.

00

Odpovědět

+ass.ass.inJJ je to podle komiksu, a okolnosti jeho vzniku jsou dost smutný. James O´Barr na něm začal pracovat po tom, co zemřela jeho přítelkyně, proto je to celý takový temný a ponurý.

00

Odpovědět

+LarionI okolnosti filmu jsou takový celkem záhadný, když ten herec zemřel při natáčení. Ale temná atmosféra tomu prospívá, ten film doporučil každýmu, nehledě na to, že je temnej a každýmu to nemusí sedět, je super.

00

Odpovědět

Nechcete překládat celá ta vystoupení, že bych si to na Netflixu sjel :) Koukal jsem na subflick a nic jsem nenašel.

80

Odpovědět

slušně si pro sebe nechal zatleskat :D

80

Odpovědět

a co pán prstenů?? Tam kdokoliv kdo měl prsten měl moc ... :D

170

Odpovědět

Spíš těžkou závislost. :D

480

Odpovědět

+PlopMáš recht, takový halušky co měl Frodo s prstenem bych zažít nechtěl. :D

13

Odpovědět

+MikePřesně tak. A ani si to pořádně neužiješ, protože tě pořád někdo šmíruje. Hrůza... :D

32

Odpovědět

chlapec slušne schudol.. výborne... bola by škoda keby zdochol do 10 rokov na vrchole slávy, kôli upchatým tepnám...

30

Odpovědět

Jo, jde teď do sebe. Tohle video mu nedávno sestříhal jeho kamarád: https://www.facebook.com/GabrielIglesias/videos/10155226086969602/

110

Odpovědět

DC is better !!
BECAUSE OF BATMAAAN !!

2510

Odpovědět

Do toho se pouštět nebudu, v ruce jsem nikdy neměl ani jeden komix.

102

Odpovědět

Marvel is better!
Because of DEADPOOL!!!

1718

Odpovědět

+MartyKayDeadpoola vlastně vymyslelo DC a jmenuje se Deathstroke.
Because of Stan Lee doesn't care about your COPYRIGHTS!!!

141

Odpovědět

+sgt.paperAle Deadpoola nestvořil Stan Lee... Navíc kopie postav si obě společnosti nemohou vyčítat. Obě dvě mají máslo na hlavě.

51

Odpovědět

Moc dekuji za dalsi preklad cvaldy

223