Mrtvoly na tahuGary Saves The Graveyard (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:5 306

Gary se vzpamatoval z prvního dne v práci na velice živém hřbitově a chtě nechtě se vydal s Andy do města. Hřbitov a jeho obyvatele se však bez dohledu nechávat nemají...

Přepis titulků

Přestala bys na nás upozorňovat? Kdo nám koupí chlast? Ty vole. Je mi 37. No jo, Gary. Starej Gary je tu pán! Tohle bude nejlepší noc mýho života. Jseš mrtvá. Pojď.

Jasný. GARY, OCHRÁNCE HŘBITOVA Urgentní. Živí i mrtví. Peklo na Zemi. Kompletní vyhlazení. Omlouváme se za potíže. A hrome. Kde je Gary? Gin?

Jo. Ne? Co? To už se neříká. Trapák? Taky ne. Fajn. Jak je libo. Heleď, všechny tyhle urážlivý gesta už nefrčej.

Tak co lidí dělaj? Jak někoho shodíš? Online. Na počítači. Co? Děláš si z nich legraci na počítači. Říká se tomu kyberšikana. Kecy. Šikanoval jsi? Spíš oni mě.

Samotnýmu mi to moc nešlo. Moc cukru. Víš, že máš vlastní stipendium? Nechali ti udělat pamětní desku. Přímo pod tím velkým stromem. Vážně? Jo. Jsem oblíbenější než zaživa.

To asi milionkrát. Co to vyvádíte? Mazejte mi odsaď! Omlouvám se. Tohle gesto pořád platí. Bůh neexistuje. Ddyby ano, byl bych v nebi. Všichni jsme mrtví, a stejně jsme tu, jaký další důkaz chcete? Gary?

Andy? Pane, obdržel jsem urgentní zprávu a musím opustit stanoviště. Můžete převzít velení? To si kurva piš! 22:56 Rozvedl ses? Takže jsi byl ženatej? Jo. To je uhozený.

Ty krávo. Takže byl sex? Jo, byl. Ujetý. Je to tak. To je přísný. Jo! Je krásná. Takže 60 na 60?

Je plnoštíhlá. Nebyla nejštíhlejší, ale mně se to líbí. Jasně. Nezáleží na tom. Neberu to fyzicky. Není to o vzhledu. Claire byla tou nejkrásnější ženou. Ale stejnak jsem to celý podělal. Ne. Gary, to je taková pruda. 20 let dřepím na hřbitově a tolik se nudím.

Jo, promiň, že tě nudím. Já jen že mi to tam na hřbitově přijde celkem zajímavý. S někým bych si něco začal. Ne, to těžko. Proč? Všichni jsou tam jako 90letý mrtvoly, kdyby tam byl třeba Kurt Cobain.

Když se tak nudíš, proč sis už dávno nevyšla do města? To nemůžeš. Kdyby utekli, stanou se z nás zatracené duše. Zatracené duše? Nemůžeš je pustit ze hřbitova, nebo se promění v duchy. Lítají okolo a podobný hovadiny.

To je bída. Jako... Jako ďábel. Jako mý ďábelský já. Jako mozkomoři z Harryho Pottera? Kdo je Harry Potter? Harry Potter je veleúspěšná filmová série. Fakt kvalitka.

Ale srát na pravidla. Vezmi si sebe, hrál jsi podle pravidel, a teď jsi smutný a osamělý. Jo, když to říkáš takhle. Ale teď otázka dne. Jaký byl můj pohřeb? Vážně se ptáš na svůj pohřeb? Byla to hrůza.

Tvá smrt přišla z nenadání. V jednu chvíli si děláš piercing grilovací jehlou, a najedou jsi mrtvá. Šíleně jsem brečel. Bylo to fakt ošklivý a má matka mi chtěla pomoct, tak řekla, že jsem byl tvůj kluk. Ne!

Ty vole, to je hnus. Já vím. Bez urážky. Jen bych s tebou nikdy nechodila, natož spala. V pohodě, je to vzájemný. A zvlášť teď, když... když je ti 16 a jsi mrtvá. Co tady dělá? To netuším.

Ale... copak to tady máme? Nejsi náhodu ten ze hřbitova? Já je... jsem... mám pauzu. Na svačinu. Co je zač? To je má... Má neteř. Aha, takže nic sexuálního?

Ne! Chcete něco vidět? Už jste to viděli? Já ne. Mexický taser. V USA nelegální. Ani armáda by ho neměla mít. Zástava srdce.

Popáleniny třetího stupně. Explozivní průjem. Proto se mu říká odsavač. Mazec, ne? Mazec. Můžu otázečku? To máš albínský oči nebo co? Ne ne, ty oči... je z Islandu. Aha, nezájem. Musím valit. Konec pauzy. Pro boha.

Přináším důležitý vzkaz. 23:01 Ne, to je dobrý, jen to přečti. "Agent ze záhrobí dorazí v pět ráno, aby opravil portál. Někdo ho musí vpustit dovnitř." Ty krávo! Boží! To je dost dobrý, ne? Přečtěte si malé písmo.

Jako u výpisu z účtu. "V tento čas musí být těla na svých místech, nebo bude vašemu městu udělena pokuta v poměru jedné živé duše na delikt." Počkat. Jako že někdo zemře? Do hajzlu, malým písmem tě vždycky dostanou. Pešek.

Jistě jste byl o této skutečnosti předem zpraven vaším nadřízeným. Veškerá komunikace se záhrobím se děje skrze fax v kapli. Takže jestliže nám chce něco Bůh, třeba že se všichni posouváme na vyšší úroveň bytí, pošle fax. Masíčko. Asi jsem byl ztřískanej. Ztřískanej?

Někdo vás napadl? Navzdory této události bychom měli navrátit veškeré duše na hřbitov před svítáním. Počkej. Takže stačí vrátit vás dva a je hotovo? Za předpokladu, že nikdo neprošel bránou, kterou jste nechal otevřenou. Prosím vás. Mohli byste zůstat uvnitř? Abrahame, zavři bránu.

Proč byste odcházeli? Buďte tady. Prosím. Kam to všichni jdete? Poslední noc se to chce pořádně zdunit, sráči! No ty krávo. Zůstaňte prosím uvnitř. Kam byste chodili? Nemáte proč odcházet. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zasmála jsem se...

hnidopych koňomilný:
Voják přijede na koni s moderním typem sedla, které se začalo vyrábět kolem roku 1955, a s moderní neoprenovou podsedlovou dekou... :) :)

29

Odpovědět

Možno že ho nepochovali s koňom, ale vykopal si ho zo susedného "Hřbitova zvířatek"

170

Odpovědět

+sochashnidopich češtinomilný
"hnidopich" je s měkkým "i" :D Né, chápu Vaši zapálenost pro věc - když se člověk něčím zabývá, vidí to všude :D

00

Odpovědět

Tak u webseriálů je celkově běžné, že nemají tak početný tým a rozpočet, aby si mohli dovolit podrobný research všeho a mohou se objevit drobné chybky způsobené právě omezenými možnostmi přípravy, ale já bych jim to teda v pohodě odpustil. :-D

70

Odpovědět

+BugHer0já to myslela s nadsázkou

11

Odpovědět

zrovna jsem dokoukal video z dneška "Co dělá film opravdu děsivým?" ... vrátím se na hlavní stránku a uvidím ten šílený náhled tohohle videa a hlavou mi jen proletí "jo dneska fakt neusnu" :D

41

Odpovědět

Pokud jsi to nevzdal po úvodních několika vteřinách a dokoukal jsi celý díl, tak bys usnout mohl. :-D

60

Odpovědět

Ta úvodní scéna je boží! :-D

61

Odpovědět

Já nejdřív myslel, že ji bere zezadu. Ještě horší ale je, že mě to docela vzrušilo.

130

Odpovědět

+Raději anonymJe to dost dobrý ! Celkově :-)

50

Odpovědět

+Raději anonymVždyť je nezletilá a ještě k tomu mrtvá! :-D

90