Gary zasahujeGary Saves The Graveyard (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:4 970

Mrtvoly ze hřbitova bloumají po městě a je na Garym a jeho dvou mrtvých společnících, aby je včas dovedl zpět na hřbitov. S neživými je však těžké pořízení.

Přepis titulků

Nikdy mě nechytíte! Hej, musíš se vrátit na hřbitov! Gary, za těchto okolností ho nikdy nechytíme. My někoho stíháme? Tak proč se tak komicky ploužíme? Dělám, co můžu. Golfovej vozík není stavěnej na honičku s duchem nějakýho vidláka sedícím v náklaďáku. Jsem přímo za váma! Technicky nejsme duchové, ale zhmotněné duše.

Tohle je ujetý. No tak! GARY, OCHRÁNCE HŘBITOVA. No tak, chlape, vrať se. Hele, vrať se se mnou, ano? Hej, lidi, mrzí mě to, ale musíme se vrátit na hřbitov. Nech mě být! 22:24 Nedávám to.

Jo, to nedáváš. Měli bychom jít. Vypadnout. Tohle prostě není moje parketa. Prostý. Někteří se velkými již rodí, jiní se jimi teprve stanou. Když jsi přijal tento úřad, slavnostně jsi přísahal, že se staneš pomazaným. Pomazaným? Vážně? Nyní tě prohlašují za Garyho pomazaného.

Hele, je ten můj památník někde poblíž? A vypadám tam dost sexy... Gary, podívej se. To je Margaret Beatrice. Ta nám vyhoví. Můj ty světe. Abe. Jaké to zázraky v moderním světě. Abe, asi netušíš, že jsi na veřejnosti. Musíš si najít normální oblečení, abys zapadnul.

Vypadáš jako generál Lee. Lee? To ani náhodou. Bojoval jsem za Sever, pane. Za zachování Unie a svobodu všech negrů. Negr už se dneska neříká, je to hodně urážlivý. To nebylo mým úmyslem. - Je to rasistický. - Rasistické? Vyloučeno!

Bil jsem se za svobodu všech negrů. Potichu! Abe, nebuď takovej teplouš. Hele, tohle taky nesmíš říkat. - Teplo mám rád. - Ona to myslela jinak. Prostě neříkejte negr a teplouš. Dneska je to urážlivý. Chováte se jako dementi. Ty si sežeň normální hadry a my najdeme sestřičku. Byla někde támhle.

Tohle by vám mělo pomoci s migrénou. Díky. Ahojky, Margaret? Musíme tě odvést zpátky na hřbitov. Ano? Ne. Chápu, že pracuješ a je to důležité, ale asi nevíš, jak důležité... Dost, příteli! Pracuji! Pojď, Andy!

Svatá prostoto. Za celý život jsem nezřel tolika zásob. "Ponožky Hanes. Bez nich se neobejdete." To rád věřím. No to se podívejme. Jémináčku. Překrásné. Mohu vám s něčím pomoci? 23:08 Gary, šli jsme kolem sladkostí!

Margaret, zastav na chvilku. Margaret, prosím. Vrať se se mnou. Co to je? Abraham tvrdil, že jsi milá. Abraham vstoupil do moderní doby. Mockrát vám děkuji.

Velice pohodlné. Vždy jsem váš lid považoval za laskavý. Můj lid? Ach, ano, vězte, že jsem velký zastánce všech negr... 23:08 Margaret, prosím, pojď s námi. Mám tě, viď? Měl jsi pravdu, to slovo se říkat nesmí. Běž, běž, běž!

Padejte dovnitř! Cítíš to? Cítíš? Jo! Jedeš nadoraz! Rozepni si košili, rozepni ji! Ne, jen zastav a nech mě vystoupit! - Buší ti srdce? - Jo, jako o život! To je fakt boží! Buší jako zvon. Nedotýkej se mě tam, prosím.

Klídek, jen chce cejtit tlukot srdce. Nikdo z nás už ho nemá. Divil by ses, o co po smrti přijdeš. Zastav, už mám dost! Jen dýchej, budeš v pořádku. - To jsi ty. - To je v pořádku. Na hřbitově ti uvařím čaj. Děkuju. Takže ty chceš pomáhat lidem?

A ty chceš jen cítit adrenalin? Takže jde o nenaplněný potřeby? Aspoň v to doufám, protože nenaplněný touhy, to je moje. Jsem borec na takový touhy. Vždyť se podívejte, naplnil jsem dvě takovýhle touhy. Tohle já umím. Výtečně, Gary.

Už ti zbývá jen splnit dalších 233 tužeb během 5 hodin a máme po problému. 233 za 5 hodin? Přesně tak. 0:01 Dál už ani krok. Ukažte mi doklady. Překlad: richja www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já si říkal, co to sakra? že to vlastně ani moc nedává smysl a je to utnutý, zrovna když se začalo něco dít, a on to je třetí díl seriálu :D

30

Odpovědět

Podstata komédií je že majú byť vtipné, či?

310