George Baker Selection – Little Green BagHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:5 361

Těm, kteří viděli film Quentina Tarantina Gauneři (Reservoir Dogs), budou první tóny této písně jistě známé. Nizozemští hudebníci George Baker a Jan Visser ji napsali už v roce 1969 a i přes úspěchy v žebříčcích se stala kultovní až v roce 1992 se zmíněným filmem.

George Baker se narodil v roce 1944 v Nizozemsku jako Johannes Bouwens. S kapelou George Baker Selection bodoval už s prvním albem Little Green Bag, ale největší úspěch kapely se dostavil v roce 1975 s písní Una Paloma Bianca, která dosedla na první místa žebříčků v několika zemích. Baker působil střídavě s kapelou i sólově a vydal na dvě desítky alb a kompilací.

 

Přepis titulků

Překlad: Magenta www.videacesky.cz Vracím se po stopách, hledám zelenej balíček, musím ho najít, nebo přijdu o rozum. Nikdo mě neuvidí ve dne ani v noci, vracím se po stopách, jdu na to po svém. Nikdo mě neuvidí ve dne ani v noci vracím se po stopách, jdu na to po svém. Hledám...

Hledám štěstí, ale nacházím jen samotu. Ať už se dívám nalevo, obracím se pravo, ať už se dívám nahoru nebo za sebe. Hledám štěstí, ale nacházím jen samotu. Ať už se dívám nalevo, obracím se vpravo, ať už se dívám nahoru nebo za sebe. Vracím se po stopách, hledám zelenej balíček, musím ho najít, nebo přijdu o rozum.

Nikdo mě neuvidí ve dne ani v noci, vracím se po stopách, jdu na to po svém. Vracím se po stopách, hledám zelenej balíček, musím ho najít, nebo přijdu o rozum. Hledám štěstí, ale nacházím jen samotu. Ať už se dívám nalevo, obracím se vpravo, ať už se dívám nahoru nebo za sebe. Hledám štěstí, ale nacházím jen samotu.

Ať už se dívám nalevo, obracím se vpravo, ať už se dívám nahoru nebo za sebe.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně že víme, o čem je Like a Virgin, který zločinec se podobá Thingovi z Fantastické čtyřky a proč pan Růžový nedává spropitné.
PS pro překladatele: Pokud byste opravdu chtěli rozvířit Gaunerskou nostalgii, dejte sem 'Stuck in the Middle with You' od Stealers Wheel - dobře se to poslouchá a znalci si vzpomenou na scénu, kde si pan Blonďák hrál s uneseným policistou.

190

Odpovědět

Pche Gauneři.. Dibley family!! :D

243

Odpovědět

Přísně tak. To je mnohem známější jak nějaký film....

215

Odpovědět

Hmm... v čem byla ta hudba, že je mi tak povědomá?

183

Odpovědět

Chirurgové?

181

Odpovědět

Red Dward

221

Odpovědět

Jsem rád, že překladatelé překládaj samý pecky :) Díky! :)

180

Odpovědět

Po tehle pisnicce jsem vzdycky Red Dwarf sick. :-D

211

Odpovědět

Dibbley family: Duane, jeho ženuška a jeho bratr.

210