#22: Mario ve videoseznamceGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:202
Počet zobrazení:3 642

Na internetu se objevily záznamy ze staré obskurní videoseznamky, v níž se pánové snažili najít svou pravou lásku. Jak se ukáže v dnešním dílu, jedním z účastníků byl i Mario z Glove and Boots.

Přepis titulků

Zdravím, jsem Marius. Přes den manažer a v noci chlap. Jsem Monroe a jistě jste si všimli mých neuvěřitelně modrých očí. Ahoj, jsem Mario a chci holku. Jsem Mike, a pokud v tuhle chvíli pokuřuješ, hledej dál, protože nekouřím a kuřáky nemám rád. Mý ideální rande by obsahovalo střelnej prach, smažený kuře a romantiku. Romantika pro tebe, pro mě to ostatní. Jsem Fred.

Hledám bohyni. Jsi bohyně? Mám rád smysl pro humor. Můžu říct, že chci, aby byla hezká? Může rozžehnout všechny hezké věci. Flegmatická, skoro jak holka z Kalifornie, ale trochu střelená. Třeba že si klidně obarví vlasy. Mé oblíbené jídlo je pizza. A aby dělala do hudby. Hledám někoho výjimečného.

Hezká muzikantka se smyslem pro humor a obarvenými vlasy. Jako... Katy Perry. Takovou holku... ne takovou, chci prostě Katy Perry. Můžete mi na ni sehnat číslo? Mám bláznivý smysl pro humor. Jak nemůžete? Platím vám 29,95 dolarů a tři ze čtyř lidí prý najdou lásku. Nosím světlé ponožky. Musím s tebou být, Katy Perry!

Fandím Cleveland Browns. Hodíme se k sobě. Mám rád vybuchující věci a ona má klip, ve kterým jí z břicha a prsou lítá oheň. Jak divný? Taky jsi to viděl! Chci to číslo, nebo mi navalíš zpátky mých 29,95 dolarů! Neuklidním se! Chci číslo na Katy Perry, nebo ji rovnou přiveď osobně. Budu ti říkat Katy. Už k sobě máme dost blízko. Katy, chtějí mě odsud vyvést!

Musíš ty kontaktovat mě! Napiš na GloveAndBoots@gmail.com. Jsme si souzeni, Katy Perry! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to je smůla, Katy už má Elmo :))
https://www.youtube.com/watch?v=YHROHJlU_Ng

50