#24: Olympiáda, kam se podívášGlove and Boots

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:192
Počet zobrazení:4 343

Ačkoliv je toto video skoro dva roky staré, je aktuální i dnes. Dokonce ani nevadí, že v době výroby videa probíhala olympiáda letní, protože Mario a Fafa to vezmou dnes s olympiádou více zeširoka a poví vám, co jim na olympiádě vadí a co by na ní vylepšili.

Přepis titulků

Je čas na jeden vlastenecký díl. Vlastenecký pro více než 200 zemí. - Co je? - Nechci o ní mluvit. - Ale právě teď probíhá. - Přijde mi, že probíhá neustále. - Ty olympiádu nesnášíš! - Ne, mám ji rád. Lžeš! A Amerika tě vykopne, protože nemáš rád svou vlastní zemi. A kam potom půjdeš? Nikam! Žádná země tě nebude chtít, protože nesnášíš olympiádu.

- Olympiáda je pruda. - Nesnášíš Ameriku! Nesmysl! Ameriku miluju, protože v ní mám svobodu slova, takže můžu říct tohle! Olympiáda se vymkla kontrole. Ano, je zábava se dívat, jestli je rychlejší Švédsko nebo Japonsko. Jenže se neustále zvětšuje. A všechno přebírá. Je jako... sliz. Akorát v sportovním. - Mlč, vlastizrádče!

- Ty si mlč. Chrání mě Ústava! - Tvůj názor nikoho nezajímá... - První dodatek! První dodatek! Nech toho! Představte si, že se Gorilák účastní londýnské olympiády. Například ve skoku do dálky. A bude soupeřit s minimálně 9 dalšími goriláky. Paráda! Ale skok do dálky je pouze jednou ze 47 atletických disciplín!

A atletika je jen jednou ze 36 kategorií na londýnské olympiádě! - Co to...? - Jen ping pong má 4 různé kategorie! A takové to kdysi nebylo! Olympiáda je v televizi každý druhý rok. A jsou čím dál delší. Takže v roce 3000 bude olympiáda v televizi každý den, každou minutu. Už toho bylo dost. Přestaňte s tím kvůli vnoučatům... svým vnoučatům.

- Olympiáda se nezruší! - Neříkám zrušit. - Jen zhustit. - Co? - Ale co ti sportovci, co se tak dřeli? - Všichni poběží. Najednou v jednu chvíli na jedný trati. To by bylo zajímavý! Představ si, jak gymnastky dělají své triky během basketbalu, a všichni se vyhýbají koulím a oštěpům. Olympiáda by byla 10 minut nabitých akcí!

Hurá! - A tak budeme mít víc času na sporty. - Hurá... počkej, co? Sporty, co lidi zajímají. Jako famfrpál. A rollerball. A synchronizovaný rosol. - O čem to mluvíš? - A přizveme i další národy. Jako Středozemi a Klingony. A nemotory a Kryptoňany.

Ničíš olympiádu! Jen ji vylepšuju. A víš, co je ještě lepší než souboj na život a na smrt mezi Potterem a klingonem v rollerball aréně? Co? Už tohle zní dost dobře. Země s největším počtem medailí bude moci 4 roky vládnout světu. Jo, tuhle olympiádu bych sledoval. Olympiádu vám přináší vaše oblíbené zdravé fast foody.

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Do jisté míry mají pravdu, moc třeba nechápu, proč se dělají závody v méně efektivních technikách (nejefektivnější plavecký styl je kraul, stejně tak u běhu na lyžích je to bruslení) je to jak kdyby se běhala stovka pozadu nebo po čtyřech... nedává mi to smysl.

339

Odpovědět

Peníze. Už ti to smysl dává?

277

Odpovědět

To je dobry napad, pristi olympiadu budou vsechny bezecke trate jeste pozadu a po ctyrech, a dalsi snad projde i po jedne.

60

Odpovědět

Protože nejde jen o to se nejrychleji přesunout z bohu A do bodu B. Jde o plavecké styly a jak dobře je umíš. Stejně jako máš běh nebo rychlochůzi. A ne, fakt to nemá absolutně co dělat s penězma, to je fakt odpověď člověka, co za vším vidí Ilumináty a světovou vzpouru. :D

45

Odpovědět

+egaweA toto je argument od jedince, který si myslí, že to sportovci, sponzoři a další dělají zadarmo. Už nejsme ve starověkém Řecku, kde za to vítez dostal olivovou větvičku a uznání okolí. Uvědom si, že žijeme ve velice materialistickém světě (no ty možná ne) a peníze jsou až na prvním místě. Ale to už je diskuze na dlouho a já se tady nemůžu moc rozepisovat, protože po mě jde NWO...

90

Odpovědět

+egaweNevidím za vším ilumináty a světovou vzpouru, nýbrž za množstvím olympijských disciplín peníze. A vidím správně...

50

Odpovědět

+egaweAkorát běh a rychlochůze jsou úplně jinej sport, takže neříkáš pravdu :D

30

Odpovědět

+egawePepek: vítěz starověkých OH kromě té větvičky dostal také sochu a doživotní rentu, takže ani tehdy to rozhodně nedělali zadarmo. ;-)

90