DespacitoGoogle překladač zpívá

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:129
Počet zobrazení:13 322

Je léto a spolu s ním zase nějaký ten hispánský hit, který hodinu co hodinu vřeští z rádia. Pro letošní rok je to Despacito (Luis Fonsi & Daddy Yankee), které pro nás přeložila Malinda s pomocí Googlu.

Přepis titulků

- Co vlastně znamená "despacito"? - "Pomalu" ve španělštině. - A o čem je zbytek písničky? - Je vlastně o sexu. - Fakt? Neměli by to vůbec pouštět v rádiu, aby to neslyšela moje máma. - Fakt? - Jo, je to dost pikantní. Teď mě to opravdu zajímá! Pojď do mě! Spousta knězů, ty dobré věci tady. Změní všechny podmínky v nebi, ano.

Černý temný den. On mě donutil něco cítit. Jsi každou noc, chci pomalu, pomalu ochutnat. Moje rovnost, kolik lásky, jak to podat. Mám jen jeden úhel. Zdá se, že máš uši, cítíš má slova. Můžeš strávit dlouhý čas v krátké chvíli. Ty, ty jsi mechanický a ze železa, vidíš, jak přichází brzo.

Jednoduše tep zrychlující. Ano. Pokud tě zajímá víc než jenom prachy, má mysl je všechno důležité. Zabíjím bez problémů. Rychle. Chci se zbavit tvého hrdla, ukážu ti něco ve tvém uchu, pokud nejsi se mnou, tak prohraješ. Rychle. Jemně sdílím tvé šaty zamčené, já chci. Podepíšeme zeď v bludišti a uděláme režim žalující strany (roste, roste, roste).

Roste, roste, rostlina! Vidím chlupy na tvé hrudi, chci být tvůj cíl, chci vidět svůj obličej. Oblíbený byznys. Oblíbené, oblíbené dítě. Zranitelnost zabezpečit nebezpečnou zónu, to také provokuje tvou žárlivost, příjmení je tady.

Řekni mi, Dadi Derides. Chci vidět polibek dej mi, vím, tvá víra konvertovala. Nějaký čas chtěl jsem kýbl, mami až do dneška. Znám tvé srdce, chci být upřímný, vím, že to dítě je mé právo. Jak víš, co mi jde do ksichtu? Mohl bych, přeji, chci vědět dole plnost miluji umění. Spěchám, chci jít, ale napřed... překvápko! Po krůčcích, měkká a ochablá fáze, jsme trošku ztroskotaní.

Za to viním tebe, vidím, že jsi zášť s lahůdkou. Po krůčcích, měkká a ochablá fáze, jsme trošku slabí a chudí. A jeho estetičnost je hádanka. Ale tady jsem na hoře, oujé! Rychle. Retro, neznámý, pobřeží, uvnitř, profil, zapálený. "Nebo požehnání!" od vyjících vln, a tak můj tuleň zůstane s tebou. Rychle. Po krůčcích, měkká a ochablá fáze, jsme trošku ztroskotaní. Chci vidět svůj obličej. Oblíbený byznys. Oblíbené, oblíbené dítě. Po krůčcích, měkká a ochablá fáze, jsme trošku zaseknutí.

To taky provokuje tvou žárlivost, příjmení tady. Rychle... Fakt sexy. Proč lidská stvoření ráda tančí na písně, kterým nerozumí? Je to posedlost něčím, co zní cize? Je to proto, že když nerozumíte významu, tak o něm nepřemýšlíte a jen tančíte? Nevím, já vám to jen ráda kazím. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

That bitch :D

00

Odpovědět

Dělat si srandu ze sraček, co tečou z rádií? Ou, jé. Něco pro mě. :-D
O čem je rádio? Reklamy, blbý kecy (ani jedno z toho nepotřebuju, doufám, že nejsem sám), zprávy a počasí (můžu si najít na netu, mám víc zdrojů, můžu si najít jen to, co mě zajímá → pohodlnější) a hlavně…„songy“ který nikdy nikdo ve skutečnosti slyšet nechce.
Takže…proč že to rádio existuje? Proč to někdo vůbec pouští? Uniká mi smysl.
Kdysi dávno to byl super vynález, to jo, ale tehdá existovala Osmanská a Perská říše, my jsme byli součástí Rakouska-Uherska… Nyní jsme v době digitální. Jsme trochu jinde…
A než to někdo napíše: ne, já si rádio fakt nepustím. :-D Jde ale o ty případy, kdy jsem někde, kde prostě hraje. A já ho vypnout nemůžu.

66

Odpovědět

"... „songy“ který nikdy nikdo ve skutečnosti slyšet nechce."

To je dost odvážné tvrzení.

60

Odpovědět

+Moggs„To je dost odvážné tvrzení.“
Rád občas udělám nějaké to odvážné tvrzení. :-)

32

Odpovědět

+OsmiumNj, hned je pak ta diskuze zábavnější :-D

20

Odpovědět

Hodně lidí potřebuje zvukovou kulisu (při práci, nakupování, kdekoliv). Ne každý má internet. Ne každý umí hledat písně na internetu včetně Youtube. Ne každý ví, jaké písně hledat a jaké si vybrat a podle jakého klíče. Ne každý vidí na to, co je na obrazovce, aby si to mohl najít (nevidomí, nemohoucí, atd)

A ještě na závěr, ne každé rádio je o tom co píšeš a hudba je jen zlomek (zprávy, rozhovory, pohádky a písničky na přání - hodně lidí to poslouchá jen kvůli těm pár větám věnování)

Doufám., že jsme ti směle odpověděl na tvou smělou otázku o významu rádia. ;)

60

Odpovědět

+MikeOdpověděl: lidi se prostě bojí ticha. No, alespoň to je konzistentní s tím, jak musí všude rozsvěcet. Nevidí ve tmě. :-D
Poslouchat to jen kvůli pár větám? :-D Tak to je…smutný. :-D Nemohu se tomu ale přestat smát.

11

Odpovědět

+OsmiumPřiď, mám teleskop a rádio potřebovat nebudeme :-*

20

Odpovědět

+SvalnatejDa fuq? :-D

02

Odpovědět

Súhlasím takmer so všetkým.... bohužiaľ, nie je pravdou, že ide o songy, ktoré nikto nechce počuť... 90 % ľudí jednoducho v skutočnosti nemajú žiaden vkus, čo sa týka hudby a v podstate sa im páči všetko to, čo počujú v rádiu, to, čo je populárne.... predsa, pesničky, ktoré sa vkuse hrajú v rádiu majú aj na youtube vysoké čísla pozretí... sama si všímam u mojich známych, že majú akoby zatvorené oči pred hudbou minulosti.... pred pár mesiacmi nám jedna VŠ docentka spomínala, že cez prestávky vždy púšťa nejakú hudbu, ak učí v jednej miestnosti hodiny za sebou.... pustila Lennonovu klasiku - Imagine .... študentky sa pýtali kto je to a čo je to za pesničku, že to znie dobre.... baby na VŠ.... tak takýto je obraz hudobného povedomia.... netvrdím, že merítkom je John Lennon, ale nevedieť, kto to je a nikdy v živote nepočuť túto pesničku, to je smutné.... a hlavne realita...

01

Odpovědět

+LolanaTak aspoň že ty máš dokonalý vkus.

00

Odpovědět


Odpovědět