Ed Sheeran – Shape Of YouGoogle překladač zpívá

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:6 363

Co provede googlovská korejština, francouzština, korsičtina, islandština, havajština, arabština a další s textem populární písně Eda Sheerana?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Strom, mí další chlapi a soudy, ke kterým chodím. Kámoši a mí kámoši ve třídě tě vypijí rychle, a pak pomalu. Půjdu a začnu na tebe mluvit, jednou jsem tě považovala. Vezmi mou ruku, stůj, skladatel Airbnb zadarmo. Začneme tančit a teď chci zpívat. Jako panna, ty a já víme, že tě chci milovat. Miluju lokty. Teď mě následuj, neboj se démona.

Synu, říkáme spousty slov, má bedra a dávají mi. Teď mě následuj. Mám ráda tvary. Přitahují se odpuzují jako dílo změny. Mé svědomí naléhá déšť, miluju tvou soustavu. Včera jsi byl na mé hodině, teď mé povlečení je jako koření. Každý den najdu novou železnici, miluju tvou soustavu. Ach mně, ach můj, ach mně, ach můj. Miluju tvou soustavu. Každý den najdu novou železnici.

Miluju tvary. Všechno v prvním, v naší historii je týden, první den jde? Ty a já těsně propojeni, zemědělská ekonomika a všechna aktivní jídla plní jeho kapsy, žehná všechna slovesa. Budeme také mluvit o dobrých a suchých časech, co je tvá rodina? Jízda taxíkem, prosím polib zadní sedadlo, Facebook zná řidič rádio. Jsem armáda Konfederace. Jako panna, ty a já víme, že tě chci milovat. Miluju mužné lokty. Teď mě následuj, neboj se démona.

Panebože! Synu, říkáme spousty slov, má bedra a dávají mi. Teď mě následuj. Mám ráda tvary. Přitahují se odpuzují jako dílo změny. Mé svědomí naléhá déšť, miluju tvou soustavu. Včera jsi byl na mé hodině, teď mé povlečení je jako koření. Každý den najdu novou železnici. Miluju tvou soustavu. Ach mně, ach můj, ach mně, ach můj. Miluju tvou soustavu. Každý den najdu novou železnici.

Mám ráda tvary. Postupně je tady meloun. Mám ráda tvary. Přitahují se odpuzují jako dílo změny. Mé svědomí naléhá déšť, miluju tvou soustavu. Včera jsi byl na mé hodině, teď mé povlečení je jako koření. Každý den najdu novou železnici. Miluju tvou soustavu. Postupně je tady meloun. Miluju tvou soustavu. Každý den najdu novou železnici. Mám ráda tvary. Když se nad tím zamyslíte, Shape of you by mohl být song o někom, kdo fakt miluje geometrii a biologii.

Má to k tomu docela blízko. Jsem nerd.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takova pekna kocka a takovy picoviny.. pritom umi zpivat..

33

Odpovědět

Projeď si její kanál na youtube, má tam i normální zpívající videa. Ale za sebe můžu říct, že google translator se mi líbí asi nejvíc.

00

Odpovědět

I'm singing like >> I'm the Confederate army? WTFFF!!?

40

Odpovědět

Vřele doporučuju Gradually Watermelon v desetihodinové smyčce :D (Gradually Watermelon - 10 Hours). Můžeme se pak předhánět, komu z toho začalo hrabat nejpozději :D:.

30

Odpovědět

Z hlediska zábavnosti mi tohle video přijde zbytečné.
Radši jsem při sledování četl anglický text nahoře.

17

Odpovědět

Skoro jak text od Kryštofů

310

Odpovědět

:-D

20

Odpovědět

tos zabil :D

10

Odpovědět

Mnohem lepší text než ten původní :D

33