Can You Feel the Love Tonight?Google překladač zpívá

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:31
Počet zobrazení:3 049
S premiérou nové verze Lvího krále přichází i známá píseň v podání Malindy, Jona Cozarta (který má s Disneyovkami také své zkušenosti) a samozřejmě Google překladače

Přepis titulků

Když slavnou píseň o lásce přeložíte do svahilštiny a dalších jazyků... láska se z ní tak nějak vytratí... Pro službu pro okamžité zasílání zpráv to léto, léto... zemřelo. Hledám katastrofu, protože s některými zvířaty je to hřích. Ale copak to máte k jídlu?

Toť vše. Jsme na velké zdi, to je nešťastné. Můžu zůstat na noc? Zamítá se. Králova myšlenka a bezdomovectví jsou ta nejlepší věc. To je všechen čas, my jsme promícháni s pizzou.

Poezie a křoví a motivace, tito astronauti přišli včas. Co když máš romantickou noc? Tu ty mít nebudeš. A posuň se. V noci bez dotýkání, kde je láska? Ale co noc lásky?

My odcházíme. Vskutku, dělám chleba. Já věřím, že čím víc, tím líp. Král a vagína... Dobrá práce! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková šance dát 100x lepší Be Prepared... Cozarta i Malindu mám rád, ale tohle bylo trochu slabší.

Cozart má mimochodem další dva díly After ever After, které tu přeložené nejsou (jestli jo, tak u nich chybí tag a na hledání tímhle vyhledávačem fakt nemám nervy...)

10

Odpovědět

Sry, ale na toho buka se nedá dívat. :)

Chtělo by to nějaký videoherní pořad. Z překladatelů asi nikdo pařan. :(

36

Odpovědět

Ehm, ehm, nikdo pařan, jo? :-) Nejdřív ale zbytek tvého příspěvku...

Sry, ale hodnocení jeho předchozích videí naznačuje, že to s tou sledovatelností není pravda. Navíc podle dostupných informací není gay (a předpokládám, že to nemyslíš pejorativně, takže když to není pravda, tak to označení ztrácí na významu).

S tím videoherním pořadem máš pravdu (i když dvakrát týdně je tu Epic NPC Man a v neděli Dorkly bits, ale uznávám, že to jsou takové jednohubky). Trošku je ale problém, že Upřímné herní trailery už nejsou, co bývaly – sice je fajn, že jsou po několika měsících zpátky na YouTube, ale bez hlasu Jona Baileyho už ty nové díly nejsou pro mě osobně vůbec zajímavé a zábavné.
Přítelkyně z Girlfriend Reviews se rychle zajedla nejen mně, ale i divákům. A u AVGN mě aktuálně žádné video vyloženě neláká...

Hmm, nějaký tip na kvalitní videoherní pořad? :-) Zkusím se zatím podívat, jestli na DidYouKnowGaming nemají nějaký zajímavý díl.

10

Odpovědět

+XardassJoooo, tak kdybych měl tip, tak už posílám přes patřičné tlačítko. Sám od sebe prakticky youtube krom hudby/trailerů nesleduju, že ani nevím, jak nějaké jiné videa objevovat :) K tomu moje úroveň cizího jazyka není na takové úrovni, abych mohl zhodnotit jakékoliv kvality daného videa, když už bych nějaké našel.

00

Odpovědět

+XardassJá bych se zase přidal k nedávno zahlédnutnému požadavku na zlepšení vyhledávání. Protože třeba takový upřímný trailer na WoW je přes vyhledávání na webu v podstatě nenalezitelný. Člověk musí zadat do googlu "videacesky world of warcraft trailer", aby ho našel. Nelze ho najít ani přes url adresu youtube videa.

00

Odpovědět

+TStancekJak už jsem psal v nejnovější Aktualitě, richja na tom aktivně pracuje, snad to stihne před svou dovolenou. Aktuálně je to programátorská priorita.

00

Odpovědět