Šťastně až do smrti...?

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:950
Počet zobrazení:11 634
Po Historicky přesné disneyovce tu pro vás máme další video, které možná trochu změní váš pohled na oblíbené animované filmy od Disneyho a které rozhodně na rozdíl od původních pohádek není vhodné pro děti. Jeden šikovný mladý zpěvák vám zazpívá na původní melodie z Disneyho slavných filmů text, který odvypráví, jak všechny ty šťastné a úspěšné dívky nakonec dopadly. Poznámka: BP (British Petroleum) je společnost, jejíž ropné plošiny měly před několika lety havárii a vytvořily v moři obří ropnou skvrnu.

Přepis titulků

Přemýšleli jste někdy, jestli disneyovky lží nekončí? Tohle se událo poté, co se jejich sny vyplnily. Moc se mi líbilo být princeznou v moři modrém. Mořské panny však nějak mizí, končí lidem na talíři. Snažte si prosím představit, jaké je to v mořské kůži. Ničíte můj ekosystém rybařením a naftou. Fakt díky, BP. Fakt díky, BP. Britové přijdou s tou svoji skvrnou a já teď nic nedivím.

Moje oči! Číňani si pochutnávají na ploutvích Flundra. A Japonci vyvraždili velryby. Moře je hnědé, asi se utopím. To díky BP. Parchanti! Mně nic není, ale mám strach o manžela, který byl za teroristu označen. Aladina zatkla CIA. My nejsme Talibán, máte špatného muže na Guantánamu! Kde je Princ Ali?

Topí se ve vodě. Vyslýchá ho země svobody! Bin Ládin to schytal, my nejsme trénovaní piloti! Džafar zešílel a nikdo nic neříkal. Jsme za svobodu, Džin se za nás zaručí. Bush byl magor a Obama je líný, v týhle zemi Al-Káida není! Propusťte mého prince Aliho! Běhna! Ta běhna! Běhna! Běhna! Běhna! Co jsem si vzala Adama, je to v městečku divoký.

- Prý půjdu do pekla. - Bude se v pekle smažit. Ale kvůli tomu obvinění ze zoofilie můžu taky hnít ve vězení. - Je to čarodějnice. - Jdou po mně šílenci. - Jsme šílení. Upálíme ji... - Prý mě chtějí upálit... ...na hranici. Čarodějnice shoří, ta kráska musí zemřít. Vážně si myslí, že jsem Satan.

A slyšela jsem, že si PETA mé zvíře odvede. Poté, co John Smith odplul do Anglie, starala jsem se svými lidmi o políčka. Na návštěvu přišli Angličané, Francouzi a Španělové další. Přivítali nás zbraněmi, bakteriemi a chladnou ocelí. Vyhnali nás pryč do zemí neznámých. Drancovali, znásilňovali a zabíjeli nás. Takže nyní už se zbraním tak nebráním.

Když jim odřezávám hlavy od těla. Cože? Co? Už jste někdy svírali vnitřnosti Angličanů? Či se zakousli do srdce Španěla? Trefíte se šípem do oka Francouze? Umíte malovat jejich krví? Vraždím, jak se mi zlíbí, protože umírám na vážnou nemoc.

Umím malovat jejich krví. - Díky, BP. - Kde je princ Ali? - Zoofilie. - Mám nemoc pohlavní! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (40)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

strasne sa mi paci ten prechod z 3 na 4 :D

40

Odpovědět

Syfilis ale pochází z Ameriky ;-)

46

Odpovědět

Neskutecne otravny

764

Odpovědět

Přidejte prosím tagy Paint nebo JonCozart :)

100

Odpovědět

OK

70

Odpovědět

Tenhle borec (Jon Cozart) má skvělá videa, málo, ale skvělá. Doporučuju si pustit nebo přeložit tohle https://www.youtube.com/watch?v=lLbWoaoDh-4 a i třeba Movie Villan Medley :D Je to fakt vtipné a perfektně udělané! Tuším, že před nějakou dobou dokonce vyhrál na YT soutěž "King od YT" :D, každopádně - dobrá volba :)

190

Odpovědět

tak ten se má asi hodně rád :D...ne sranda, skvěle zpracovaný video :)

181

Odpovědět

vypadá jako mladší verze Hanse Landy :)
Nicméně video geniální, víc takových!

314

Odpovědět

Kam se hrabe Justin !

340

Odpovědět

génius! BEASTIALITY mě zabilo :D

352

Odpovědět

aneb jak zpívat ve sboru pro foreveralone :D

1130

Odpovědět

jezis takovej teplousek.. sikovny mlady zpevak.... neni ninjer teplej ? :)

jinak jo, dobre zpiva..ale vypada hrozne.

1287

Odpovědět

pekne spracovane :) naj cast Bush was crazy, Obama was lazy :D ale neviem ako vy, ale ani jednu z tych rozpravok nepoznam takze nemam paru o com to spieva :( :D

519

Odpovědět

pocahontas, málá mořská víla, kráska a zvíře, aladin

150

Odpovědět


Odpovědět

Mohli by jste k těm titulkám dát třeba do závorky co to je za pohádku... Ty první 3 se daj ještě domyslet, ale tu poslední netušim.

416

Odpovědět

V pořadí, jak jsou za sebou: Alladin, Malá mořská víla, Kráska a zvíře, Pocahonthas

18

Odpovědět

+ReenaOprava: Malá mořská víla, pak Alladin, Kráska a zvíře, Pocahonthas

191

Odpovědět

To poslední je Aladin.

120

Odpovědět

+MithrilNe, Alladin je 3. to jsem poznal... ale o tom "Pocahonthas" jsem v životě neslyšel.

214

Odpovědět

+MithrilBullOver: Tak teď si připadám děsně starej, dík, za mýho dětství ji znal každý. http://www.csfd.cz/film/12856-pocahontas/

592

Odpovědět

+MithrilNinjer - ale prd. za tvyho detstvi to byla naprosto bckova pohadka .. takova na kterou deti koukali jen ze museli.

334

Odpovědět

Napadlo mě to, ale ono to video je i svým způsobem zčásti taková malá hádanku, o jakou disneyovku jde, protože máš v textu dost jasné nápovědy - včetně jmen princezen, které drží v ruce (viz náhled). Jediný větší rozdíl máš "Belle" (Kráska).

151

Odpovědět

Jooo, tohle jsem poslouchávala na zlepšení nálady:D

90

Další