Toto – AfricaGoogle překladač zpívá

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 479
Co kdyby nesmrtelný hit Africa zkusil náš oblíbený Google Překladač "přeložit" přes všechny africké jazyky, které má momentálně k dispozici? Výsledek vám zazpívá Malinda. 

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Co kdyby hit Africa Překladač Google přeložil do afrických jazyků? A do pár dalších řečí, aby se neřeklo? Znělo by to nějak takhle... Naslouchám křišťálům, anime, cristemopois siaosomia dibesi, komprimovaný meloun s cukrovkou. Postupně je tady meloun. Problém s počítáním 2430 pírek, Star Wars vystavují hvězdy cestou do obchodu.

Na té cestě mě porazil starý muž, myslím, že některá slova byla napsána, i titulky byly napsány. Kapiš? Protože titulky? Přišel ke mně s hlasem: "Buď naštvaná a stůj tam!" Seberu ti tvůj oběd, nemůžeš svést stovky lidí. Dávám si zmrzlinu, je čas se opít. Nejezte psy, já chci jenom spát. Běž pryč a nech mě spát.

Vím, že Ali odvádí dobrou práci, tohle je jen jeden z Madagaskarů. - Ono je víc Madakaskarů? - Jo. Snažím se o sobě smýšlet hluboce. Seberu ti tvůj oběd; století studenti. Dávám si zmrzlinu, africká vodní elektrárna. Modlím se za déšť k Aucklandu, díky za déšť Spojených států, Miluji sníh v Africe, neudělala jsem nic...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejlepší je stejně ten verš s melonem :D. Už jenom proto, že to působí jako přímé pokračování tohoto videa: Google Translate Sings: Shape of You by Ed Sheeran. Doporučuju i desetihodinovou verzi :D. A jinak Malindu žeru. Nejen to, že si s tím dokáže vyhrát, ale ty její grimasy u zpěvu jsou prostě něco...

40

Odpovědět

Hned jsem si musel pustit na spravení chuti Toto - Africa (metal cover by Leo Moracchioli feat. Rabea & Hannah) :)

31

Odpovědět

To je dost strašný.

14

Odpovědět

+klNono, rozumíte temu, jako sparta fotbalu...

10

Odpovědět

Koukám, že tichá pošta nikdy neomrzí. :-)

80