Pokémon z Google překladačeGoogle překladač zpívá

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:8 093

Jak by vypadala znělka americké mutace Pokémonů, kdyby její text dával dohromady google překladač, nám opět ukáže Malinda. Tedy pro dnešek Ash. Nebo Satoshi?

Některé části textu dostala Malinda "přegooglené" od svých fanoušků a po jejich kompletaci je znovu prohnala přes japonštinu, sindhi (nářečí z části Pákistánu), čínštinu... a češtinu! :)

Poznámka v čase 1:19
Nevyřešené záhady Pokémon: Profesor Oak a Ashova máma to spolu táhnou za jeho zády?

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Vážně bych chtěl být Nejvyšší soud Nikdo, žádní lidé Moucha v mastičce je můj pravý test To kvůli mému cvičení Pohnu zemí do boku Rozsáhlé hledání My rozumíme, kapesní monstrum Vestavěný zdroj proudu Kapesní příšera, chyť jejich radu, jsme ty a já jsme Vím o mém slunečním svitu Kapesní příšerka Nejlepší, jsi můj nejlepší kámoš V tomto světě, který musíme vyrábět Kapesní příšerka, čaj chytá je všechny, od srdečního, skutečně Naše kuráž, naši parťáci, to nám vezmou Ty mi řekni, já tě budu informovat Dohoň je všechny Shromažďuju všechnu frustraci Hrdě bych vzdoroval Budu Shakhtar denně Takže můj bod jako důkaz dospělosti Pojď ke mně, teď budou zbaveni svých práv Tohle není skvostný cvrček Austrálie chválí válku potopených rukou Vždy bude s námi v našich snech Kapesní příšera, chyť jejich radu, jsme ty a já jsme Vím o mém slunečním svitu Kapesní příšerka Nejlepší, jsi můj nejlepší kámoš V tomto světě, který musíme vyrábět Kapesní příšerka, čaj chytá je všechny, od srdečního, skutečně Naše kuráž, naši parťáci, to nám vezmou Ty mi řekni, já tě budu informovat Dohoň je všechny Kapesní příšera, chyť jejich radu, jsme ty a já jsme Vím o mém slunečním svitu Kapesní příšerka Nejlepší, jsi můj nejlepší kámoš V tomto světě, který musíme vyrábět Kapesní příšerka, čaj chytá je všechny, od srdečního, skutečně Naše kuráž, naši parťáci, to nám vezmou Ty mi řekni, já tě budu informovat Dohoň je všechny

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nikdy jsem si v úvodní znělce nevšiml, že Austrálie chválí válku potopených rukou. No teď už mi ten seriál konečně dává smysl :)

00

Odpovědět

"So my point as evidence of adultery" přeloženo jako "Takže můj bod jako důkaz dospělosti". To opravdu nešlo lépe? Adultery znamená něco úplně jiného a my point v tomto kontextu taky. + Malinda má daleko lepší videa. Namátkou třeba Shakespeare a Be Pepared.

10

Odpovědět

Ty pokemoni to je hovadina :D stacilo mi video z central parku jak se tam stado ovci sjelo a jak dementi hledaj pokemona :D nejlepši bude vymenit doktora a nebo prasky

04

Odpovědět

Na to musím koukat dokola, jelikož ta slečna je hrozně roztomilá.

50

Odpovědět

Tady? A co teprve když se nalíčí jako hyena ze Lvího krále: :-D
https://www.youtube.com/watch?v=wT09O3tqaT4

00

Odpovědět

jakej ma tohle video smysl? akorat ztrata casu jich i prekladatele a nakonec i nase.

47

Odpovědět

Těším se, až tahle pokemánie zase odezní, ti lidi s telefonama "lovící" pokémony jsou fakt otravní (hlavně když o tom pořád mluví).

513

Odpovědět

HAHA tebe jen stve, ze jeste nemas Pikachu :D

170

Odpovědět

Aspon sa pritom ludia hybu a nesedia na riti.
Ale lepsie by bolo keby to bolo na temu Dragon ball-u

102

Odpovědět

+Tvoje menoPokial potrebuješ mať hru na mobilu aby si sa vôbec zdvihol z tvojej tlstej riťe tak mi ta je fakt ľúto. Nie ľúto ako súcítim s tebou, ale ľúto akože sa na tebe smejem.

48

Odpovědět

1) Starej mobil
2) Bez peněz a nemůže si dovolit data v mobilu
3) Bydlí někde v p****i světa kde je jenom jedna silnice, pole a baráky

Tak který písmeno to je v tvém případě?

1413

Odpovědět

+GGG-OfficialAccount4) Umí se bavit s kamarády.
5) Dospělák, co řeší důležitější věci a nemá čas na kraviny.

912

Odpovědět

Náhodou dobrý. Zkuste přeložit video se Shakespearem. :-)

91

Odpovědět

Jestli vás můžu o něco poprosit, přestaňte ztrácet čas překladem hloupostí jako je tohle. Nad tím se nedá ani pousmát, natož zasmát.

1317

Odpovědět

Odkdy tu jsou jen vtipná videa?

111

Odpovědět

+Limindriap******y sem nepatria

17

Odpovědět

+LimindriaTakže tohle její video nemělo za cíl pobavit publikum? A co tedy? Je to edukační video? Nebo si mám z toho odnést nějaké moudro? :)

33

Odpovědět

+KubaJedno moudro by se z toho dalo odnést. Nikdy nevěř Google překladači. :D

30

Odpovědět

+JoeGoogle translátor se dá používat :-D Ale ne na celé věty xD Pokud má člověk základní znalosti AJ tak pomocí překladače víceméně toho přeloží dost :-D

00

Odpovědět

Tak se na to nedívej. Nikdo tě u toho nedrží násilím. Vidím, že hned další video je epic rap battle. Vím že mě to nebere, takže se na něj dívat nebudu a nebudu pod něj ani psát dementní komentáře.
Ano uznávám, že tohle video nebylo z nejlepšch, ale i podle komentářů je vidět, že jsou lidi, kterým se líbilo. Tvůj názor není univerzální pravda a tvůrci podobných webů nikdy výběrem obsahu neuspokojí všechny. Nebuď ovce a vybírej si podle svýho vkusu místo blbýho kušnění.

50