Google vzdává poctu Freddiemu Mercurymu

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:969
Počet zobrazení:9 821
5. září 1946 se narodila jedna z největších ikon rockové hudby v historii. Muž, který si dokázal každé své vystoupení užít opravdu naplno. Muž, který spolu s Queen (We Are the Champions) změnil muziku. Muž, který umřel na nemoc AIDS. Dnes by této legendě bylo 65 let a bezpochyby by stále oblétávala svět a dělala radost všem fanouškům té nejlepší muziky. Freddie Mercury natolik ovlivnil dějiny, že by byl hřích si nepřipomenout alespoň zlomeček jeho skvostné tvorby. Tento fakt vzal na vědomí i internetový gigant Google a na své stránce dal Freddiemu prostor v podobě krásného videa, které je vlastně jakýmsi krátkým videoklipem k písni Don't Stop Me Now. Něco takového jsem od Googlu čekal a vyhlížel jsem půlnoc, abych vám toto video mohl přinést ještě dnes. Zavzpomínejte si s námi!

Přepis titulků

Dnešní večer si pořádně užiju. Cítím se plný života. A celý svět se otáčí naruby. Vznáším se vysoko v extázi. Takže mě nezastavujte. Nezastavujte mě. Protože se náramně bavím, náramně bavím. Jsem padající hvězda, co skáče oblohou jako tygr. Porušuji zákony gravitace.

Jsem závoďák, co se míhá jako Lady Godiva. Šlápnu na to víc, víc a víc, nic mě nezastaví. Jsem oheň, co letí oblohou. 200 stupňů, proto mi říkají pan Fahrenheit. Cestuji rychlostí světla a chci z vás udělat nadzvukové lidi. Nezastavujte mě, tak náramně si užívám. Prima se bavím. Nezastavujte mě. Jestli se chcete náramně bavit, stačí mi zavolat.

Nezastavujte mě, protože se náramně bavím. Nezastavujte mě. Ano, náramně se bavím a vůbec nemám v úmyslu s tím přestat. Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velmi ubohé a nekvalitní video slátané za pár hodin, které zvládne udělat i 5 leté dítě, na kterém si "Google" ještě udělal reklamu na úkor F.M. :(...jo a ještě mě dojíma jak bakeLit píše o tom, že by dnes Freddie dělal všem bezpochyby radost kdyby neumřel na AIDS :) - je to jen velké Kdyby a tvá iluze, jelikož by ho ty drogy a sex se vším co se pohne zabily tak jako tak!
Dávám za 1* za zpracovaní(ne za obsah), méně už dát nejde.

1987

Odpovědět

Nojby.bloger: ano presne to homosexuálové dělají, spěj se šlapkama. (Jak s tím asi souvisí barva kůže ty pitomče?) :D

1810

Odpovědět

Pocta? At se nenechaj vysmat. Spis reklama na sebe sama. Byla by to pocta, kdyby tam vsude neblikal napis GOOGLE. Ma tam snad blikat FREDDY kdyz je to jeho pocta. Akorat si vypujcili jmeno aby na to lidi nalakaly. Jak uz bylo receno, zaslouzil si vic nez jen byt pozadim pro obrovske logo

197

Odpovědět

to rainy: To ze nakonec napises aby sme ti davali palce dolu je klasicka hlaska, u ktere cekas, ze ti vseci naklikame palce nahoru. Na me ale opacna psychologie neplati ;) Takze mas tam jeden cerveny ode me.
PS: doufam ze se najde dalsich sto blbcu kteri mu tam ty zelene naklikaj...

196

Odpovědět

Já teda souhlasím, že za 1. pokud je toto tribute Freddiemu, tak je to k******y slabé. A za 2. je to jen reklama na Google.
Myslím, že vše co doteď udělali Google(áci) byla bomba, toto posrali... Uklikejte se na tom červeným palci dolů !

1947

Odpovědět

hezká reklama :)

186

Odpovědět

mohli byste sem dat cely jeho song prelozit tohle je kratky

180

Odpovědět

IMHO - podle mého skromného názoru. (In my humble/honest opinion)

180

Odpovědět

Supr videjko žeru tu písničku,jinak co znamená ta zkratka "IMHO" ? dík za vysvětlení :)

180

Odpovědět

logo supr, google má výborný nápady a těch log je čim dál tim víc (google.com/logos) některý jsou celosvětový, jiný jen národní..
pocta Freddiemu to určitě je, a reklama? každej si potřebuje dělat reklamu- i my uživatelé máme svý webovky, děláme refery např takhle u komentů atd atd atd..
jak bylo řečeno- spousta lidí zná seznam / centrum, dál prd, to samý prohlížeče- "Začátečníci" IE, rádoby experti pak přidaj FF, Operu, Chrome, ale spousta lidí neví o dalších tisících- už jen nadstavby jako FF nightly, tak i samostatný Safari, Netscape, Linx (btw textovej)...
stejně tak jsou rozliční uživatelé- a mnozí omezení stejně jako IE... :D :D :D

181

Odpovědět

sznam by potreboval uz pouze jedinou funkci a to automaticke presmerovani na google :D

182

Odpovědět

Solmyr...Ale nemá co to povídáš...seznam využívaj z 99% jen češi..google využívá snad celý svět...

181

Odpovědět

SA...PANE BOŽE! KDYBY TAM NEMĚLI TO LOGO, TAK TO HNED KAŽDEJ KOPÍRUJE A DĚLÁ ŽE JE TO JEHO!

180

Odpovědět

Podiveje se na pomer vyuzivani googlu a seznamu v CR. Byt seznam dava radove horsi vysledky (nez tady zacne nekdo horlive obhajovat seznam otestujte si to) tak porad ma silnou zakladnu priznivcu => google ma jeste o co bojovat.

182

Odpovědět

SA: Kdyby jsi pracoval u Googlu taky by sis na to že dělá reklamu nestěžoval. To že udělali tohle kvůli Freddieho nedokazuje reklamu ale to že aspoň někdo ten nápad se o něm zmínit takhle originálním způsobem dostal. Kdyby tam nebylo logo nikdo by netušil že to je jejich práce , a valná většina by ani nevěděla že dnes slaví výročí. A jak již bylo níže zmíněno Google fakt reklamu nepotřebuje.

180

Další