Queen – I Want To Break FreeHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:9 847

„I Want to Break Free“ je píseň anglické skupiny Queen, jejímž autorem je baskytarista John Deacon. Vydána byla v roce 1984 na albu The Works a zároveň jako singl, na jehož druhé straně se nacházela píseň „Machines (or Back to Humans)“. V hitparádě UK Singles Chart se singl umístil na třetí příčce, v americké Billboard Hot 100 na 45. příčce. K písni byl rovněž natočen videoklip, jehož režisérem byl David Mallet. Klip je imitací televizního seriálu Coronation Street.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Chci se osvobodit. Chci se osvobodit. Chci se osvobodit od tvých lží, jsi tak samolibá a já tě nepotřebuju. Musím se osvobodit. Bůh ví, Bůh ví, že se chci osvobodit. Zamiloval jsem se. Poprvé jsem se zamiloval a tentokrát vím, že na vážno.

Zamiloval jsem se. Bůh ví, Bůh ví, že jsem se zamiloval. Je to zvláštní, ale je to pravda. Nemůžu se vyrovnat s tvou představou lásky. Ale musím si být jistý, až vyjdu ven z těch dveří, že se chci osvobodit, zlato. Ach, chci se osvobodit. Ach, jak se chci osvobodit. Ale život jde dál.

Nemůžu si zvyknout na život bez tebe po mém boku. Nechci žít sám. Bůh ví, že to musím zvládnout sám. Zlato, tak vidíš, že se musím osvobodit. Musím se osvobodit, chci se osvobodit. Chci a chci a chci se osvobodit.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Téhle kapely je teď všude plno a to je .... moc dobře! Naprostý hudební skvost. Alba jako Sheer Heart Attack, A Night at the Opera, Jazz a např. pro mě snad nejoblíbenější Innuendo patří k tomu nejlepšímu, co z hudebního světa vzešlo.

193

Odpovědět

To bude tím, že teď běžel v kinech film Bohemian Rhapsody (viděl jsem, bavilo velmi!), který je právě o kapele QueeR

412

Odpovědět

+yyyyyyyyyyyyyNo, to je teda upozornění ..... všechno mi teď do sebe zapadá!

202

Odpovědět

Miluju Queen i Freddieho, ale jen Roger Taylor jako blonďatá školačka, mi dokáže přivodit tzv „wierd boner“

263

Odpovědět

jojo, taky si říkám, že celkem smutný, když ten bubeník vypadá líp než moje přítelkyně

90