Hlas filmových trailerůGreat Big Story

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 42
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:8 339
Nikdy jste neviděli jeho tvář, ale pokud znáte starší filmové trailery, určitě znáte jeho hlas. Redd Pepper namluvil přes stovku upoutávek od Armageddonu přes Muže v černém až po Prázdniny pana Beana. A i když začínal jako řidič metra, nyní má za sebou spolupráci s takovými hvězdami, jako je Steven Spielberg.

Přepis titulků

Ve světě, kde kočičí videa a memy vládnou internetu, povstane nad těmito všemi jedna mediální společnost. Tohle je Great Big Story. - Dobře, Redde, skvělý. - Jo. Skvělý, ale už tak nemusíš mluvit. Co tím myslíš? Takhle mluvím pořád. Střih. Jmenuji se Redd Pepper a jsem hlasový herec.

Ve Spojeném království jsem namluvil stovky filmových trailerů. Muži v černém. Chrání Zemi před šmejdy z vesmíru. Projekt Blair Witch, Armageddon, Space Jam. Prázdniny pana Beana. Je jich tolik, že už jsem jich půlku zapomněl. Začal jsem televizními reklamami, animacemi, audioknihami. Taky dělám spoustu videoher, různých zvukových efektů a pazvuků v pozadí.

Mr. Bean... Rovněž dělám filmové trailery. To... To je sranda. Jeden muž přijde brzy do vašich kin. Občas dělám romantické filmy. V ospalém městě... Občas dělám horory.

Neotvírej ty dveře... Musíš se svým hlasem pracovat. Občas ho zvýšit a občas ho pořádně prohloubit. Velmi zřídka mě někdo pozná, ale většinou ne. Ale když mě poznají, tak je to ve vlaku, když zazvoní mobil. "Haló?" A lidi přestanou koukat do novin. To, jak se ze mě stal hlasový herec, je dost zajímavé.

Řídil jsem vlaky v londýnském metru. Jednoho rána jsem hlásil ty svoje věci: "Všechny stanice do Harrow: Pozor na dveře." Ve vlaku seděl televizní producent. Vystoupil na další zastávce, vběhl mi do kabiny, vyměnili jsme si kontakty a zbytek už znáte. Jako hlasový herec mám dost zajímavých zážitků. Namlouval jsem trailer na Jurský park: Ztracený svět.

Film Stevena Spielberga. A laskavě mě požádali, jestli bych ho nenamluvil. Něco se blíží. Něco velkého. A jak jsem to řekl, tak hlas ve sluchátkách řekl: "To je skvělý hlas!" A já ho nepoznal. Byl to Steven Spielberg. Poslouchal mě ze Států do Londýna.

A přísahám, že jsem řekl: "Kdo to kruci je?" Všichni ve studiu začali šílet: "Ticho! Spielberg je na place!" Vážím si toho, co dělám, dávám si na tom záležet a jsem na to hrdý. Vážně to neberu jako práci. Užívám si to. Je to opravdu skvělá práce. Bude to určitě jedna z nejskvělejších prací na světě. Máte to?

Fajn. Padám odsud. Balíme to. Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Není to ten hlas, co říkal access denied u dveří v Half - Life 1 ???

00

Odpovědět

Ted Williams má podobný hlas, len nie tak hrubý ale taktiež sa fajnovo počúva v rádiach.

00

Odpovědět

Pořád nemůžu uvěřit, že je to jeho skutečný hlas :-D

120

Odpovědět

Neskutečné, díky jeho hlasu se mi rozvrtěl ocásek z prava doleva, obvykle to začíná zleva doprava.

66

Odpovědět

Odpovědět

Myslím, že tohle jsem tady taky někdy viděl přeložený...

00

Odpovědět

Odpovědět

Come get some!!!

100

Odpovědět

You want some ?

00

Odpovědět

Tak už víme kdo je ve skutečnosti Batman.

210