Jaké to je být stormtrooperem?Great Big Story

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 42
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:84
Počet zobrazení:6 456
Přáli jste si někdy vlastnit pravý oblek stormtroopera z původní trilogie Hvězdných válek? Jeden komparzista by vám doporučil, abyste si případnou investici raději dvakrát rozmysleli.

Přepis titulků

Volal mi agent, který chtěl, abych šel na konkurz na nový film. Bylo to Impérium vrací úder. A tak jsem se stal stormtrooperem. Celé to začalo naším kolegou, který miluje Star Wars. Každý má takového kolegu. Po velice seriózním pátrání na internetu jsem vystopovala tohohle chlapa. Jmenuji se Ralph Morse. Byl stormtrooperem ve Star Wars epizodách 5 a 6.

To je Impérium vrací úder a Návrat Jedie. Byl jsem v „připravte mi loď“ scéně. Nesl jsem zbraň v levé ruce podepřenou bokem. Jako brokovnici z Divokého západu. A můžete to vidět i ve filmu. Bavíme se o tom, jaké to je být stormtrooperem, a z větší části to zahrnuje nošení kostýmu. Všechny kostýmy byly stejně velké. A původní model měl asi metr osmdesát.

Ti, kteří byli moc vysocí nebo nízcí, ty kostýmy nesnášeli. Když si ho obléknete, nemůžete si ho sundat. Vůbec jste si nemohli sednout, leda se o něco opřít. Když jste chtěli jít na záchod, museli jste se připravit. Museli jste to vědět půl minuty předem. Dobře, ale je tu helma, ikonická helma. V první helmě, kterou mi dali, jsem viděl velký kulový. Další problémem byly naše boty.

Měly podrážky, ale nebyla na nic stopa, takže nám to pořád klouzalo. Neznám stormtroopera, který by dříve nebo později nespadl. Dobře, takže žádná sláva. Ale pořád je to fajn, ne? Protože, však víte, Star Wars. Překlad: Kara www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tím se vysvětluje proč se bouchl o ty dveře.

Stormtrooper Hits Head(Star Wars Fail) HD

10

Odpovědět

Tím se patrně vysvětluje jejich muška ve střílení :-)

240

Odpovědět

Škoda, že je to také krátke. Určite by vedel povedať aj nejaké pikošky z natáčania

278