Hlas legendárních kreslených postavičekGreat Big Story

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 42
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:97
Počet zobrazení:6 356
Možná jste ho někdy viděli v titulcích Futuramy. Billy West je nadaný dabér, který propůjčil svůj hlas mnoha televizním postavičkám od Phillipa J. Frye přes Douga Funnieho až po Rena a Stimpyho. A pestrost jeho hlasu můžete slyšet v krátké zpovědi od Great Big Story.

Přepis titulků

Milý deníku, to jsem já, Doug. Možná nebudu prezident... Jo. Ticho! V 90. letech jsem byl v Nickelodeonu hlasem Douga Funnieho, Rogera Klotze, Rena a Stimpyho.

To byla dekáda. HLAS Z VAŠEHO DĚTSTVÍ Do každé postavy jsem vložil kousíček svého vlastního já. - Zkus Douga Funnieho. - Ahoj lidi, tady je Doug Funnie. Jsem tak zamilovaný do Patti Majonézové. V jedenácti jsem byl takový. Dost jsem fantazíroval. - Mohl jsem se zabavit na celé hodiny.

- A co Roger? Hej, jsi ta největší nula, kterou jsem kdy viděl! Byl inspirovaný tyranem, který mě obtěžoval. A co Ren? Zavřeš zobák, ty blbe? Jinak tě zabiju! A Stimpy? Hej Rene, vyšťoural jsem si holub. Vyšťoural jsem si ho sám. - Pořád se dokážeš zabavit?

- Dokážu se jen znechutit. Také jsi ve Futuramě jako Philip J. Fry. Teda, z toho delšího vystavení radiace mám pěknou žízeň. Sklapni a vem si moje prachy! Když mi bylo dvacet pět, takhle jsem zněl. Měl jsem ufňukaný a takový nosový hlas. Když se mi na pódiu přetrhla struna, znělo to takhle: "Ale ne, co teď budu dělat?" A doktor Zoidberg? Mladá dámo, přines mi sendvič z popelnice. A nech na něm červy. - Cupitám.

- Profesor Farnsworth? Dobré zprávy vespolek! Na této planetě už nechci dál žít. Zapp Brannigan? Je to překrásná loď. Nemůžu se dočkat, až si to s ní rozdám. Mám velké štěstí, že můžu dělat to, co dělám, a chci chodit do práce, dokud mi neřeknou, ať už nechodím. A poslední slovo.

Nazdárek. Překlad: Karolína I. www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pri všetkých jeho postavách počujem iba frya

08

Odpovědět

Mohli by takto natočit Jiřinu Bohdalovou :)

162

Odpovědět

Víš co řeknou Racochejl a Rákosníček na pohřbu Bohdalové? Právě, že nic...

90