Atentáty v BruseluGuiHome

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
44 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:331
Počet zobrazení:4 355

Dnešní Guillaumův skeč bude probíhat pouze formou telefonního hovoru. Všichni dobře známe ony iritující rozhovory se zneklidněnými maminkami. Jak to ale vypadá, když Guillaumova matka vyšiluje kvůli něčemu natolik závažnému, jako jsou nedávné teroristické útoky v Bruselu?

Přepis titulků

Ano mami? Copak? Jak jako že musím zůstat doma? Kvůli čemu? Kvůli atentátům?! Tak to je poprvé, co mi nabízíš, že nemusím jít do školy. Mně osobně to teda vyhovuje, ale nevím, jestli je to to nejlepší řešení. Ale jo, mami, vím, že je to venku nebezpečný. Ale přece nebudu hnít celej den sám ve svým pokoji.

Jenom kvůli třem kreténům, co si rozprskli mozek na chodník. Přece nám nebudou srát životy pod záminkou, že prosrali ty svoje. A co za to chtějí? Proč to dělaj? Co prosím...? Oni chtějí panny? Oni to všechno dělají... aby měli panny?! Takže ti teroristi jsou až takovýhle pitomci... Já myslel, že jsem debil, ale tady jsme teda našli světový šampióny. Člověk fakt musí být malej sráč, aby se vyhodil do vzduchu výměnou za panny.

Ale však my jim ty panny klidně dáme! Stejně jim koule upadly už strašně dávno. A kdyžtak jim dáme babičku, ta stejně není moc opotřebovaná. Správně, mami. Všichni teroristi jsou mamrdi. Ale všichni mamrdi nemusí být zrovna teroristi! Vždyť ne... Podívej se na tátu. Ne, mami, nezůstanu doma jenom proto, že máš strach. Víš dobře, že kdybych mohl celej den zůstat rozvalenej na gauči, udělal bych to.

Ale jestli byl někdy moment, kdy je potřeba zvednout zadek a vyjít do ulic, tak dneska. Já vím, že jsou nebezpeční a ozbrojení. No a co, mami? Narvu jim svůj zvýrazňovač do prdele. Tak nás aspoň budou srát v barvách. A pak jim švihnu učebnice do ksichtu. To jim aspoň vštípí trochu kultury. A navíc, mami, útočit na Belgii... Vždyť jsme hodní! Ani nejsme násilní! Jenom já potřebuju na zabití mouchy skoro 42 minut i s papučí! Co víc, mami, máme zbraň mnohem, mnohem silnější než jejich kalašnikov.

Máme humor, mami. A belgickej humor je nezničitelnej. Máme tolik humoru, že i kdyby zabili půlku populace, řekli bysme jim: To je hezký, kluci, ale pořád jste tu práci odvedli jen napůl. Takže ano, mami, dneska jdu do školy. A půjdu tam i pozítří. A popozítří. A každej den. A čím víc bude teroristů, tím spíš půjdu do školy. Protože vědění je zbraň.

Ne, mami, neví, co je to knížka. Vždyť ti říkám, že jsou dutí jak bambus. Včera to byl černej den, mami. Ale dneska už je o něco víc černo-žluto-červenej. A to jsou ty nejkrásnější barvy na světě. Kamarádi teroristi: Ti, které strašíte, ani neexistují. Krásný den. V jednotě je síla

Komentáře (39)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jsou to k***y ja je tak nenevidim proč utoči čeho se chcou zmocnit to nechapu oni hlavne utoči ve školach a na letišti proste všude kde je hodne lidi :(

10

Odpovědět

dafuq

10

Odpovědět

co je to za sračku?

106

Odpovědět

Nač to rouhání?

70

Odpovědět

+PéťaKdybych neznal jméno, také bych se rouhal!

30

Odpovědět

V podstatě má ve pravdu ve všem co říká... škoda, že na to belgie nemyslela dřív, než si za*rala půlku státu no go znónami a islámským morem... jinak pěkné videjko a dobrá čočka pro zdejší hipsterskou neo-liberální sebranku milovníků müsli...

165

Odpovědět

Jak vypadá neoliberální hipster? Má smajlíka na kravatě?

32

Odpovědět

Zobral to zo špatného konca. Najlepší vtip od Belgičana je Belgičan samotný.

https://www.youtube.com/watch?v=46Oysq_rdkc

Vždy sa tak rád a nahlas nasmejem na tomto videu. Či už na samotnom videu, edite alebo fakte, že originál rychle zmazali po jednej udalosti. Len škoda, že ho jewtube stále maže.

50

Odpovědět

me se teda vic libi video ze svedsko ma jako 1. stat nas vete vlastni telefoni cislo ktere te nahodne prepoji na kohokoliv ve svedsku ;D

00

Odpovědět

To autor překladu překládá jenom pro sebe? Protože po předchozí sračce přišla další, stejně vydatná s****a.

714

Odpovědět

Autor si nepřekládá sám pro sebe ;) . Autor měl tohle přeloženo už dřív, ale bylo mu doporučeno, aby sem nejdřív zkusil dát něco jiného. Autor se taky nehodlá za svůj výběr videí omlouvat, pouze hodlá respektovat nezájem o tohohle humoristu. A jak už jsem řekl níže, další Norman už jen čeká na kontrolu a publikaci. Rovněž uvažuju, že bych sem zase přivedl zpět Tima Minchina. :)

182

Odpovědět

+Gerza1996Minchin je výborný, toho ti tady nikdo hanit nebude... Sem s ním!!!

80

Odpovědět

Ten belgický humor si můžou klidně nechat. Společně s falešnými brýlemi a přibuzněnou kšiltovkou....

125

Odpovědět

Odpad!

88

Odpovědět

Je to pecka , akorad je to trochu jine. :)

133

Odpovědět

Tak tady tu kritiku opravdu nechápu, super video.

196

Odpovědět

Uprimne nevim, co vas vede k prekladu techto videi. Ale dobre, nebudu se v tom rypat. Mohl by mi nekdo vysvetlit, proc se neprekladaji zajimava videa z kanalu jako jsou watchmojo, alltimes10, looper nebo LEMiNO? Tam si myslim, ze by se nebylo ceho bat...

3510

Odpovědět

Pravda. Škoda, že neumím zas tak dobře anglicky a nemohu se zapojit :)

14

Odpovědět

k překladu videí z Loopera se chystám.)

41

Odpovědět

Lebo tie si preloží aj idiot. Radšej si pozriem niečo z jazyka ktorý neovláda každý človek na svete. Byť po mojom, ja by som anglické videá úplne zmazal. Aj tak tomu už každý rozumie aj bez tituliek.

318

Odpovědět

+Inergiopreco hovoris za vsetkych? ze ty tomu jazyku rozumies bez titulkov neznamena, ze tak na to som aj ostatni

70

Odpovědět

Mě to zase pobavilo. Hlavně hláška "Včera byl černej den mami. Ale dneska už je o něco víc černo-žluto-červenej."
Baví mě tenhle styl humoru :)

1713

Odpovědět

Jn...chtěl jsem dát 1 hvězdu, ale dal jsem 2, za to sr**í v barvě :)

10

Odpovědět

Video myslím, ani nebylo zamýšleno býti komedií, spíše vyjádřením názoru trochu hlubšího a to, že oni chtějí z naší strany strach a to je přesně to, co bychom jim neměli dát. Kdybych neviděl předchozí video s gynekologií, myslel bych si i, že je to rozumný člověk a tohle video by mělo hodnocení vyšší.

323

Odpovědět

Tak tohle video je o hodně vtipnější, než to minulé.

103

Odpovědět

Teda musim rict, ze si nejsem jistej, jestli jsem nekdy videl vetsiho kretena. A to nepocitam pouze na internetu...

517

Další