Teroristé a titulky

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 148
Počet zobrazení:14 651

I při každodenní reportáži s titulky může nastat několik problémů. S anglicky mluvícími teroristy, jejichž vůdce má s anglickým jazykem očividně problémy, je to však o to horší, ale na druhou stranu vtipnější.

Přepis titulků

Dříve pevnost věrných stoupencůdiktátora Saddáma Husajna, dnes je město Tikrit,zde v Severním Iráku, pevně pod kontrolouamerických jednotek. Nebo není? Tito členové iráckéhohnutí odporu, stále věrníSaddámu Husajnovi, si myslí něco jiného. Američané lžou.

Každým dnemnaše armáda sílí. Každým dnem seblížíme k našemu cíli vytlačit bezvěrce... Co... co je to? Nic, pokračujte. ...vyvést bezvěrce znaší mateřské země. Nebojíme se sm... To jsou titulky?

Jsou, že jo? - Ne.- K čemu jako potřebuju titulky? Nerozumíte snad tomu, co říkám? Studoval jsem angličtinu napodělaný americký univerzitě v Káhiře. Já vám očividně rozumím... Vidíte, jak se nad námipovyšují s těmi jejich titulky. Třeba je to jen teletextpro sluchově postižené. Jasně, teletext...

Vážně, dnes už hodnětelevizí nabízí teletext. Počkat, počkat.Řekni ještě něco. Můj kamarád má... Hej!Jak to, že nepotřebuje titulky? - Nejspíš mluví srozumitelně.- Co?! A já snad ne? Já mluvím dokonale anglicky. Strč prst skrz krk. Kmotře Petře,nepřepepřete mi toho vepře.

Tři sta třicet tři stří... Kruci! Situace zde v Severním Iráku zůstávánebezpečná víc než kdy jindy. - Zatímco opravy škod pokračují...- Co? Cože? Já vám nerozumím! Mluvte anglicky! Kde jsou vaše titulky? Myslíte si,že jste tak dobrá!

Podívejte se na mě! Nepotřebuju titulky! Teri Delms, Irák. Sklapněte! Překlad: bakeLitwww.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

genialnost :D

280

Odpovědět

Hezkej skeč

250

Odpovědět

tvl mě to přijde jako vystřižená scéna ze Zohana :D:D:D nemůžu si pomoct ale tohle se jim fakt povedlo :D

280

Odpovědět

Batrachus... zabil... xD hele chlape jedna věc je, že se tam vzteká jak malý dítě kvůli titulkům, druhá že se do toho vkládá smích "obecenstva" a ke všemu jako třešnička na dortu mě zaráží už spíše věc že jestli považuješ tohle za fake jen kvůli tomu že titulky jsou tam vložený a ke všemu předvídaj nomálně co řekne tak se zamysli... mám pro tebe hádanku: jak to že ty titulky před sebou vidí?! no tyjo to mi nejde normálně do hlavy... xD (pro nechápavý jako Batrachus - myšleno ironicky)

220

Odpovědět

Jak se vůbec můžete bavit o tom jestli to není fake nebo ne ? Je úplně jasné, že je to nafilmované. Ti lidi co tam hrají jsou herci, nebo možná nějací neprofesionální dobrovolníci. Každopádně to není real, ale taky ne fake. Fake je přece něco co má imitovat reálnou situaci tak, aby si divák myslel, že je to reál. Ale tady je přece každému inteligentnímu člověku zřejmé, že je to komediální skeč.

230

Odpovědět

Toto je husté :D

190

Odpovědět

vytvářet hádky nesmyslnýmí komentáři.

184

Odpovědět

Skvělý.
Mimochodem, co je to za výraz "flameovat"? Z toho mi vážně naskočila husí kůže.

190

Odpovědět

jura nauč se psát proboha

190

Odpovědět

tak toto je huste :D

takovej rapl

190

Odpovědět

vždyť tohle není fake , já si myslím že je docela běžné aby kolem lidí poletovali tytulky vy snad né :D (myšleno ironicky , pro saxofona a baracuse)

180

Odpovědět

:D batrachus byl prudce snizen na cti, takovym lidem je potreba otevrit oci...

190

Odpovědět

Neřeším jestli je to fake nebo real, i když jak tady někdo říkal že asi nemůže vidět titulky tak to není úplně pravda, může sledovat obrazovku s přímým přenosem kde sám sebe vidí, ale pokud nevěděli dopředu co bude říkat zase by tam ty titulky asi nestihli napsat a v realu by nepočítali s tím že vybočí od tématu takže to bude nejspíš podvrh. Ale hlavní je že je to vtipné, nejspíš součást nějaké show :)

184

Odpovědět

Nejlepší :D A ještě vtipnější když si představíte kolik lidí co na to koukalo si myslí že tohle bylo doopravdy :D

180

Odpovědět

Zdá sa mi to, alebo pri konci hovorí ten terorista štýlom Howarda Wolowitza z bbt? xD

200

Další