H+ Epizoda 14: Brány

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:185
Počet zobrazení:4 758
San Vito, Itálie - 2 roky poté. Matteo se zoufale snaží získat léky pro zraněného Enza a po návratu si něco uvědomí. Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz BRÁNY Je tam někdo? Otevřete, prosím! NASTAVENÍ BEZPEČNOSTI ZAPNOUT ELEKTRICKÝ PLOT San Vito, Itálie 2 roky poté, co se to stalo Prosím!

Pokud máte nějaké léky, potřebujeme je! Prosím! Ten muž umírá. Co mám dělat? DANESŮV POZEMEK FARMÁŘSKÁ OBLAST ROSSIHO POZEMEK Koho jsi viděl, Enzo?

Madonu. Simona.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hmm, chápu, že se snažil sehnat léky pro nějakýho chlapíka, co měl zdravotní problémy v minulém díle. Jsou tam nějaké další souvislosti (věřím, že ano, ale fakt nevím jaké)? Ten moment, kdy se ukázal obrázek té snědé ženy na konci vypadal, že by člověku něco měl říct, ale nemůžu si vzpomenout, že už by tam někdy byla.

180

Odpovědět

Myslím, že je to ta ženská z garáží, jak se furt modlila ;-)

180

Odpovědět

+janulienkaVážně? Tak to bych opravdu nedal (doufám, že si ze mě teď neděláš srandu). Ale že by mi to teď dávalo větší smysl, to teda ne.

180

Odpovědět

Nebo to přestaňte vydávat úplně myslím že už to nemá cenu v tom seriálu se prostě nic nezačne dít ani za sto let... takové škody

1824

Odpovědět

Málem mě ten seriál vyděsil tím, že se tam začalo něco dít. Díky bohu se vrátil do vyjetých kolejí.

184

Odpovědět

zabils :D

180

Odpovědět

Já už mám v těch dílech takovej bordel...ne že bych se v těch dějovejch liniích nevyznal, ale než vyjde novej díl, vždycky toho půlku zapomenu. Už aby byl konec a já si to mohl sjet všechno pěkně v klidu a v kuse. :)

180

Odpovědět

Taky bych to raději vydával častěji, ale to by se asi nelíbilo zase ostatním. Dílů odvysílaných je v zásobě dost, tak zkusím co nejdříve nachystat další.

180

Odpovědět

+ZoidyKolik zbývá dílů? Ptám se proto, že mě se seriál líbí a chci ho vidět předtím,než tě ostatní definitivně ukecají, že to nemá cenu (protože má) :)

180

Odpovědět

+ZoidyTo netuším. Stále se vydávají. :D

180

Odpovědět

2:04 - San Vito, Italy, 2 years AFTER it happened.

Překlep....v prvním dílu z Itálie, je to také potom:)

180

Odpovědět

Dík. Opraveno. :)

180