Hannibal Buress o rapových vystupeních

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:434
Počet zobrazení:5 318

Stand up komik Hannibal Buress je fanouškem rapu. Ale i tak v rapových textech dokáže najít něco, co se mu nelíbí.

Přepis titulků

Jsem fanoušek rapu. Šel jsem na koncert, kde vystupovala skupina Odd Future. Měli dobré skladby. Jejich nejzná... Refrén u jejich nejznámější skladby byl: "Zabíjej lidi, zapaluj, jeb*j na školu!" "Zabíjej lidi, zapaluj, jeb*j na školu!" Nevypadá to, že by to chtěli nějak víc rozebírat. Zabíjet lidi, to je vražda a to je odporný.

Zapaluj... Tam záleží na tom, co zapalujete. Pokud je to kontrolovaný oheň, tak si poslužte. Jeb*t na školu... To je záškoláctví, co tu popisuje! To je slabý. Kdo někdy nebyl za školou? A pak přidají další důvody. "Zabíjej lidi, zapaluj, jeb*j na školu, nesnáším spam!" Je to otravný! Čekáte email od přítele a on je to spam!

Nehrajte si s mými city! "Nesnáším hotelové TV!" Proč při zapnutí skočí na program, na který jsem se už díval? Všemocného jsem už viděl! Proč mě iTunes nutí stahovat novou verzi, když jsem jednu stahoval před pár dny, a pak zjistil, že ta nová taky jen přehrává hudbu! Zarapujeme si s Young Jeezy.

Má skladbu ve které rapuje: "Dům je děsně velkej, pokoje maj pokoje!" Jeezy, to jsou šatníky. To nejsou pokoje v tvých pokojích, Jeezy. Byl by z něj nejhorší realitní makléř všech dob. "Tady máme dům se 34 ložnicema, ukážu vám je." "Výhodou tu je, že některé místnosti v sobě mají další místnosti." "Budete v nich spát, je to speciální místo ke spánku inspirované Japonci."

"Ukážu vám koupelnu." "Je skvělá, máte tu velkou vanu a pak jednu miniaturní." "Umyvadlo, přesně tak." Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten má ale pěkný jméno!


S pozdravem

Kuba Bureš

40

Odpovědět

Ten má ale pěkný jméno!

S pozdravem

Kuba Bureš

20

Odpovědět

Jo, o Odd Future jsem slyšel jenom jednou (VGX 13). Je to přesně ten styl kvůli kterýmu lidi dnešní hip-hop nesnáší, včetně mě. Radši si poslechnu starší songy, kdy hip-hop o něčem byl.

156

Odpovědět

Jojo. To mi připomíná jednoho spolužáka který nám střídavě tvrdil, že hiphop a rap neposlouchá kvůli muzice, ale kvůli textům a nebo že to poslouchá kvůli muzice a ne kvůli textům. To podle toho, co jsme mu kritizovali. No, a nakonec z toho vyrostl.

67

Odpovědět

+CosiNo nevím jakou máš představu o hudbě, ale jsou písničky které vynikají hudebním pojetím a jiné zase textem. A to se týká i hip-hopu, takže nevím proč by měla být ostuda si poslechnout píseň kvůli tomu že má opravdu dobrou hudbu a nebo že má kvalitní text. A pokud někdo mění názory jako ponožky, těžko to bude chyba hudebního stylu který poslouchá ne ?

132

Odpovědět

Odd Future není pro lidi, co nemají kontext. Je to takovej hip hopovej underground, že to víc nejde.

10