Vítejte v BernielanduHeads of Space (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:5 441

Výprava za záchranu Země pokračuje, dnes se podíváme na spor mezi dvěma demokratickými kandidáty. Bude vesmírná loď pokračovat svou cestu na Mars, nebo změní kurz a přistane raději v Bernielandu?

Přepis titulků

238 DNÍ DO SOUDNÉHO DNE Takže tvá postava podporuje střílení na vlky z letadel, má ráda ragú z losa a Obamovi dává za vinu 2. sérii Temného případu? A zní tato osoba, jako by někdo chlemtal vodu? Tak to je jednoduché. Jsi Sarah Palinová. Zase jsi vyhrál. Směju se.

Rozumím humoru. Lidi, musím jít čůrat, pohlídáte na chvíli loď? Proč jsme s sebou brali toho uchcaného robota? Beztak v tom má prsty záchodová lobby. Měli jsme vzít mého oblíbeného robota, Iron Mana. - Robota Ameriky. - To není robot, ale Tony Stark. Patří do procenta nejbohatších, on ani další hamouni mě nezajímají. VAROVÁNÍ!

NEBEZPEČÍ KOLIZE! Safra, narazíme do vesmírného odpadu. Musíme něco udělat. Maminko Bushová, pomoc! Špatný čudlík. Už vím. Zahneme doleva do té červí díry. Vím, kam vede. Na planetu, která je lepší než Mars. Místo, kde vysoká škola platí vám, kde klima ještě nezničili lidé, všichni mají stejný hnědý kabát a klobouk, takže je snadné je opravit, a kde je zmrzlina zdarma pro všechny!

Říkám jí Bernieland. Nakreslil jsem ti to, abys to pochopila. To nedává smysl. Kdo všechnu tu zmrzlinu zaplatí? Už to chápu. Dostala tě zmrzlinářská lobby! Podle mě bychom se měli držet kurzu, jak nám to řekl prezident Obama. Víš, co se říká.

Když proběhneš rojem zabijákých včel, nepoštípají tě. Ne, leťme doleva. V Bernielandu jsou vám odstraněny genitálie a dostanete genderově neutrální jména. Zůstaneme ve středu. Už jsme za tuhle výpravu dali hodně. To říkáš proto, že jsi domluvená s čokoládovnou. Pokud jsem posledních 40 let přežila své účesy, zvládnu trochu vesmírného odpadu. Letíme na Mars.

Hej, hej, hej. Co se tu děje? Hillary nechce zahnout doleva do Bernielandu. - Bernieland nedává smysl. - Systém je zmanipulovaný. Úchvatná debata. Ale proč nás prostě jen nezbavím toho odpadu? ZNIČIT VESMÍRNÝ ODPAD Pěkné. Máme i tlačítko na zmrzlinu zdarma? Nebo tlačítko, které dá všem komunistům elektrický šok?

Bernieland je má zem. Bernieland je tvá zem. Od zmrzlinových hor až po marihuanový ostrov. Vzdělání zdarma, dovolená celý rok, Bernieland je země pro tebe a mě. Ale ne pro nejbohatší procento. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Naprosto geniální! Skvělí dabéři, super narážky a přitom to není trapné a dobře pochopitelné! 10/10

21

Odpovědět

Nikdy nepochopím proč Američani nezvolili Bernieho. Možná je socan, ale jestli si někdo myslí, že by udělal z nejkapitalističtějšího státu světa komunistickou diktaturu, tak je blázen. :) Mohl vzniknout balanc, kterej mohl udělat Ameriku "Great Again".
Je škoda že teď si lidi musej vybrat bezi nejhorším hnusem z politiky a nebo nejhorším hnusem z lidí. :D

166

Odpovědět

to už dávno neplatí. Najkapitalistickejšia krajina sveta je singapur... USA sa od kapitalizmu odklonili tak, že to už možno ani boh nezachráni... alah možno...

52

Odpovědět

+ehmOukej ale to je kapitalismus spíš ekonomický. Já myslím takový ten pocitovy podle toho jak se chovají občané a jak ce cítí a v tom je USA pořád extrémně kapitalisticky stát. :)

21

Odpovědět

+sgt.paperheh? pocitový kapitalizmus? Čo to je?
Niečo ako pocitová sloboda v kldr?

30

Odpovědět

Bez Trumpa to není taková zábava :( :D

212

Odpovědět

Neboj, zase se objeví ;-)

51

Odpovědět

Neví někdo kudy se dá dostat do Bernielandu?

182

Odpovědět

na to ti stačí troška vodky, trávy a zavrieť oči.

110