Hibernační vztahy

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:5 531

Určitě máte také kamarády nebo známé, kteří si najdou partnera a zmizí z vašeho života, protože veškerý čas věnují svému miláčkovi. Tento fenomén nazývají lidé z kanálu Wong Fu Productions hibernační vztahy a v tomto videu v dokumentárním styu vám ho trochu osvětlí.

Přepis titulků

Překlad: jesterka www.videacesky.cz Naše planeta je domovem 30 milionů rostlin a zvířat. Každý má svůj vlastní příběh přežití, každý je oddán celoživotnímu hledání jídla, přístřeší a společnosti. Údolí plní chladná mlha značící konec dalšího podzimního dne, ale pro tyto tři samce vše teprve započalo. Je pátý den týdne, a tudíž pánská jízda. Elektrické cinkání vylekalo jednoho člena smečky.

Signál, že s ním chce někdo komunikovat. MYSLELA JSEM NA TEBE. DOJEDLA JSEM ZBYTEK NAŠÍ VEČEŘE :P Ale není to jen tak někdo. Podle výrazu tváře poznají jeho dva společníci, že je to někdo výjimečný. Mezitím mají tato přítelkyně a její dvě společnice dámskou jízdu. TAK TO ASI MUSÍME JÍT NA DALŠÍ RANDE ;) Koutky jejích úst se pohnuly nahoru a do tváří se jí nahrnula krev. Obě kamarádky si toho všimly a instinktivně se vrhají k zařízení.

S extrémní zvědavostí a bez jakéhokoli ohledu na soukromí. Její touha po partnerovi není překvapením. V tomto období roku je to běžné, je totiž období svátků. To je také známé jako období kašle. Je to čas obřadných setkání, která slouží i k připomínání toho, jak jsou lidé osamělí. Chladné zimní večery spojené s dlouhotrvajícími aktivitami uvnitř způsobují zoufalou touhu po hřejivém objetí partnera.

Shromáždění plná vánočních chorálů a nápojů ze zvířecího mléka a fermentované trávy nabízejí ideální podmínky pro zažehnutí jiskry. Oslavné bouchnutí pěstí, mávání rukama a vysoké skřeky značí souhlas s novým svazkem. Až na Suzy Lee, která samce tajně obdivovala a nyní ztratila veškerou naději. Oslavy pokračují až do noci.

Netuší však, že jak se krátí zimní dny a jejich láska se prohlubuje, může to vést jen k jedinému. Přecházejí od normálního vztahu ke vztahu hibernačnímu. Jako u hibernace u hibernačních vztahů si člen smečky najde nového druha a ve vztahu je natolik izolovaný, že zapomene na všechny ostatní přátele. Prakticky zmizí. Znepokojení obou kamarádů roste, když zaznamenají první příznaky hibernačního vztahu.

Jejich druh neodpověděl na poslední dvě zprávy, a poslední čtyři týdny ho neviděli. Jejich kapesní počítače ukazují, že neodpovídá, protože je na fotbale. Na zápase, který se chlapci chystali sledovat společně. Samice čelí podobným problémům. Dámská jízda byla zredukována na oslavu ve dvou. Kamarádky neočekávaně narazí na pár u večeře a uvědomí si, že dámská jízda byla nahrazena randěním.

Smečka se snaží opět přizbůsobit běžnému životu, ale ukáže se, že to není tak snadné, jak by se mohlo zdát. On vždycky dával dýška. Ona vždy sháněla nejlepší slevové kupóny. Pár se připravuje na hlubokou zimu. Zařizuje si doupě a vybírá seriály. Zbytek smečky je zatím ponechán venku na mrazu. Kamarádi spolu přečkali mnoho dní plných zanedbávání, ale žádný z nich se nevyrovná tomu nejpříšernějšímu dni ze všech: Svatému Valentýnu.

S nevídaným hladem a žízní se přátelé vydávají na lov vlastní partnerky. Oslovují a jsou odmítáni na všech frontách, zoufalství vrcholí. Pro pár však vrcholí láska. Jejich vztah se dobře vyvíjí, ale co bude dál? Začíná to být vážné. Možná příliš vážné?

Jak se otepluje, uvědomují si, že jejich potřeba druhého klesá. Denní kluby opět otevírají, jarní výlety jsou za rohem a jejich oddanost ochabuje. Slunce svítá nad novým dnem, květiny začínají kvést, ptáci se po dlouhém stěhování vrací domů a savci se vynoří ze svých brlohů, slabí a dezorientovaní. Rozešli se. Samec se toulá ulicemi a přemýšlí, kde se stala chyba.

Samice pochybuje, zda někdy najde toho pravého. Bude navždy sama? Ale zatím není všechna naděje ztracena. Neboť na obzoru spatří své věrné kamarády. Jako by nikdy neodešli. Dobří přátelé se neopouští. Jsou věrní, laskaví a připraveni projít tím vším znova. Především Suzy Lee, která je po přečkání kruté zimy opět ve hře. Jak to jde, lidi?

Všichni máme ty kamarády, co si najdou vztah, a prostě zmizí. Tak jim pošlete tohle video, řekněte jim, že vám chybí. Děkujeme Skypu za podporu toho videa, chtěli jsme ho udělat už od chvíle, kdy jsme o hibernačních vztazích mluvili na našem druhém kanále. - V pořadu Lunchbreak. - Jo. Takže je to konečně hotové. A možná jste si všimli, že máme nové zimní zboží. Máme svetry a čepice a jsou ještě k dispozici, tak mrkněte do našeho obchodu.

Odebírejte, pokud chcete vidět víc, díky za sledování a krásně svátky. - Uvidíme se v novém roce. - Zatím!

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když ve vztahu něco neklape, důvodem je většinou to, že jeden z partnerů je debilní kráva. Ale dost již mého sofistikovaně vytříbeného humoru. Je to fajn dílko které mi připomnělo tenhle film:
https://www.csfd.cz/film/28204-sexualni-praktiky-pozemstanu/galerie/?type=1

88

Odpovědět

diky, premyslel jsem, na co se dnes podivam, diky tobe mam jasno 8-)

30

Odpovědět

... A zde vidíme samce, momentálně osamělého, který má osobní zkušenost se špatným výběrem samice.
Ne, sorry. Díky za tip na film!

50