Historky o zvířátkách u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:10 569

Thor, Mary Jane a Murph dnes povyprávějí Grahamovi roztomilé příběhy o hadech, pavoucích, klokanech a kočkách...

Přepis titulků

Postoval jsi nějaké fotky, u kterých mě napadá, jestli bylo moudré mít tam děti. Jakože tohle... to je ve vašem domě. To je v jedné z ložnic, jo. - Je to ložnice dětí? - Občas byla, ale co tam bydlí ten had už ne. - A pak tohle, to tam máte taky? - Jo. Ale ty zvířata jsou lepší než paparazzi. - Fajn, jak myslíš. - Já bych teda radši paparazzi než hada s pavoukem! No, ten had, jak se tam ocitl... Ten večer jsme trochu popíjeli, když jsme tam toho hada objevili a...

Miluju Australany! "Trochu jsme popíjeli, když jsme našli hada v ložnici." Přesně tak. Bylo to v pátek nebo v sobotu večer a stáli jsme kolem něj, zkoumali co to je, a někdo povídá, že to je pakobra, která vás docela rychle zabije... A někdo že ne, že je to stromový had, tenhle a tamten... A já se přepnul do akčního režimu, zvednul ho za ocas, všichni začali vyšilovat a on se namotával směrem ke mně, což je příprava k útoku, a mě napadlo: "Co to sakra dělám?!" Tak jsem ho hodil zpátky do ložnice a zavřel dveře.

A od té doby tam nechodím. Zatloukli jsme ho tam deskama. My máme v dětském pokoji mobile se sluncem a hvězdami, co se točí dokola... Nuuudaaa! Jessica Chastain taky miluje australskou zvířenu... - Samozřejmě. - Tahle fotka s klokanem je z Austrálie? - Ne, to je klokan z New Yorku. - Takže klokan cestovatel. - A to je mládě klokana. - Ano, ale docela mě štve, že mě na té obálce totálně zastínil. Podívejte na ten profi modelkovský výraz.

- Oba vypadáte dobře. - Ale byl prý dost neposedný. Ano, klokani hodně poskakují. Rádi si hrají, skáčou kolem, ale nejšťastnější byl, když jsem měla lahvičku. Pro ni by udělal cokoliv. Nakonec jsi toho poskakování měla dost, protože uvnitř časopisu je další fotka... Je to smutný, protože vypadám jako: "Měj mě rád, já tě mám ráda hrozně moc..." A on na to jen: "Dej sem jídlo, ženská." Mohli tu láhev vymazat ve Photoshopu.

- To by bylo ještě divnější. - Jako kdyby měl vzteklinu. Kirsten Dunst taky miluje zvířátka, především kočky, které jsi zmiňovala. Kočky jsou tvá první láska. Mám ráda kočky, první láska asi nebyly, ale ano, jsem kočičí člověk. - Dobře. A pořídila sis novou kočku. - Ta kočka si mě adoptovala. Chápu, takže si tě vybral. Zatoulal se ti do domu? Přišel dovnitř, začala jsem ho krmit, a teď se mnou spí v posteli. Takže už je to moje kočka.

Je zvláštní, že s člověkem bychom to samé nikdy neudělali, jenom se zvířaty. - A jak se jmenuje? - Tito. Od začátku jsem myslela, že je to kluk, ti oranžoví jsou vždy kocouři, nevím proč. Ale pak přišla kamarádka a říká: "Má hrozně malý kulky, nemyslím, že je to kluk." - Takže holky mají malé kulky? - Mně to bylo jedno, jestli je kočka nebo kocour, Tito je dobré jméno pro oba, ale je to kluk. Ale podle téhle fotky je poznat, že je Tito kluk. Totální chlapák. - Chlapácká roznožka.

- To je ocas nebo třetí noha? - Rozhodně je to kluk. - Vypadá jako by chtěl obejmout. Chce pivo a chipsy. - Takhle sedí pořád? - Ne, to se olizoval. - Je čistotný. - Aha, umýval si kulky. Jsou velmi malé, ale velmi čisté. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

I can deal with Ads. I can deal with Buffer. But when Ads Buffer. I suffer!

242

Odpovědět

I had bread and butter.

41

Odpovědět

Adblock jsem měl vždycky na videačesky vypnutý, protože mi přijde fér touhle cestou podpořit web, na který chodím už několik let. Ale že budu muset vypnout ghostery a povolit všechny šmejdící služby (a že jich tu máte), to už se mi nelíbí.
Omlouvám se za offtopic, ale někam to přijít muselo.

270

Odpovědět

Už mi to jede, taky addblock vyplej ale ghostery nevypnu, to radši přestanu sledovat.

30

Odpovědět

Není to offtopic. S implementací máme problémy, je to řešení třetí strany a bohužel s tím bojujeme, včera se nám podařilo zprovoznit ta videa pro lidi s adblockem, ale ostatní věci teď slíbit nemůžu. Budeme na tom pracovat, ale vzhledem k tomu, že je problém třeba s konkrétním softwarem, bude to dost složité. Díky za trpělivost.

11

Odpovědět

Nefunguje mi jediné video na videacesky.cz RIP..čo s tým je? nemám adblock

21

Odpovědět

Mně to například dělal antivirus (rozšíření Ochrana Kaspersky), musel jsem povypínat bezpečné prohlížení a tak.

10

Odpovědět

Víte docela mi vadí, že si tyhle videa nepamatují moje nastavení hlasitosti zvuku. Na spoustě stránek to funguje, asi catche nevím. No a pak tady přišli ty reklamy a ty na 5 vteřin nejdou ztlumit vůbec, což mě vytáčí... Reklamu si tady klidně dejte, ale než stihnu ztlumit bedny, které mám od kompu 5 vteřin, tak vzbudím pár lidí...

100

Odpovědět

Bože, lidi, vzpamatujte se! Jedna blbá reklama a vy jim tu skoro vyhlašujete válku. Taky normálně používám adblock, ale v poslední době jsem si ho pro určité stránky, které mi něco dávají (titulky k seriálům, přeložená videa, zajímavé zprávy z IT, ..) dal do výjimek, abych je aspoň nějak podpořil. Tyhle reklamy přece nejsou nic otravného, když jich je fakt pár a nejsou to žádné vyskakovací přes celou stránku a jedna blbá reklama na začátku videa, která se dá ještě k tomu po 5s vypnout, to je jako fakt takovej problém? Ještě k tomu, když je tu denně jen pár videí a ne vždycky se koukáte na všechna videa. No bože, tak vám někdo ukradl 5 vteřin ze života, jen abyste ho nějak podpořili. Musíte být straší sobci, když je nedokážete aspoň nějak ocenit, když vám takto obstarávají zábavu a je to jejich (asi) jediný příjem za to.

Nebuď debil a přemýšlej.

2012

Odpovědět

Ta první fotka s thorem a hadem je přece očividně fake. Stačí se kouknout na ty stíny kolem něj. Jako by stál před plátnem...

26

Odpovědět

nafackoval bych vám všem.. kolik času tady nad tím stráví, aby to fungovalo, abyste sem mohli chodit na zábavná či poučná videa zadara a jednou se tu objeví 1 blbá reklama, kterou můžete za 5s přeskočit (ty reklamy sou všude, ale kolik z vás řekne youtubu sbohem co?) a všici se z toho můžete po... a půlka lidí odchází
nevděčný parchanti co celej den nic nedělaj a 5s reklamy jim otvírá kudlu v kapse

5016

Odpovědět

Já hlavně nechápu, co všichni mají s těmi reklamami. Mně tam ještě nikdy žádná nenaskočila. Nevím proč, ale zkrátka na tomto webu mi ještě ve videu reklama nenaběhla.

64

Odpovědět

+TStancekOna vždycky jednou za pár týdnů naskočí na několik hodin intenzivně všude, což strhne tenhle hate, ale pak se zas na čas úplně ztratí. Takže jsi měl třeba štěstí a zrovna jsi tu v inkriminovanou dobu nebyl.

22

Odpovědět

Jen pro info, já mám například na YT AdBlock zapnutý ;)

30

Odpovědět

Nechápu majitele, dřív to šlo bez reklam ve videích a teď jí tam dáváte a vidíte, jak to návštěvníky štve? Aby to nedošlo tak daleko jak s tím zasraným zeleným skřetem, co rozdává tablety..:-)

Ale to jsem odbočil, malý nápad:

Co takhle dát pod video "DONATE BUTTON" místo reklamy? Myslím, že hodně lidí rádo přispěje a bude to lepší, než štvát všechny reklamou.

185

Odpovědět

Když už jsme u těch konstruktivních návrhů, pokud by bylo "DONATE BUTTON", mohla by tam být taky možnost platby přes účet/složenkou?

90

Odpovědět

Docela často chodím na Newgrounds a tam taky řeší problém s Adblockem. Udělali to tak, že kromě Donate udělali ještě dali uživatelům možnost stát se Supporters – takoví uživatelé pak reklamu na webu nemají a mají oproti ostatním nějaké bonusy. Co by to mohlo znamenat pro VideaČesky se navrhovalo už minule a nesetkalo se s reakcí vedení… ale z toho, co si pamatuji… editace příspěvků, formátování příspěvků (barva atd.), zvýraznění návrhů překladu, nick napsaný jinou barvou… to je fakt jedno, možností je celá řada.

Důležitý je rozdíl, že zatímco blokováním všem uživatelů s Adblockem se vlastně nějaká funkce, co tu už je, schovává (logicky přijde kritika), tak prémium účty dávají něco navíc. Pro "plebejce" zůstane vše při starém (takže až na zaryté pepky nemá kdo co kritizovat) a ti, které to motivuje k podpoře, na tom budou líp.

Nestálo by to za to, zkusit to na novém webu? Vážně všichni uživatelé nejsou svině, co mají sadistické potěšení z blokování reklam a škudlení každého drobáku, páč překládání je přece jen zábavný koníček a internety maj' být zadáčo.

80

Odpovědět

+RyelNaprosto nevěříme, že zavádění takové funkce a problémy s tím za to stojí, protože to nakonec využije pět a půl lidí, ale zkusíme si o tom ještě promluvit.

48

Odpovědět

+RyelDík za odpověď. Zapomněl jsem v tom výpise na jednu věc.
Denně 1 prémiové video navíc. To už trochu motivační je.
Otázkou je, jestli by to chtěli překladatelé, že video, se kterým se překládají, pak uvidí méně lidí.

00

Odpovědět

+RyelNo v základu to samozřejmě není o tom, co nabídnete, ale vás jestli lidi chtějí nebo nechtějí podpořit. A donate buttony spousta lidí využije jednorázově, zato přes prémiové upgrade vám dají (rozumnou) částku každý měsíc. A i když to z té převahy adblockových brblalů tady nevypadá, máte i fanoušky, kteří si vaší práce cení a podpoří vás.

00

Odpovědět

Problém s nepřehráváním videí u lidí s adblockem by měl být vyřešený, díky za trpělivost.

61

Odpovědět

Wtf, já mám adblock trvale vypnutý na videacesky a kromě banerů na straně a vršku žádnou reklamu nemám. Možná je to karma chlapci... :D

46

Odpovědět

Tak já ho mám vypnutý taky, ale nevím, co si myslet o všem tom "jejda, potřetí za dva měsíce se nám tam vloudila chybka a zase ta zlobivá reklama běží opakovaně všem" a "to je smůla, nějakou naprosto nezaviněnou chybou nefunguje žádné video lidem s Adblockem; zatím si ho vypněte, než se opraví". Jako webu jim fandím a pokud jim zřídka 5s reklama pomůže, tak proč ne; ale pokud se chtějí držet tohoto systému, tak bych doporučoval na nový web přidat kalendář nečekaných chyb, abychom měli šanci nastavení Adblocku regulovat flexibilně podle situace a nemuseli vždycky plnit videa nesouvisejícími komentáři.

40

Odpovědět

+FarkhalJe naprosto normální, že videoreklama před videem, která je zablokovaná adblockem, může problémy způsobit. To že došlo k naší chybě nás samozřejmě mrzí a stávat by se to nemělo. Ale opakuji, že kdybychom se k takovému kroku rozhodli, tak:
A) bychom vám to dali vědět
B) rozhodně by nás neodradila kritika v komentářích, protože každému člověku s aspoň půlkou mozku musí být jasné, že ta prostě přijde. :-)

65

Odpovědět

+FarkhalB) rozhodně by nás neodradila kritika v komentářích, protože každému člověku s aspoň půlkou mozku musí být jasné, že ta prostě přijde

Takže Vám nejde o lidi ale převážně o peníze, díky za objasnění.

75

Odpovědět

+FarkhalŽe jsme smíření s kritikou nějakého kroku, ještě neznamená, že nám nejde o lidi proboha. A pokud lidem nedochází, že adblock připravuje weby, které bezplatně používají, o jediné příjmy, nebo pokud je jim to jedno, tak pak se asi nemůžeme divit, že některé weby se takhle zachovají. :-)

43

Odpovědět

+Farkhalnikdy sem adblock nepoužíval, ale vykakovací reklm s píčama od vitany která řve na lesy i když mám stlumeno na minimum mě vedek tomu, že adblock používat budu... tohle je prostě hnus a humus! Kor, když naférovku řeknete že na nás zvysoka serete!

01

Odpovědět

Ano, jsou dva způsoby, jak udělat, aby si lidi vypnuli Adblock.
Buď je o to požádat… nebo je k tomu donutit.
Naštěstí nám dřív bylo vysvětleno, že žádost nemá sebemenší smysl, takže tohle je jistě lepší. ;)

112

Odpovědět

Prostě jste retardi a sere to tu. Původní majitel to tady měl perfektní. Přebrali to jen hamižní ocasové, co si snaží nahrabat kapsy. Kde je ten nový web? Kde jsou ty super novinky co měli přijít s váma? Absolutně nic. Ale to je typické.

175

Odpovědět

Tohle je jedna z mých nejoblíbenějších stránek, minimálně jednou denně to tu navštívím, ale jestli nepůjdde pustit video bez vyplýho addblocku, tak už sem nepáchnu. Fakt jsem nečekal, že videačesky dopadnou jako stránky primy a novy. Trpět reklamy u videa co má třeba minutu a půl....to fakt ne....

179

Odpovědět

Reklama jde po 5 vteřinách přeskočit a měla by se jednomu uživateli zobrazit jednou - pokud je to jinak, vždy co nejrychleji řešíme.
Pokud se videa s adblockem nepřehrávají vůbec, jde pravděpodobně o chybu, zjistím víc.

101

Odpovědět

+Corwin8Děkuji za reakci. S tímhle způsobem reklamy bych dokázal žít, to zas jo, chápu, že je to nutnost k chodu stránek a tohle řešení zní dobře. Se ze zaplým addblockem se mi video nespustí vůbec, Jinak samozřejmě díky za super práci ;)

81

Odpovědět

+Corwin8Popravdě, klidně se v budoucnu může stát, že to bude záměr, ale zatím o ničem takovém nevím, takže myslím, že je to chyba. A kdyby to záměr byl, tak by to bylo vyřešené mnohem elegantněji a to upozorněním na to, čím to je, že se video neobjeví/nepřehraje. A díky za pochopení, bohužel jste výjimka. :-)

51

Odpovědět

Nejde video.

51

Odpovědět

Před půl rokem jste slibovali nový web nejpozději do vánoc a teď si mám kvůli vám vypínat adblock, aby šlo přehrát video? Ne, díky..

2813

Odpovědět

yep, I'm out. cya fuckaaas

107

Odpovědět

Vidíš na to jsem málem zapomněl, a teď tu příjdou akorát kazit web. Holota jedna.

33