Inkognito Kevin Bacon a tančící Michael FassbenderThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:189
Počet zobrazení:15 211

V tomto díle na červeném gauči vedle Grahama usedli Kevin Bacon, Michael Fassbender, Jessica Chastain a Diane Keaton. Kevin se svěří, jaké to je být nepoznán a Michael předvede trošku break dance.

Poznámky:
Michael Fassbender se narodil v Německu, ale vyrůstal v Irsku v hrabství Kerry. V městečku Fossa chodil do školy. Ve filmu Alien: Covenant hraje dvojroli androidů Davida a Waltera.
Gary Numan je britský zpěvák, populární v 70. letech. Stejně jako David Bowie byl známý pro svůj androgynní vzhled.

Přepis titulků

Kevin udělal to, o čem jsme mluvili s Diane. Šel ven inkognito, ne jako Kevin Bacon. Měl jsem převlek od lidí, co dělají filmový make-up. - Cože?! - Opravdu? - Jo. - Falešný nos, nebo brýle? - Neřeknu. - Nemůžu to říct. - Máš ho teď na sobě? - Jo. Já totiž nejsem Kevin Bacon! Jsem Michael Fassbender!

- Je tak všestranný! - Kéž by. - Líbilo se ti být nepoznán? - Řeknu vám... Nemluví se o tom, že být známou osobností je z 99 % pěkná věc. Lidé jsou na vás celý den naprosto bezdůvodně milí. Zastaví vás na ulici: "Kevine, já tě miluju!" Kdo by nechtěl být milován? Kdo nechce, aby mu někdo řekl: "Miluju tě, Jessico! Diane, miluju tě!" To je přece skvělý pocit. A odpustí vám pokuty a...

dají vám zadarmo tenisky a jiný šmuky... Chci říct, že je to fajn. Ale jednou za čas vás napadne, jaké to asi je, chodit po venku v anonymitě. Tak jsem se rozhodl udělat experiment. A fungovalo to. Samozřejmě za tím stáli profíci, kteří mě nalíčili k nepoznání. A tak jsem šel do známého obchoďáku tady v Kalifornii, jmenuje se Grove. Což je to nejhorší místo, kam může celebrita jít. Tam je jistota, že vás budou odchytávat na selfíčka na každém kroku.

Tak jsem prošel skrz Grove, aniž by mě kdokoliv poznal. A bylo to... strašný. Říkal jsem si: "To je na prd, kámo! Chci být zase Kevin Bacon jak nejrychleji to půjde."

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

traparna

11

Odpovědět

tak kdo poznal co to je za pisnicku ?

01

Odpovědět

Gary Numan & Tubeway Army - Are Friends Electric

00

Odpovědět

Kevin Bacon je pí*a

214

Odpovědět

KEVINE!!! Ty´s byl v mém pokoji?

20

Odpovědět

Jessica Jessica..Bohyňa jedna ...raz bude moja ! :D

42

Odpovědět

Ty voleeee :D Kevin Slanina zabil nejvíc :D :D :D tak to mě fakt dostalo :) týpek.

211

Odpovědět

Jojo kevine a takhle žijí normální lidi nikdo si nikoho nevšímá. Nikdo se na nikoho neusměje. Každý se stará sám o sebe. Já celý život ve svém pokoji u pc a mám všechny v piči. Škoda, že musím chodit do práce. Jinak bych asi nikdy nevylezl :P

717

Odpovědět

Mně třeba jako introvertovi nevadí, že si mě lidi tak nevšímají.

230

Odpovědět

+ass.ass.inMě taky ne právě. Nejhorší je, že moje okolí hlavně rodina to nechápe.

42

Odpovědět

To už není tak veselé...

12

Odpovědět

Jinak dík za ty dissliky : ). Jde vidět, že to tu je každý dement co nechápe, že někdo prostě neumí žít normálně jak většina lidí :P, třeba to jednou pochopíte.

64

Odpovědět

Ta ho tam chce.
#shewantstheD

203

Odpovědět

Mně se zdá, že spíš Norton ho tam chce.
Btw. Jessica asi neměla první skleničku :)

230

Odpovědět

Walterom myslia Fasbbenderovu novu rolu robota/androida vo filme Alien: Covenant

90

Odpovědět

Přiznám se, že jsem film neviděla a zmátlo mě, že na začátku mluví o postavě, kterou hraje, jako o Davidovi. Strýček google prozradil, proč to tak je. Díky za upozornění. Opraveno. :)

31

Odpovědět

+hAnkoMáš u Fasse chybu s předložkou - cca 0:15

20