Michael, James a romantické fan artyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:263
Počet zobrazení:17 417

U Grahama už bylo veselo díky fanouškovským povídkám o Danielu Radcliffovi. Nyní přišly na řadu fanouškovské obrázky, na nichž jsou zvěčneni James McAvoy a Michael Fassbender. Chudinka Marion Cotillard jen zděšeně přihlíží, jaké nápady na další kresby se linou z publika...

Poznámka:
James naráží na značku spodního prádla Victoria's Secret (Victoriino tajemství) a film Gorily v mlze.

To blow = foukat; hovorově a mírně sprostě je blow "vykouřit" vy-víte-co. 

Přepis titulků

James a Michael... Netuším, zda o tom Marion ví... Ale James a Michael ze záhadného důvodu inspirují fanouškovskou tvořivost. Jsem zvědavý, jak se to vyvinulo. Nevyvinulo se to moc... Ale ke konci roku jsme se rozhodli vytvořit vlastní dílo s Jamesem a Michaelem. Abychom si ukázali kvalitu, které chceme dosáhnout, zde jsou nějaké ukázky. Myslím, že už jsme je viděli... Tohle je rozkošné.

Jestli jsi zmatená, Marion, tohle je Michael a tohle James. Tváří se, že do té třešně dal nějaký jed. Brzy poznáš, že ty obrázky spojuje určité téma, Marion... Tady máme Jamese a Michaela na balkoně... - To je sladký... - Foukáme bubliny. - Zatím... A nakonec klasika, James a Michael v kuchyni. Tenhle si pamatuju. Jako bych říkal: "Michaele, upečeme brownie, nebo vílí dortík?"

Zeptali jsme se publika, v jakých situacích by vás rádi viděli. Kdepak je Victoria Godfried? Tady ji máme. Koukněte na Victorii... Je miloučká, má náhrdelník a moc pěknou halenku. Ale tohle by chtěla vidět! Zavřela oči a představila si... Michael vchází na záchod v letadle a s mrknutím se otáčí, zatímco James ho následuje se svým šibalským úsměvem. Tohle by chtěla vidět!

Můžu se něco zeptat? - Jak že se jmenujete? - Victoria. Když jste nám odhalila své tajemství, Victoriino tajemství... Chlapi často říkají, že chtějí vidět jak si to rozdávají dvě holky, ale když se zeptám ženských, jestli chtějí vidět chlapy, říkají: "Ne!" Ale vy jste prolomila řadu. To to ženy fakt chtějí vidět, ale nepřiznají se k tomu? - Dva chlapy spolu... - Jenom když jste to vy dva. Je to hodně specifické.

Kdyby šlo o Franka, to už by se publiku nelíbilo... Kdepak je Naomi Higgs? Tady je. Zeptali jsme se Naomi na návrh obrázku... Začala psát a nemohla přestat! Tohle vymyslela: "Michael rád posiluje." To víme, že je pravda... "Ale James raději jí dorty. Michaelovi už začíná vadit, že je James tak líný. Začíná se totiž kulatit. Takže Michael přihlásí Jamese na hodiny zumby.

James se objeví v nejhorším dresu, jaký kdy Michael viděl. A to bude naposled, kdy Michael Jamesovi nařídí cvičení..." Kde je Matthew Rouge? Matthew o tom hodně přemýšlel. Chtěl by vás dva vidět jako opičky, které si navzájem požírají blechy ze zad. - A tulí se k sobě. - Samozřejmě. Kde je Peter Imbong? Peter by vás chtěl vidět na tandemovém kole.

- To je pěkné. Romantické. - Krásná spolupráce. - Ano, krásná spolupráce. - Mně se líbí ty gorily. - A co takhle gorily na kole? - Jo, budete si obírat blechy na kole! A mohli bychom jet vřesovištěm, takže by to byly Gorily v mlze. - To se mi líbí! - Velmi propracované. Máme tu tandemové kolo. Když nám přinesou zelené plátno, pošleme vás do ulic Paříže. Běžte ke kolu... A pro jednou by James mohl být vzadu.

Na obrázcích od fanoušků nikdy nejsi vzadu. - O tom jsme mluvili už minule. - Já vím. Moment... Proč mu moje šála vylézá ze zadku? Dejte si šály na krk, ať to vypadá, že jedete rychle. Vidíte? Omotáte si šály... Vydrž... Takhle. Krásné. Rozkošné. Takže... Božínku! Můžu poprosit o romantické pozadí?

- To je super, hele! - A tohle bude ještě romantičtější! A teď předstírejte, že šlapete, ale jenom jako... Fotíme, fotíme! Nádhera! - Skvěle! Výborně! - Zvládli jsme to. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ti dva, klasika! Btw Marion byla totálně zaskočená evidentně...

220

Odpovědět

Mně příjde, že ji to spíš nepřišlo moc vtipné... vůbec bych se jí nedivil.

331

Odpovědět

xichty na 3:38 :D:D

50

Odpovědět

co to je vykourit?

08

Odpovědět

Myslel jsi patrně "vykroutit"?

70

Odpovědět

Co je to, co vím-co-je?

70

Odpovědět

+Dodislav"vím-co-je" je opak "co je to" a důsledek "myslím".

50

Odpovědět

Odpovědět

+QuellerMožná.

00

Odpovědět

Super! Příště ale prosím i nějaký s Marion Cotillard, je skvělá. :)

130