Sir David Attenborough a Jessica Chastain u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:443
Počet zobrazení:10 865

Tentokrát je sestava na červené pohovce značně pestrá. Usadil se na ní totiž populární britský dokumentarista a televizní osobnost sir David Attenborough, herečka Jessica Chastain a komik Harry Hill. Řeč bude o netopýrech v Borneu, o ptácích na Nové Guinei a podíváme se i na to, jak vypadal Graham v osmdesátých letech.

Přepis titulků

Tohle bylo vyfocené nedávno. Ty jsi ten v modrém tričku a bílých kalhotách. A kde že to vlastně jsi? Je to na Borneu. Jsem v jeskyni asi 61 metrů nad zemí. A to jsi někoho naštval? Proč by tě tam jinak poslali? Chtěl jsem tam být a vidět... je tam až milion netopýrů. Chtěl jsem být u toho, až ti netopýři vyletí z jeskyně, abych mohl říct něco jako: "Právě z jeskyně vylétá milion netopýrů!"

Když jsi zmínil ten milion netopýrů, tak se Jessičin obličej zkroutil asi takhle... Chci se zeptat. Létají ti do vlasů? Ve všech těch hororech ti netopýři vletí do vlasů. Vůbec ne. Oni mají takovou úžasnou vlastnost. Mají takový systém. Takovou echolokaci. Já už jsem v té jeskyni jednou byl. Musel jsem vylézt na hromadu netopýřích hovínek.

Ano. Vylezl jsem nahoru a dusil se vším tím čpavkem ve vzduchu a režisér mi řekl: Volal na mě, protože stál dole: "Řekni něco!" Něco podobného tvrdili i ostatní. Stál tam kameraman s reflektorem. A řekl mi: "Někdo si myslí, že ti netopýři vletí do vlasů. Ale díky té echolokaci to není pravda." Pak režisér zařval: "Stop!", kameraman vypnul světlo a netopýr mi vletěl do ksichtu. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Moc se omlouvám za tenhle spam, ale nemohli byste přeložit Craig Ferguson s Chloe Bennet? Známou jako Skye v Agents of Shield.

https://www.youtube.com/watch?v=NoRyHMFV7uI

50

Odpovědět

Sem tady jedinej komu ten dědek přišel nechutně oslizlý?

2546

Odpovědět

ne, nepřišel, takové dědky mám rád :D

344

Odpovědět

Nejhezčí herečka současnosti. :)

1410

Odpovědět

Attenborough?

592

Odpovědět

K překladu: Ve čtvrtým videu zmiňuje Sir Attenborough "birds of paradise", což jsou rajky, nikoliv ptačí ráj. http://cs.wikipedia.org/wiki/Rajkovit%C3%AD A moc děkuji za výběr videí, na Attenboroughových dokumentech jsem takřka vyrostl :-D

250

Odpovědět

Dědovi se nedivím. Taky bych jí propleskal vocasem, až by visela jak netopejr.

1596

Odpovědět

No kdyby na to skutečně došlo, tak by děda spíš vzrušením natáhl brka :)

525

Odpovědět

Takhle sir David mluví s dívkou. :D A takhle se sirem Davidem mluví opeřenec z ráje. :D https://www.youtube.com/watch?v=2TJaNDBI87s

521

Odpovědět

Very well. :-D

172

Odpovědět

Ale Harrymu ty brýle od těch 80tek, asi slézt nechcou.

380

Odpovědět

na tu poslední scénku jde napsat tolik narážek s použitím slov ocas, pero, propleskávání a Jessica, že radši nenapíšu nic a zůstanu jen u fantazie :D <3

1171

Odpovědět

To tykání mezi Jessicou a sirem Davidem mi přišlo docela mimo s ohledem na věkový rozdíl. Nebo oni se znají nějak důvěrněji... více kamarádské úrovni?

757

Odpovědět

Pokud vím správně, tak tykání a vykání se v angličtině vůbec neřeší ne? :-)..

689

Odpovědět

+Pajun149Řekni mi ještě něco, co nevím.

682

Odpovědět

+Pajun149to by bylo na dlouho

421

Odpovědět

+Pajun149No naivně jsem myslel, že si uvědomuje více lidí, že většinou překladatelé tak úplně neignorují vykání/tykání. Ale tady je zřejně více intelgentů.

Můj původní příspěvek apeloval hlavně na autora, přičemž jsem si chtěl objasnit, jestli je to právě jeho styl ignorování našich způsobů (značně starší člověk, kterému by se měla učinit po našem nějaká úcta, kor když po britsku tím učinili titulem 'sir' - v našek případě vykání), Jestli jo, tak ok. Já jen, že je to nezvyklé.

Ale tady má zřejmě většina pocit, že často čtou nebo i slyší, jak ve filmech děti ve školce na férovku tykají učitelkám.

Vy jste fakt divní.. a popřemýšlejte o tom trochu :)

912

Odpovědět

to použili že s ní flirtoval a perfektně to tam pasuje :)

303

Odpovědět

+TombasTak zrovna to, že on tyká ji, je ten nejmenší problém. Bože, to je zabedněnců tady. :'(

613

Odpovědět

Gary Lineker, ten jemuž nemůžete/nechcete přijít na jméno. Též dost známa osobnost, moderuje nejsledovanější fotbalový pořad na BBC a poslední dobou i něco na NBC.

292

Odpovědět

Tak to je hodně cool stařík :-).

1283

Odpovědět

a to je mu téměř 89 let

360