O rodinách u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:240
Počet zobrazení:10 622

U Grahama se probírá nejen profesní, ale i osobní a rodinný život našich hvězd. Chris Hemsworth přidá k dobru historku o rivalitě s bratrem a režisér Ron Howard pohovoří o svých rodičích.

Přepis titulků

Chrisi, kdy budete konečně s bratrem Liamem hrát spolu ve filmu? Nevím. Snad něco najdem, bylo by to fajn. Takže čekáte, až se něco vyskytne a zatím nic... Ne... Proč? Něco mi uteklo? Rone? Celovečerní road movie... Dva bratři... Kdo je otcem? A on se taky ucházel o roli Thora? Ano.

Napřed jsem tam byl já. Nevzali mě. A tak si vyzkoušeli jeho, až se dostal mezi čtyři favority. - Taky nic. Pak jsem se vrátil já a... - A jaké to pak bylo doma? To je opravdová sourozenecká rivalita. Vážně je to mezi vámi dobré? Protože to muselo být zvláštní. No, moc toho spolu nenamluvíme... Není to moc poznat... Ne, jsme v pohodě. Nevím jestli je ukřivděný nebo ne, ale nedávno postoval fotku svého psa s kousací hračkou, která vypadá povědomě...

- To kladivo byla mňamka. - To teda. Ron Howard se svou rodinou pracuje pořád. Kdykoliv to jde. Bratr Clint je herec, táta Rance taky pořád hraje, i když je mu skoro 80, pracuju s ním moc rád. Vaše maminka s námi už bohužel není, ale objevila se v Apollu 13?

Ano, měla tam pěknou roli, kterou ale málem nedostala. Táta mi totiž zavolal a povídá: "Právě jsem četl upravený scénář Apolla... a je tam nová role." A já povídám: "Jo, máma Jima Lovella. Má tam hezkou scénu." A on na to: "Víš, kdo by se na to hodil?" "Kdo myslíš, tati?" "Tvoje máma." "Já ti nevim... Budu si ji muset vyzkoušet." A on řekl, proč ne, a tak... Máma by do toho šla, ale řekla: "Nebudu to dělat, pokud si Ronnie bude myslet, že to nezvládnu."

Jeli jsme k nim domů, byla skvělá, zvládli jsme to během pár záběrů. Byl jsem hrozně pyšný, napsali o ní i v recenzi New York Times... Dokázala, že je skvělá máma i pro Jima Lovella. Jak moc by bylo hrozné, kdybyste jí tu roli nedal? To asi nepůjde, promiň... Táta je herec a já ho obsadím, kdykoliv je to vhodné. A tohle jsem mu musel zavolat: "Čau, tati.

Hele, byl jsi skvělej... ale víš, ten film byl moc dlouhej..." A on: "Jsem tam aspoň na chvíli?" "Možná v prodloužené verzi na DVD..." Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vždy keď vidím niektorého z týchto 2 bratov tak si vzpomeniem na toho tretieho, neúspešného trpaslíka keď sa prirovná k týmto 2 a to ako si pri rozdeľovaní génov potiahol krátky špagát.

140

Odpovědět

kraaaaaatkeeeeeeee :(

110

Odpovědět

Bohužel skončila 18. řada talk show, tudíž musíme se staršími klipy šetřit, aby nám nedošly úplně. Jakmile začne vysílání nové řady, z každého dílu zase budu přidávat dvě a víc ukázek. ;)

50

Odpovědět

Takhle se úvozovky nepíší.

14

Odpovědět

Ti dva si spolu nikdy zahrát ani nemůžou, protože oba dva dobrovolně klesli na role předobrazů pro prstění pasy různých věkových skupin. Škoda, když jsem viděl mladšího v jeho filmové premiéře v Trianglu, říkal jsem si, že z něho něco bude, ale se čtyřmi díly Hunger Gays na kontě, kde dělá podpantofláka největšímu samci současného Hollywoodu Jennifer Lawrencovi, dost těžko. Tyhle dystopický sračky srané na plátna se stejnou kadencí jakou staré panny serou předlohy v podobě knih, jsou morem současného filmu. Požírají roční normy studií v žánru sci-fi a ještě ho znásilňují, kdy ho transformují do podoby vhodné pro děti.

3334

Odpovědět

Teda ten Chris je ale krásnej chlap.

338

Odpovědět

Hotovej princ Krasoň :-D

10

Odpovědět

Musím říct, že pro mě bylo překvapivé vidět Rona Howarda takhle zestárlého. A není se, co divit - je mu 62 let. Já si ho ale asi vždycky budu pamatovat tak, jak vystoupil v Simpsonových. "Homere, došla vodka!"

360