Hitman: základy

Thumbnail play icon
51 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:225
Počet zobrazení:7 519

Hru Hitman všichni známe. Jak ale uvidíte, její UI a dabing mají své nedostatky.

Přepis titulků

Přestaň! Postav se! Ty nejsi normální. Hele, promiň, ale chci, abys odešel. Pane! Pane! Jste kretén! Nevšímejte si mě, já jsem Hitman. Jenom schovávám tohle tělo. Ten chlap je posedlej ďáblem.

Podezřelý. Myslíte, že když mě zabijete, přestanu tancovat? Jasně že ne! Jedem dál, bejby. Tohle je úžasné, že? Chytej! - Chovej se normálně! - Mělas to chytit. Znovu. - Hoď to do koše! - Skoros to měla. Ještě jednou.

No tak! Neměl bys se vším takhle házet. Vážně? Fakt bych neměl? Jsi blázen? Teď se naučíš chytat! Nejde jí to. Hej, dámo! Chytej! To bylo přímo na hruď! Teď budu upřímnej, lidi, tohle asi neměl šanci chytit.

Poslouchej, ty hovado! Už tady nikoho neomráčíš, slyšíš? Jsem opice! Prosím tě, abys odešel. Tak běž! - Ahoj. - Nazdárek! Nebudu to opakovat! - Dobře, měj se.

- Nazdárek! Měj se. Nazdárek, broučku! Jsem zpátky. Stůj, mladíku, sem nemůžeš. To je všechno, můžeš jít. Jo, kouknul jsem se. Tak mě třeba zastřel. Dobře. Teď se schovám. Tohle místo je lepší, když se na vás nekouká úplně každý v místnosti.

Mohli byste se třeba koukat na jinýho Hitmana? Víte, proč tomu říkám vesmírná pistole? Protože ho vystřelí do vesmíru. Víte co? Tohohle chlapa nesnáším. Neškrť ho, ty magore! Nejsem magor, nechte mě to dodělat. Už je skoro mrtvej.

- Stůj! - Skoro už to je, jenom vteřinku. Říkám to naposledy! - Přestaň a pojď sem! - Koukni! Je mrtvej. Hotovo. Jsme v pohodě? Koukněte na ní. Bacha na trapáka! Ukážu ti, jak se dělá móda.

Tenhle oblek je ušitej na míru z kůže dalmatína. Střílej po mně. Ale musíte pochopit, že ve světě módy je zastřelení ta nejvyšší možná pocta. Takže to bylo slušný. Kachničko, co si myslíš o letošní módní kolekci? To je její první desítka. Teď vás musím varovat, všichni mladiství se přestaňte koukat, objevil jsem velmi brutální způsob, jak v téhle hře zabíjet.

Takže děti, vypadněte. Protože tohle bude hustý! Koukejte! A je pryč! Koukněte! Jsi mrtvej! Hej ty, hezoune!

Kdo jsi? Hitman. Vidíš?

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vám se nelíbí Donkey? Suchaři! :D

43

Odpovědět

Ten "gameplayer" mi přijde jako sociopat... Naštěstí to ventiluje u hry...

41

Odpovědět

Mě to pobavilo mnohem víc, než třeba tady vedle Aquapark od C&H, to hodnocení moc nechápu.

54

Odpovědět

Škoda, mne sa to video páčilo, aj ma tento humor pobavil. A že nič, čo by patrilo na VČ? Čo ja viem? to sa určuje podľa čoho? Máme tu pravidelné relácie, máme tu obľúbené postavy, komikov, typy videí atď. Ale to neznamená že sa občas nejaká tá odbočka spraviť nemôže. Ja som si to pustil včera večer len tak v rámci relaxu a zasmial som sa. Ja som spokojný, môj štýl humoru to trafilo, takže díky za preklad :)

223

Odpovědět

Humor je podla mna detsky a cieleny na detskych hracov a to veru nie je cielovka VC.

014

Odpovědět

+FoxholePozeram, ze zrazu z nicoho nic sa video vsetkym paci.

01

Odpovědět

+FoxholeHele, ňákej chytrej, ne hele.

00

Odpovědět

Škoda to je, já bych to rád překládal dál. Ale z hlediska celýho webu je jasný, že překládat něco pro menší podskupinu, který se to zrovna bude líbit, je horší než překládat něco, co se líbí všem.

10

Odpovědět

+Šaman BoboA proto lidstvo je totální zmrdstvo :) ještě, že k těm ovečkám "co se všem líbí" nepatřím. uff

00

Odpovědět

+EgoTady se zase sešlo chytráků. Video je strašně hloupé a vy chcete inteligentní humor. A když se tu objeví video jako "Vtip - Na baru", tak je v komentářích "pointa?" :D

11

Odpovědět

Video vo svojej kategórií fajn a vtipné, avšak nič čo by patrilo na VČ. :/

47

Odpovědět

Doufal jsem, že se to uchytí, ale co se dá dělat. Hlas lidu je hlas Boží :D

41

Odpovědět

+Šaman BoboWTF? :D jen dělej další takový videa :D nasmál sem se

00

Odpovědět

Překladatel mě prosil o další šanci pro tento kanál, protože první pokus moc neobstál. Dostal ji, ale po tomto výsledku s jeho překladem končíme.

1411

Odpovědět

Král je mrtvý ! Ať žije král ! Ještě se zbavte Cordena a kvalita videí tu bude stoupat !

45

Odpovědět

A my timto dekujeme :D

24

Odpovědět

Byla to sázka. On tvrdil, že sem protlačí i takovou hovadinu a já tvrdil, že mu to zmanipulovaným hlasováním zkazím. Vyhrál jsem litr.

21

Odpovědět

A proto nikdy nevypnu adblock .. :) je mi u p****e, že cosik robíte "zadarmo" jaké kecy :D Jsou lidi jako já co roběj věci úplně zadarmo. Nedostanou ani korunu díky reklam, či podobně.. ale co se dalo čekat když se videačesky tolik změnily k horšímu .. neděkuji nic překladatelé, jste trošku hovn*, bo strašné hovna překládáte, a když už něco dobrého tak to nebudete překládat :D jaký druh pilin vám do hlavy nasypali? tvl není tu nic normální, staré videa se opakují, blbosti překládáte, dobré videa ani ne.. Už mě to tu tolik nebaví jako předtím.. palec dolu až k jádru zemi. Hlavně, že sem strčíte nějakou 2 hodinovou sračku webování mezi vámi.. jak u uchylú toto fakt.. seru na to a končím s vámi, čest jdu si ještě zachránit rozum

01

Odpovědět

Poslední dobou je to tady samá blbost. Unbook.

1710

Odpovědět

Trochu cringe ale furt lepší než Corden...

166