Real Life Hitman

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:20 921

Po úspěchu prvního i druhého levelu Chatroulette střílečky, ve které si nic netušící lidé na Chatroulette vyzkoušeli, jaké to je zahrát si počítačovou hru situovanou ve skutečném světě, oslovilo autory tohoto skvělého nápadu dánské vývojářské studio IO Interactive, které pracuje na herní sérii Hitman. A výsledek jejich spolupráce? Povedlo se jim to? Posuďte sami.

A můžete se také podívat, jak toto video vznikalo.

Přepis titulků

Vytvořili jsme skutečnou verzi hry Hitman a pozvali jsme naše oblíbené YouTubery, aby ji zkusili vyhrát. Pěkný kufřík. Uživatelské jméno, heslo a mapa. - Hele, někdo nám volá. - Zvoní telefon. Tak to vezmi. - Haló? - Před vámi je kufřík, otevřete ho. Uvnitř najdete detaily mise.

Vaším úkolem je zlikvidovat srbského obchodníka se zbraněmi, ale nejprve musíte vypnout kamerový systém. Rozumíte? Dostat se nahoru, vypnout kamery a pak se dostat ven živý? - A zlikvidovat cíl. - Jasně, cíl, to je asi důležité. - Máte jednu hodinu. Hodně štěstí. - To je celé? Agent 47 připraven k akci. Čekám na pokyny. Dobré odpoledne, 47.

Jdi k těm schodům, co vedou nahoru. Zkus se připlížit nahoru. Hezky. Plížení! Zůstaň, kde jsi. A kryj se. - Cíl se vítá se společníky. - Počkej, až cíl vejde do domu. Přeběhni k té kůlně a schovej se za ni. Je ta kůlna otevřená?

Není v ní něco užitečného? - Mohu zde založit oheň. - Jasně, super, zapal to. Jdi dopředu, po schodech dolů a kolem domu. Jdi doprava. Zatím se kryj. Kryj se za těmi auty nalevo. - Opatrně. - Co mám dělat? - Neumřít. To je síla. Není poblíž strážný, který by měl kartu? Někdo tam je, já to tušil!

Sejmi ho, sejmi ho. Super. - Teď! - Opatrně. - Jdu kupředu. Jdi! Jdi! Jdi, agente! Ke schodům! Můžeš vykouknout za roh, abychom viděli, co tam je? Není některé okno otevřené? Dostanem se tam oknem? Jdi k domu a zkus to těmi dveřmi. - Bude to fungovat? - Ano. Pomalu, ať tě nikdo nevidí.

Jdi do třetího patra. - Jdi na střechu. - Po tom schodišti. Doleva, prosím. - My tady umřeme. - Ne, jdi ke dveřím. - Tak jo, jsme v tanečním sále. - Druhé patro. - Jsme na střeše. - Jsme ve vestibulu. - Nepůjdeme nahoru? Jsme v tanečním sále. Pokračuj těmi dveřmi po pravé straně.

- Můžeš se přesunout k dalšímu sloupu? - Za vedlejší sloup, 47. Hezky. Mitchell se mi neozval a zásoby ještě nepřijely. Toho týpka můžeš zabít, jen pro potěšení, jestli chceš. Co nejdřív mi zavolej na číslo 07341 931845. Mám tu telefon. - Jak se cítíš? - Připraven zabíjet. A ty? Já jsem trošku vynervovaný, ale to bude dobrý.

Jdi za tím stavařem, sejmi ho a obleč se jako stavař. - Kam jde? - Jde na záchod. - Prima. - Haló? - Mluvím s malířem? - Ano. - Sejmi ho za záchodě. - Jo, sejmi ho, ale potichu. Proboha! Jděte k hlavnímu vchodu. Tam se potkáme a já vám dám novou barvu. Dobře, říkali jsme si, kde to vázne. Jdeme ven. Díky.

Nashle. - Opatrně. Jdi na to! - Mám ho. Jdi po schodech nahoru. Jdi doprava. Měly by tu být schody. Jdi po schodech nahoru. Ty dveře napravo, vidíš je? Tak tam jdi. Skloň hlavu, ať tě nepozná. - Budeš potřebovat prst?

- Ano. Můžeš to tělo dotáhnout až ke skeneru a použít jeho ruku? Vezmi si jeho prst, to bude stačit. Beru si prst. Pokračuj, pokračuj. Dej tam ten prst a bude to. Tak, hotovo. Bingo, vidíš? Tohle je čtvrté patro, sem jsme potřebovali.

Sejmi ho, honem! Hezky. Připoj se k tomu počítači. Co je napsáno na tom papírku? 248.168.1.186. - Dostanem se dovnitř hrubou silou. - To zvládnem. Hackujem to! - Spousta kamer.

- Je to on? Kde jsou ty fotky? To je on, v salonku! Víme, kde je, teď musíme vypnout kamery. Vytrhni ty kabely. Super. - Tak to by bylo. - Jo, to vypadá dobře. Super, dobrá práce. Kamery jsou mimo provoz. Musíme se vrátit do 2. patra. Zamyslete se nad dalším krokem. Zkus najít nějakého komorníka nebo číšníka.

Tak jo. Co je ta věc uprostřed místnosti? K něčemu je připojená. Tady je komorník, 47. Zajímavé. Co je ta věc napravo? Bělidlo. Vezmi si ho. Použij krav magu nebo něco, zabij ho co nejrychleji a nejtišeji. Jestli tam nikdo není, zabij ho. Sejmi ho, 47.

Chudák komorník. Kulomet? Pěkná vesta, 47. A jéje. Zabij ho. - Vytahuje zbraň! - Zastřel ho, 47! Pardon. Agente?

Agente? Proč jsme neschovali tělo toho komorníka? Schovej to tělo. Můžeš ho nacpat pod stůl? - Schovej to tělo. - Schovávám tělo. Připomíná mi to jeden sexy sen. Spusť požární poplach a pak jdi k těm dveřím nalevo. Měli bychom připravit pití. - Použij bělidlo, 47.

- Zastřel ho. Super. Pokračuj. Spusť požární poplach a pak se vrať tam, kde jsi byl. Zastřel cíl! Honem! Zastřel ho, než se vzpamatují! Utíkej! Nalij do sklenic bělidlo a ředidlo. Tak jo. Polož ty sklenice na stůl. - Vypije to?

- Vypije to? Vypij to! Vysypal na něj kokain. Vypij to! Odcházejí. Kam jdou? Moc lidí, drž se stranou. Kam vede ten podezřelý kabel? Jdi nahoru a zkus zjistit, kam vede ten kabel. Musíme najít ovládání.

- Nahoru. - Nahoru, prohlídnem si to tam. To je ono! Spustím to na svém počítači. Jaké to má číslo? Už se tam hackuju. - Dostanu se tam hrubou silou. - Hackni to. Zatřel cíl a pak se vrať do této bedny. Pokud se vrátí, shoď na něj tu sochu. Musíme pryč!

Tak jo, jsem tam, jsem připojený na ten kulomet. Připrav se, to bude síla. Hned ho zabij, hned teď! Sejmi ho! Zastřel ho! Utíkej, Agente 47, do té bedny, honem! Počkej, až bude pod tou sochou. Počkej. Připrav si zbraň. Tak jo, shoď ji na něj.

Jsem připraven. Pal! Dostali jste ho. Tak jo, jdeme. Po schodech dolů. Honem, jdi po schodech dolů. Dolů a doleva. Ven těmi dveřmi nalevo.

Jdi ven oknem. Vylez z bedny a zastřel ho. Je to hned pod schody! Pohni zadkem a zvládneš to! Můžem odjet autem? Možná ne. Nebo jo? Jdi do toho Ferrari. Do auta! Honem! Zastřel ho.

Hezky. Odjíždí ve Ferrari! A teď odjeď autem vstříc horizontu. - Nashle, agente. - Díky za pokyny. - Není zač, bylo mi potěšením. - Užij si jízdu, 47. Těším se na naši další spolupráci. - To bylo super. - To bylo šílené. To bylo husté! Skvělá práce!

- To bylo fakt super. - To bylo úžasné. Nikdy jsem nic podobného nezažil, bylo to jako hrát počítačovou hru. Paráda. Jdeme to uklidit a připravit pro dalšího hráče. - Těšíme se na příště. - Díky! - To byla sranda. - Perfektní. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak k******y sestříhaný že se na to nedá dívat. Pak aby mládež neměla ADHD z takových vyblikaných p*****n.

01

Odpovědět

Mno me prijde ze tam neni to prekvapeni jako u chatrulet :D

20

Odpovědět

Ta jedna ženská má boží hlas. V 57 vteřině jak poprvé promluví to bylo jak ze hry, nedabuje ve hře tu jeho koordinátorku?

340

Odpovědět

Odpovím si sám, podle diskuze na Youtube je to ona ... Parádní hlas :D

220

Odpovědět

96 %
47. nejoblíbenější
------------------------
To je schválně nebo to vyšlo náhodou? :D

220

Odpovědět

povedlo se jim to, jako u těch předchozích. Ale není to ono. U těch předchozích tam stála za to i ta komunikace mezi nima a tak.

11

Odpovědět

Je Ali-A, to je týpek, jeho videa sleduju. Jinak zbytek neznám. Možná ještě ta zrzka mi je trochu povědomá.

11

Odpovědět

Skoda ze tam jsou Youtuberi a nikoliv random lidi, bylo by to pravdepodobne lepsi.

108

Odpovědět

Asi už jsem starý na Youtubery, ale ani jednoho jsem nepoznal, takže to pro mě random lidi byli :D

421

Odpovědět

+Elros92youtuber je takovej novej druh člověka něco jako homo sapiens ale s reklamama

10

Odpovědět

tak to vidim, ze dnes na videacesky su super prelozene videa no najviac sa tesim vecer na conana a kevin hart :)

80

Odpovědět

To se těšíš správně. :-)

91

Odpovědět

Tak to byla pecka, to bych si rád zahrál. Asi nainstaluji hitmana opět po letech :D

250

Odpovědět

Jako dobrý, ale moc sestříhaný, lepší by bylo ukázat soustavnou hru jednoho týmu

395

Odpovědět

:D občas nechápu jak se lidi můžou koukat na letspalye, to si to radši zahraju ne? Koukat na tu scénku 2 hodiny by mě unudilo. Ještě že tohle je sestřihaný.

257

Odpovědět

+AlennObcas nechapu jak se lidi muzou divat na zápasy ve fotbale, hokeji, tenisu..to si to radsi zahraju ne ? :)

386

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruPřesně tak.

63

Odpovědět

+Bily strazce vesmiruProto se na zápasy nekoukám, když mě zajímá hra tak se podívám na výsledky a highlighty :D

22

Odpovědět

+Alennsuper ještě aby šlo i mazat :D

02