Jak vznikalo video Real Life Hitman

Thumbnail play icon
96 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:102
Počet zobrazení:5 473

Dnes se podíváme, jak vznikalo video Real Life Hitman, které jste tu mohli vidět minulý týden. (Pokud jste původní video ještě neviděli, tak si ho pusťte dřív než tohle.)

Odkazy na předchozí tvorbu:
Chatroulette zombie střílečka
Chatroulette střílečka - druhý level

 

Přepis titulků

Museli jsme to docela dlouho tajit, což bylo celkem náročné, ale hned po vydání prvního levelu Chatroulette střílečky se nám ozvalo jedno herní studio. Říkali, že se jim naše práce líbí, a chtěli vědět, jestli by tenhle nápad fungoval s jejich hrou. Takže jsme nad tím celých 10 minut přemýšleli a pak jsme jim zavolali a řekli: "Jasně že to půjde.

Pojďme do toho." Tím studiem bylo dánské IO Interactive a tou hrou byl Hitman. Takže se vrátila celá naše parta, jsme v Oldway Mansion v Devonu a připravujeme se tu na náš hitmanovský projekt. Hodně štěstí. Máte jednu hodinu. GAMEPLAY Jak postavit level Věděli jsme, že budeme muset hodně věcí změnit, aby z toho byl Hitman.

První dva levely byly z pohledu hráče, na helmě jsme měli připevněnou GoPro. Ale tohle je z pohledu třetí osoby, kamera musela herce následovat. Ale to bylo jednoduché. Těžší bylo se přiblížit hrám v samotné hratelnosti, stylu a vyprávění. Nejdříve jsme si v herním enginu vytvořili 3D model celé lokace, ve kterém jsme mohli pobíhat a misi vytvářet. První dva levely byly lineání.

Začínali i končili jste v nich na stejném místě a cestou jste narazili na několik překážek. Ale s Hitmanem by to tak nešlo. Abychom se hrám přiblížili, museli jsme mít pět různých cest do budovy a deset způsobů, jak se dostat k cíli. Plus spoustu kostýmů, zbraní, technik a postupů, které mohou hráči využít. Měli jsme tam stavaře, mohli jste se navléct do pracovního. Měli jsme tam sekuriťáky, mohli jste si vzít jejich bundu a čepici a procházet se jako sekuriťák.

Taky jsme měli komorníka, kterého jste mohli následovat do pokoje, praštit ho lahví, vzít si jeho oblečení a vydávat se za něj. Věděli jsme, že lidi budou zkoušet všechno možné, aby cíl i ty, co se jim připletou do cesty, zlikvidovali. Takže vše od požárních alarmů, lahví, kladiv a hasáků, dokonce i tuto sochu, jsme nahradili rekvizitami. Několik hráčů se pokusilo shodit ji na cíl a tak ho zlikvidovat.

Abychom se dostali zase o něco dále, chtěli jsme mít pod kontrolou spojení na obou koncích. Takže jsme vybudovali herní lokaci, kam hráči přišli a spojili se s námi. Díky tomu jsme měli možnost dát hráčům větší výběr taktického vybavení, které hráči mohli během hraní použít. Začali jsme kufříkem, ve kterém byla složka s detaily mise. Dali jsme jim mapy. Dali jsme jim tam telefon, na který jsme jim pak volali a přes něj jsme je instruovali.

Cílem je zvlášť odporný srbský obchodník se zbraněmi. Najděte cíl a zlikvidujte ho, aniž byste odhalili svou identitu. Chtěli jsme hráče více zapojit do samotné akce. Nechtěli jsme, aby byli jen hlasem, co říká, co má Agent 47 udělat. Chtěli jsme, aby mohli zmáčknout spoušť. Vymysleli jsme dálkově ovládaný kulomet. Kabely od něj mohli sledovat až na ochoz, kde byla ovládací stanice, do které se mohli hacknout a obdržet živý feed z hlavně kulometu.

Kulomet mohli ovládat a cíl tak odstranit sami. Hackuju to! Jdu na to hrubou silou. Už jsem tam. To je on! Už to bude. Pal!

AGENT 47 Náš Hitman Liam hrál našeho Agenta 47. V minulých dílech byl taky hlavní postavou. V obou levelech nosil helmu. A v mžiku umí přepnout z úsměvu do chladného zabijáka. Hlas ve všech těchto hrách je víc než jen pár řádků textu. Díky němu můžeme na hráče reagovat, můžeme s ním vytvářet určitý vztah a také jím můžeme hráče navádět tam, kam potřebujeme.

Přichází strážný. Mám ho sejmout? Z IO Interactive nám poslali Davida Batesona, který ve všech hrách Agenta 47 namluvil. Copak to tu máme? Bylo skvělé ho tu mít. V přímém přenosu byl hlasem postavy. Hrozně to přidalo na autentičnosti a detailu. Teda, to byla paráda. To bylo skutečnější než skutečné.

Taky jsme tu měli super chvilku, kdy David na placu potkal Liama, který byl oblečený jako Agent 47. Neznáme se? Agent 47. Líbí se mi vaše práce. VELÍN Jak jsme to vše řídili Mozkem operace byla řídící místnost. Tentokrát jsme si ji vyšperkovali. Máme tu čtyři přístroje, které řídí úplně vše.

Na prvním máme záběry ze všech kamer, takže vidíme, co se kde děje. Pak tu máme počítač na dialogy, protože máme 22 herců a Agenta 47. Všichni na sobě mají mikrofony, všechno se to v reálném čase mixuje, posílá na hlavní zvukový stůl, kde Ben přidává hlas Davida Batesona, hudbu a zvukové efekty a to vše pak posílá na streamovací počítač, který dostává i stream videa, spojí ho se zvukem a posílá hráčům.

Teď jste viděli, jak vznikala tahle hitmanovská paráda. Snad jste si užili tohle i původní video a za sebe a celý tým RealmPictures děkuji, že jste se koukali a věřte mi, že se nemůžu dočkat, až vám ukážu, co pro vás připravujeme. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byl by tu někdo ochotný návádět mě ve skutečném životě kdybych to online streamoval ? :-D

00

Odpovědět

bylo to super... ale jak jsme řekla předchoze, ty první dva díly měly něco nenapodobitelného do sebe. Jsou to odlišná témata, to je pravda, a uznávám že tady to musí fungovat trochu jinak než u stříleček na zombie a vetřelce, ale bylo to zábavnější. Snad tedy příště se vrátí do techto kolejí

00

Odpovědět

Tolik usílí kvůli propagaci hry kterou hrají jen děti do 15 let.
Mimochodem ta blond dívka v 2:18 nevíte někdo její jméno?

015

Odpovědět

Já jsem za každé zajímavé video rád, navíc je to propagace skvělou formou, nikoliv pomocí nějaké obludy, která na tebe z obrazovky řve nebo zpívá pořád dokola nějakou pitomost...
PS: Slečna se jmenuje buď Judith Hesmondhalgh, nebo Abby Davies.

90

Odpovědět

tobě je čerstvě 18 a nebyl by jsi schopný v žádném díle Hitmana nic udělat protože tvé logické uvažování je na nulové úrovni :) .. jdi si zahrát pokemon go a neotravuj

23