Hlas

Thumbnail play icon
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:63
Počet zobrazení:3 467

Užijte si video, které paroduje francouzskou verzi televizní pěvecké soutěže Hlas.

Přepis titulků

Všechny vás zdravím! Vítejte u nové řady soutěže Hlas. Tenhle rok je tu sakra hodně talentu! V porotě se budem muset pořádně soustředit. Máš svůj svět, ty můžeš vyhrát, ten super vzhled a styl! Oh yeah, livin' in America! Já jsem tu nová, ale jsem moc pyšný, že jsem v porotě. Budu mírný. Máš svůj svět, ale jsi nula.

Řeknu ti ve 4 kapitolách a 18 oddílech, proč nemůžeš být vyhráncem. Říká se výherce, ne vyhránce. Ten Libanonec je ale blbej. V porotě si fakt sedneme. Zbožňujeme se přes hudbu. Dobrá atmosféra, žádná rivalita, jsme kámoši. Tento rok objevujeme nové světy, účastníci jsou talentovaní. A já budu nosit různé odhalené šaty.

Budu mít různé laky, spousty bot... Ty sem opravdu patříš, protože jsi mě dojal, máš úplně svůj svět. Já jsem technik, jen měním mikrofon. No, vidíš. To se mi právě líbí, máš svůj vlastní svět. A já tě chci ve svém týmu. Please!

No... dobře, tak jo. Tento rok znovu uvidíte v Hlasu své oblíbené porotce, kteří se rádi šklebí, když soutěžící právě zpívají. Ta má rytmus! Do prdele! To je z krokodýla! Daft Punk! Get Lucky! Kde se to mačká? Ne, když to znáš. Když se ti líbí. Kde to mám zmáčknout?

Ne! Tady! Soutěžící mají ještě více své světy a ještě více zpívají všichni to samé. Připravil jsem si písničku Skyfall od Adele z Jamese Bonda... Hezky jednoduše. Ne, ne! Je škaredej! Hodnocení byla od profesionálů z profesionální hudby. Máš boží rytmus!

Jseš boží jazzman! Pojď do mýho týmu! You can leave your hat on! Máš svoji svět, řeknu ti proč. Kdy už se ten Libanonec vrátí domů? Opravdu, máš svůj svět. Ne, galaxii! Kapitola 5, oddíl 8: Proč vydáš CD. Mars, Pluto... Born in the USA, I was... Vybírej dobře.

- Mě. - Mě. - Vyber si dobře. - Mně je to jedno. Také mě uvidíte blízko maminek soutěžících. Co říkáte na výkon Cindy? Co říkáte na výkon Thierry? Co říkáte na výkon Franky? Uvidíte kouče v každodenním životě. Máš svůj svět!

Chci tě do týmu! Pour le plaisir... Come on! Chci tě v týmu. Máš svůj svět. Máš svůj svět. Beru si tě do týmu. Ty máš úplně svůj svět! Neznáme se? Jo, loni jsem vyhrál Hlas. Á! No jo... Vždyť jsme kámoši.

Tak tohle je Hlas! Překlad: ematum www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hey if you were interested in playing online games then from our website https://mahjongconnectonline.com you will play one of the most popular mahjong connect game which you will play online without any pay and app installation.

00

Odpovědět

Proč všichni furt říkaj "máš svůj svět"?

30

Odpovědět

Asi bych to přirovnal k Bílý která pořád říká..ta má nádhernou barvu hlasu,ta má prostě svojí barvu hlasu atd.

10

Odpovědět

+Cerny strazce vesmiruNevim o čem mluvíš, ale vzhledem k kontextu předpokládám, že taky o nějakej pěveckej soutěži... barva hlasu je skutečnost, na kterej při spívání záleží... ale co znamená "máš svůj svět"? Vždyť to nedává žádnej smysl.

01

Odpovědět

+BullOverja len tak tipnem, že vo francúzskej verzii the voice to bola hláška, čo opakovali dokola. Ako v x faktore, superstar, talente...Klišé, čo znie pekne v reklame.

10

Odpovědět

za mne dobry

71