Luigi vrací úderNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:4 413

Všichni znají jen Maria. Ale v následující písni se o slovo hlásí jeho opomíjený bratr Luigi.

Přepis titulků

Tohle video je parodie. Už 20 let jsem ve hře a vím, že Mario bude navždy favorit. Ten oblíbenější. Číslo jedna. Nijak mě to netrápí. LEŽ! Už nebudu hodný, vytahuju kalašnikov. Až usne, upravím mu knírek.

Brzo uvidíme, kdo bude šampión, až do něj nasypu 200 žampiónů. Moje kára je pořád porouchaná. Nemůžu se vrátit, mám jen banány. Můžu na něj hodit leda želví krunýř. Měli bychom přejít na kamikaze. Jak podle vás může být Mario šéf, když neměří ani metr?

Tenhle buzík se obléká do kombinézy. Ale zato já... Aha, já vlastně taky. LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! Respektuji ho, musím být v zelené. I když pak vypadám jako popelář. Mario tam, Mario támhle. Ale Luigiho si nikdo nikdy nevybere. Přesto se snažím.

Hodně sportuju. Mám pekáč buchet, on je líné prase. Luigi's Mansion byla má sólovka. Ale mou vražednou zbraní byl vysavač. Koukněte, hospodyňka má svůj vysavač! - Vysáváš prach? - To ne. Tak jo. LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! LUIGI, jmenuju se Luigi.

Jdeme na věc, s Mariem bude konec! Nemám mor ani nekulhám. Tak proč jsem vždycky až druhý hráč? To mě sere. Mario je v čele, zatímco Luigi je schovaný v koutě. Chodí s Peach, což zní jako pečivo. Když budou mít dítě, bude škaredé jak noc. Má Mario talent? To není jisté. Všechny jeho kousky totiž dělá kaskadér. Mario váží moc, má i figurku PEZ.

Je nafrněný, vídá se s Alanem Delonem. Rád si dává holky i drogy. Ale nejlepší bylo, když se cucal s Toadem. Ne, ne... - Ne, my jsme dělali... - Nic jsme nedělali. Jo, vlastně jsem čural. Chceš se k nám přidat? Ne, díky.

LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! LUIGI, jmenuju se Luigi. Jdeme na věc, s Mariem bude konec! Sbíráš mince, ale miliardář nejsi. Mario je pěšec a Luigi je král. Luigi to všechno vlastní. Všechno vlastním.

Luigi je král. Všechno vlastním. Luigi je král. Všechno vlastním. Luigi, bejby! Jdeme na věc, jdeme na věc. Jdeme na věc! Jdeme na věc, jdeme na věc. Jdeme na věc, s Mariem je konec! Začni mě odebírat na YouTube! Udělej si radost a klikni. - To je ono!

- To je hrozný. Hustý. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Taková škoda, že ty pěkné holky dostaly tak málo prostoru :(

71

Odpovědět

Ta Lara :P

41

Odpovědět