Hipsterská dobrodružství 3: Ten koncept mě uchvátilNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:92
Počet zobrazení:4 577

Jak Camille a Iznogoud v předchozím videu slíbili, tak udělali. Natočili spolu novou hipsterskou hymnu Ten koncept mě uchvátil

Poznámky: Givenchy je francouzská luxusní módní značka. Vans je značka sportovních a trendy bot (podobně jako Converse). 
Konbini a Vice jsou zpravodajské servery a Les Inrocks je hudební magazín.
Roubaix je město na severu Francie. 

Přepis titulků

Iznogoude, co to tu děláš? - Vydávám tu zvuky. - Výborně! Natočíme spolu singl? - Chtěl bys? - Jasně! Takže pojď, one, two, three, four. TEN KONCEPT MĚ UCHVÁTIL Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Kurva, to je vynikající! Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up.

- Koukni na můj Tumblr. - Životu vůbec nerozumím. Vrátil jsem se z Normandie a mám pásmovou nemoc. Nesnáším kafe. Kromě toho ze Starbucks. Moje košile vznikla ve spolupráci Givenchy a Lidlu. Mám připojení k internetu. Je to divné, můžu na Konbini, Vice a Les Inrocks. Co kdybychom vyrazili na procházku na segwayi? - Je to badass. - Promiňte, máte snickersky s žitem? Pořád jsem někde mezi LA a Tokiem.

Takže v Roubaix. Koupil jsem si všechny Vansky hned po vydání. Nerad dělám triky na skateboardu, radši pluju. Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Kurva, to je vynikající! Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Ale prostě OMG. Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr.

- Kurva, to je vynikající! Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Životu vůbec nerozumím. Někdy se musím odpojit třeba i na 10 minut. Miluju Platóna. Píše krutopřísný tweety. Pojistil jsem se proti raketám. A co jako? Jo, teď jsem úplně full vegan. Kromě případů, kdy to maso je fakt dobrý. Uděláme výstavu street art?

Ne, zítra večer nemám čas. Chci mixovat. - U sebe. Sám. - Nice! - Asi si dám udělat 16. tetování na ptáka. - Wow! Vyfotil jsem pár fotek na jednorázový foťák. - Výsledky budou za 2 týdny. - Amazing. Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Kurva, to je vynikající! Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up.

- Koukni na můj Tumblr. - Počkej, ale LOL. Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Kurva, to je vynikající! Ten koncept mě uchvátil, je fakt fucked up. - Koukni na můj Tumblr. - Životu vůbec nerozumím. Počkej, ty máš sociální život? Jestli tomu dáš like, je to cool. Jestli dislike, je to underground. - Wow!

- Bylo to jednoduše vynikající! - Bylo to fucked up. - Počkej, mám otázku. - Udělali jsme tu právě hit století? - Totálně. Bylo to insane. - Neuvěřitelný. - Moment. - Co když to právě teď vyšlo z módy? - Máš pravdu. - Už se mi nelíbí. - Jo, nelíbí. Je to hnusný. Začni nás odebírat. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sracka

714

Odpovědět

no u

21