ZeldaNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:49
Počet zobrazení:5 804

Pamatujete na video Zabiják templářů? Norman se tentokrát vydá do světa Zeldy.

Poznámka: Mijamoto, jehož Norman zmiňuje, je Šigeru Mijamoto, japonský tvůrce a producent videoher.
 

Přepis titulků

Tohle video není sponzorované. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz Vznáším se nad Hyrule jako sup. Jako Rus na YouTube lezu po věžích. Nedali mi hlas, komunikuji přes titulky. Ale čas od času vydám citoslovce. Jsem ve formě, přicházím z minulosti. Mám pevné paže a náhle...

Sakra, rozbil jsem ho. Jsem machr, šéfkuchař. Dělám mdlá jídla. Co si dáš? Ještěrku nebo 2? Někdy chráním lidstvo. Jindy sbírám houby. Můj tým je ostrý, tým Goron! Snapuju svůj look na svůj Sheikah tablet. Můj Zora outfit Zeldu nadchne. Vyrábím bomby, hranaté i kulaté. Nemůžu letět, neprojdu rámem.

Z tajemství zešílím, skončím u psychiatra. Přiznávám, že i já koukám na triky na internetu. Triforce, hromosvod na těle. Triforce, proti Ganondorfovi. Mám odvahu utkat se s vedrem, s blesky a bouřkami a osvobodit Hyrule! Triforce, hromosvod na těle. Triforce, proti Ganondorfovi. Mám odvahu utkat se s vedrem, s blesky a bouřkami a osvobodit Hyrule!

Osvobodit Hyrule! Osvobodit Hyrule! Jsem svěží, roztomilý ve všech svých opusech. LEŽ! Tohle byly začátky. Na 2 nebo 3 pixely. Moment, začnu znovu. Jsem milionář v ruby, sbírám koně. Se stejnou srstí, aby byli v mé stáji. Jsem jako malý kluk, neberte mě vážně.

Letím nad tebou, neslyším, co říkáš. Zaplať za pití, já zaplatím za led. Dělal jsi mou cosplay, ale jsi podvodník. Při boji dělám vše možné, ani nevím co. Nosím 10 000 věcí, ani nevím na co. Rozbíjel jsem hrnečky, vázy a skleničky. Báli se mě všichni hrnčíři v království. Další zavřený kufr, nemám klíč! Jestli mě chceš potěšit, zařiď mi vstup všude. Každý večer se modlím u sochy bohyně. Při tělocviku bych měl jedničku za výdrž.

Zápasím ve svatyních, svatý Mijamoto. Když jsem smutný, vezmu si okarínu. Nikdo nezastaví můj meč, když procházím kobkami. Ale zbývá mi jeden a půl života a použil jsem všechny lektvary. Nejmenuju se Zelda. Nikdo ani nezná moje jméno. Chci se utopit v jezeře Hylia. Jo, pod vodou nedokážu dýchat.

Bude to takhle. Linku, vrať se, brácho! Už tě mám dost, je to s tebou únavný. Triforce, hromosvod na těle. Triforce, proti Ganondorfovi. Mám odvahu utkat se s vedrem, s blesky a bouřkami a osvobodit Hyrule! Triforce, hromosvod na těle. Triforce, proti Ganondorfovi. Mám odvahu utkat se s vedrem, s blesky a bouřkami a osvobodit Hyrule!

Osvobodit Hyrule! Osvobodit Hyrule! Linku, viděla jsem tvé souboje a tvou snahu. Taková odvaha! Přemohl jsi tolik nepřátel, abys mě zachránil. A teď ti já dám to, co si zasloužíš. A to je... Velké poděkování. Jenom poděkování? - Ano.

- Takže se nevezmeme? - Nebudeme mít děti, dům a labradora? - Ne. - Aha. - Tak alespoň nějaký fyzický kontakt? - Dobře, omlouvám se. Fajn, dostal jsem se do friendzone. Krutý. Když sem klikneš a přihlásíš odběr, udělá to zvuk ze Zeldy. - Fakt? - Jo, novinka na YouTube. Když se toho na telefonu nebo PC dotkneš, udělá to zvuk ze Zeldy. - Jo, zkus to! Skvělý! Palec nahoru. Je to triforce, triforce. Začni mě odebírat!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaah, nemohl by Jens natočit ještě nějakou reklamu na Lego nebo na StarWars? Už ty první vteřiny znám zpaměti...

40