FriendzoneNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:209
Počet zobrazení:12 079

Na letní večer se hodí pohodová písnička. Norman vám v ní společně se svou kamarádkou, známou francouzskou youtuberkou Natoo ukáže, jaké to je spadnout do friendzone.

Přepis titulků

Titulky: alicevavri www.videacesky.cz FRIENDZONE PŘÍBĚH JEDNOHO PŘÁTELSTVÍ Je to příběh o přátelství mezi holkou a klukem. Příběh o přátelství bez nejasností. Jsme dobří kamarádi, nikdy mezi námi nic nebude. - Pro mě jsi jen asexuální kámoš. - No, zas nemusíš tak přehánět. Je fajn mít někoho, na koho se můžu spolehnout. Když potřebuješ vyžehlit nebo podložku pod nohy.

Máme stejné zájmy, skoro jako kdybys to dělal schválně. Ne, opravdu mám rád make-up a Super drbnu. Jsi první člověk, na kterého myslím, když jsem na dovolené. A potřebuješ, aby ti někdo zalil kytky. Jsme nerozluční, skoro jak opravdový pár. Kromě milování, což k páru tak trošku patří. Jsem ve friendzone, zone, zone, zone. Zaseklý ve friendzone, zone, zone, zone.

Jsem odsouzený k masturbování až do skonání světa. Když se vyspím s klukem, můžu ti o tom vyprávět. To mi nevadí, ale nemáš fotky, abych to líp pochopil? Byl jsi tu pro mě, když jsem dostala kopačky. Vzpomínám si, bouchnul jsem šampaňský a konfety, bejby. Jsi můj kámoš, můj méďa, můj ťuňťa, můj malý ňouma.

Můžeš zůstat u mýho jména, to se ke mně taky hodí. Můžem spolu spát v jedné posteli jako kamarádi. - Zapomněl sis pyžamo. - Ach, na co jsem myslel? Jsem ve friendzone, zone, zone, zone. Zaseklý ve friendzone, zone, zone, zone. Jsem odsouzený k masturbování až do skonání světa.

Masíruju tě, kdykoliv máš chuť. - Máš ruku na mým prsu. - To je tibetská masáž. Jsme jen kamarádi, víme, že spolu nikdy nic mít nebudem. Budeš to opakovat celou písničku? Už mi to trošku ubližuje. Můžu ti vyprávět i o problémech s přítelem. Aha, vy jste se k sobě vrátili – půjdu se trochu projít po dálnici. Jsi víc než kamarád, jsi pro mě jako bratr. Vědělas, že v některých kmenech spolu bratři a sestry spí?

- To je nechutný. - Ne... No dobře. Chtěl bych ti něco říct. Už se známe dlouho a zažíváme víc než jen přátelství. Mám pro tebe malý dárek. Myslím, že se ti bude líbit. Tak... Jé, prstýnek přátelství. Dík, jsi moc hodný! Ne, to... No ne... Jsem ve friendzone, zone, zone, zone. Zaseklý ve friendzone, zone, zone, zone.

Jsem odsouzený k masturbování až do skonání světa v polích pšeničných. Jsem ve friendzone, zone, zone, zone. Zaseklý ve friendzone, zone, zone, zone. Jsem odsouzený k masturbování až do skonání světa v dráze mléčný.

Jsem ve friendzone. PŘÁTELÉ Každý rok skončí tisíce mužů a žen ve friendzone. Podpořme je palcem nahoru. Pro lásku světa. Na shledanou.

Doražte dobře domů. A pokud už doma jste, dobře pokračujte v bytí doma. Tak ahoj. Miluju tě.

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Je to v háji. Ta melodie mi zní v hlavě a nemůžu se jí zbavit. Už to slyším asi po 15cté a furt je to bomba :D

20

Odpovědět

Já jsem naštěstí po prvních několika nezdarech poměrně rychle pochopil, že to jediné, co holky opravdu nechtějí, je hodný, pozorný, slušný a věrný kluk... :-)

1023

Odpovědět

Tak to jsi narazil na pěkné kravky. :-) Preference pro charakterové vlastnosti se u holek s věkem a zkušenostmi mění, nelze to takhle paušalizovat. Potkal jsem X holek, co si nabili čumák s kretény a daly by půlku království za chlapa s vlastnostmi, které si vyjmenoval. A taky je být hodnej a "být hodnej"...

224

Odpovědět

+MajklPardon, *nabily.

31

Odpovědět

Jsem rád, že jsem si tím prošel už ve čtrnácti.. :D Pochopil jsem to hned jak si našla svého vysněného, ale stále doufala, že se tím na našem přátelství nic nezmění.. Prostě takové ty fráze, když někomu nechceš ublížit. Až časem mi došlo jaké jsem měl štěstí. A to když jsem viděl své kamarády, kteří ve friendzone bloudili i několik let než nabrali dostatečné sebevědomí a vymanili se.. :D Od těch holek to je celkem sobecké, ale chápu to.

315

Odpovědět

Holčina luxusná...

99

Odpovědět

To znám, bohužel....

230

Odpovědět

Tak to už jsme dva. :D

40

Odpovědět

Jj. Takovej dobrej friendzone nezbourá ani láhev červenýho. :-/

420

Odpovědět

+SleevaAle tri už by mohli pomôcť. Akurát treba aplikovať každý večer.

81