Zabiják templářůNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:799
Počet zobrazení:13 945

Norman se tentokrát vyřádil na originální písničce ze světa Assassin's Creed a pořádně propracovaném videoklipu. Asistovat mu bude Squezzie, další populární francouzský youtuber.

Přepis titulků

Nežiju zrovna počestně. Vedu život asasína. Nelítostně ničím templáře. Kráčím ulicemi v převleku za mnicha, v rukávu čepel, v hloubi duše zabiják. Vedu anonymní život, zdolávám nástrahy. Nejsem nikdo, skrývám se pod kápí. Když jdu davem, skrývám se pod kápí. Když vraždím, skrývám se pod kápí. Když prší, skrývám se pod kápí. Když zahodím kápi, skrývám se pod kápí. Zapomněls zmínit, že pod kápí skrýváš hlavně plešku. Hotovej Montgomery Burns, bejby.

Umím se ztratit mezi templáři, v přestrojení, s nabroušenou čepelí. Temný neznámý, věčně v příšeří. Splynu s davem, nenápadný jako stín. Až na to, že jseš v davu děcek a měříš metr 85. Všichni tě vidí, bejby, i učitel. Nežiju zrovna počestně. Vedu život asasína. Nelítostně ničím templáře. Šplhám po střechách, kráčím kláštery, jsem mistrem akrobacie yamakasi. Který jiný hrdina umí šplhat, bít se, zabíjet, lézt po orientálních katedrálách?

- Prince of Persia. - To je sice pravda, ale já mám sakra sílu. - Umí navíc vrátit čas. - Já mám zase vystřelovací hák. Sám proti všem, čelím přesile dvaceti. Obloukový kop, podříznuté hrdlo. Úhyb, high kick, úhyb, middle kick, parade, uppercut, tomahawk. Nezapomínej, že jseš připojenej k Animu a ve skutečnosti jseš doma ve slipech. Válíš se na gauči, přednosti všem na očích. Nežiju zrovna počestně. Vedu život asasína. Nelítostně ničím templáře.

Navzdory nevšednímu životu jsem pořád jen muž. Občas vyšplhám na vrchol zvonice a podlehnu melancholii. Dlouze rozjímám nad životem, zatímco hledím do ulic města. Nedávej si ale moc na čas. Hasiči dole si myslí, že se chceš oddělat. Už čekají i s prostěradlem, ou jé. O mě se neboj. Vyznám se. Vrhnu se po hlavě z věže a přistanu ve slámě. Chci jen podotknout, že ta sláma je trochu vlhká.

- Přilepí se ti k oblečení. - Sklapni. Nic o mě nevíš. Nežiju zrovna počestně. Vedu život asasína. Nelítostně ničím templáře. - Co to bylo? - Já nevím. - Tetování templářů. Dobře, jsem zrádce. Mám ale pušku. Co máš ty? Bratrstvo. Zabiják templářů. Zabiják templářů.

Budeš pod mým ostřím litovat život, který jsi vedl, rozhodnutí, která tě přivedla mezi templáře. Proliju potoky krve. I Dexter by jen hleděl. Dexter s tím nemá nic společnýho, je to jen americkej se... Nežiju zrovna počestně. Vedu život asasína. Nelítostně ničím templáře. Templáře. Templáře.

Zabiják templářů. Překlad: qetu www.videacesky.cz Měl jsem na sobě neprůstřelnou vestu a ta zastaví kdejakej nůž. Pořád jsem naživu, bejby.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jeste nekoho napadla jedna z nejvetsich hitovek od KRS-One? mame spatnou hudbu? no tak pouzijem uz neco proflaknuteho

22

Odpovědět

Odpovědět

Text a hudba naprosto debilní jinak vizuálně pěkný :)

1512

Odpovědět

jj, proto jsem zavřel oči a zaokrouhlil nahoru, na jedničku

04

Odpovědět

Norman válí :)

441

Odpovědět

Chtěl bych to oblečení, vypadá krutě :)

250

Odpovědět

Teda ale tu kameru měli skvělou.

440

Odpovědět

By mě zajímalo kde to natáčel

61

Odpovědět

fuuu, to bola p******a ako mraky

1649

Odpovědět

Ta první sloka zní parádně.. Může mi ji prosím někdo napsat, jak se to píše ve francouzštině?

120

Odpovědět

Odpovědět

Pěkný cozplayerky na konci.

482

Odpovědět

uz druhy co pise o peknych cickach na konci... Nieste vy nejaky vyhraneny fetišisti na oblecenie? Pretoze tym babam nevidno ani cecky, ani rit, ani ksicht...

69

Odpovědět

+ghZase mají pěkný křivky :D

160

Odpovědět

má někdo číslo na blonďatou assassínku co se objeví ke konci, potřeboval bych doučit francouštinu :D

443

Odpovědět

Zkus se nejdřív naučit češtinu, než začneš fušovat do cizích jazyků.

5821

Odpovědět

No, za mě dost boží :)
Na Assassina si brousím zuby až si konečně koupím pořádný notebook :)

169

Odpovědět

notebook... na hraní?... assassina?... heh :D ... s (ne)výkonem notebooků a špatnou optimalizací posledních assassinů doufám, že máš našetřených aspoň 50 tisíc

1120

Odpovědět

+TomProč tolik...
http://www.czc.cz/acer-predator-15-g9-591-74p2-cerna/181393/produkt
Nehledě na to, že lepší grafiku než na konzoli to bude mít prakticky na jakémkoliv ntb :D

54

Odpovědět

+TomNavíc Syndicate má dost dobrou optimalizaci.

32

Odpovědět

+TomAssassin je praveze velmi dobre vyladena, optimalizovana. Tak netaraj...

116

Odpovědět

+Tomjá dokázala hrát AC II, AC Brotherhood, AC Prameny i AC III na už pomalu 10 elt starém PC, jen hodl občas musím zkousnout, že je to trošku zpomalenější, což jde poznat hlavně při rozhovorech.

03

Odpovědět

+Tomlenacia: Jen tě opravím, že žádný AC Prameny nejsou, nemyslela jsi Revelations (Odhalení)? Mimochodem se tu asi sešli individua, která o AC pravděpodobně vědí úplný kulový, když dávají mínusy, za náš názor, že má Syndicate dobrou optimalizaci, což má.

50

Odpovědět

sracka no. skoda. navic v asasinovi se templari uz davno nezabijej..

670

Odpovědět

Norman milo prekvapil spracovanim videa :) super !

736

Odpovědět

Skoda ze bitches prisli az nakoniec :D

1156

Odpovědět

Nebýt tam "Squezzie", nic by se nestalo...

1713

Další