Hry do autaNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 994

Čeká vás dlouhá cesta autem? Norman vám se svou kamarádkou a youtuberkou Natoo ukáže několik her, jimiž si během cesty můžete krátit čas. I když některé z nich prosím raději nezkoušejte.

Poznámky: Bernard Minet je francouzský popový zpěvák známý hlavně z 80. a 90. let. Nazpíval například francouzskou znělku ke hře Dragon Ball.
Zhruba ve 30. vteřině videa Normanovi volají youtubeři McFly a Carlito. Jedná se o interní vtípek, protože tito youtubeři mají celou řadu videí věnovaných hrám v autě, mimochodem i Natoo byla jejich hostem.
Schmilblick je vymyšlené slovo, které může značit cokoliv. Poprvé jej použil francouzský komik Pierre Dac v 50. letech v nonsensové básni. 

 

Přepis titulků

- Nechceš si zahrát hru? - Jasně. Ani ano, ani ne - Jak se jmenuješ? Jasně, vím, kam mě chceš dostat. Ano. Ne! Sakra! Prohrál jsem. Test naslepo Tak to vůbec nevím. - To jsme nazpívali spolu. - Asi jsem to radši zapomněla. Hádej, kdo jsem - Takže...

- Ne, to je blbý. - Necháme to. - Kdo to byl? - Bernard Minet. - Jo, tak to je blbý. Vypni rádio a hádej zbytek věty - Šampon na jemné vlasy... - Takže... Volají McFly a Carlito. - Změníme hru? - Jasně. Hra s...

- Papíry! - A já měla nůžky. A nůžky přestřihnou papír. Zelená na semaforu Zelená bude... Teď! Prohra. Tak za 3, 2, 1... Prohra. - 0,5, 0,1... - Normane, je to stopka. Prohra Máš radši? - Máš radši nic moc značku auta, nebo Peugeot? Samozřejmě, že Peugeot. Video obsahuje product placement. Počítání aut - 77!

Fajn, ale tohle není moc žluté. Ale je to poštovní auto, takže jo, je žluté. Pastelově žluté. Ale stejně... Podvádíš. Schovka Za sedadlem? Tahle hra není nic moc. Možnosti jsou dost omezené. Opakuj, co říkám - Nedáme si kafe, když se bude auto nabíjet?

Nedáme si kafe, když se bude auto nabíjet? - Fajn, opakuješ vše, co říkám. - Fajn, opakuješ vše, co říkám. - Hovínka mi chutnají. - Hovínka mi chutnají. - Jé, kluk se se mnou rozešel. - Jé, kluk se... Ne, to jsem nechtěl. Nedáme si kafe, když se bude auto nabíjet? Uhodni písničku Nevím. To je má písnička.

Na kanálu Natoo. - Děláš si u mě reklamu? - Jo, sledujte mě! Do prdele. Ty jsi drzá! Volejbal - Schmilblick? - Jasně. Schmilblick - Je to zvíře? - Ne. - Želva! - Ne. 1, 2, 3, Slunce!

- 1, 2, 3, Slunce! - 1, 2, 3... - Výhra! - Taky nic moc hra. - Jo. Stále počítat auta - Žluté auto! Vidíš, máš o jedno víc. Ty máš 4 a já 372. Na další benzínce tahle hra skončí. - Dobíjecí stanici. Jedeme v elektrickém autě. - Kdy dojde baterie? Až za dlouho. Ještě nám zbývá alespoň 300 km. - Super.

- Mám se podívat, kde je další? - Ne, nepřestávej se bavit, je to super. - Dobře. Jé, 373! - Vidíš, je to zábava. - Do prdele. Kritizování kamarádů - To ale není hra. - Vážně? To dělali mí rodiče po návratu z večeře s přáteli. A pak mě skopali. Ze schodů. No, nicméně... Znovu Ani ano, ani ne - Chcete velké menu? - Zajisté. - S nápojem?

- Zcela jistě. A omáčku chcete barbecue, pommes frites, nebo curry? - Druhou možnost. - Skvěle, zlato. - Berete stravenky? - Samozřejmě. - Vy taky? - Ano. Prohrála jste! Dostali jste mě. A schmilblick Schmilblick je věc, kterou potřebuješ.

Lásku mého otce? Ne... Je to věc. Dopis od mého otce, kde mi sdělí, že mě má rád? Hra na kočku Kočka! Kočka! Kočka. Kočka... A znovu schmilblick Jako dítě jsem hrál divadlo. A místo otce jsem v publiku viděl jen prázdnou židli.

Fajn. Schmilblick byla vidlička. Takže tak. Slepá bába Budu se točit, abych ztratila orientaci, - a pak tě najdu. - Tuhle hru hrát nebudeme. Budeme hrát tu, kdy jedeš normálně. Kočka - Kočka... Král ticha Měli jste nedovolené látky? - Fajn, je opilá, zatkneme ji. - Nejsme opilí, jen hrajeme Krále ticha. - Prohrál jsi!

- Sakra. - Do prdele. - Díky, chlape. - Tys vypadal! Bylo to super. Dej mi tu pistoli. Vždyť můžeš žít i bez řidičáku. - Jen ho nemáš. - Uklidni se, ty ho taky nemáš, je to jen scénka. Co prosím? Vždyť řídím. Zpětné zrcátko, slepý úhel. - Ruce na 9:45 jako na hodinách. - Na 10:10. - Umím parkovat... A střih! Počkejte!

Fakt musíme skončit takhle? Mohli jsme udělat, že umím řídit, ne? To všechno pro tohle... No fajn. Může mě někdo vzít domů? Natoo? Fajn, taky si musím udělat řidičák. Díky za zhlédnutí videa. Dejte like, začněte mě sledovat a tak dále. Miluju vás až k zbláznění. Mějte se hezky! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tisíceré díky za překlad a zajímavé informace !

22

Odpovědět

také děkujy, bilo to perfektný

00