New YorkNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:127
Počet zobrazení:7 223

Norman byl před dvěma lety v New Yorku a krátce potom pro své fanoušky natočil video věnované právě této cestě.

Poznámky: Ve videu zmiňovanou píseň New York nazpívali Jay-Z a Alicia Keys.

Amiens je malé město na severu Francie. 

Nord-Pas-de-Calais je region na severu Francie, ze kterého Norman pochází.

Přepis titulků

Tohle léto jsem mohl uskutečnit svůj sen. Odjel jsem do New Yorku! Z amerických filmů mám pocit, že všechna jména jejich měst zní skvěle. Boston, Seattle, Chicago, Pittsburgh. Má to styl. Rád bych někomu někdy řekl: "Zítra nemůžu, musím do Washingtonu." Jména měst ve Francii mám moc rád, ale určitě by v písni New York tak dobře nevyzněly. Třeba: Amiens, se svým nádražím, poštou a sámoškou, tam si to užiješ.

Díky New Yorku už moje angličtina není tak hrozná. To je super. Ale zato mám špatný anglický přízvuk. Američané mi nerozumí. Jednou jsem se zeptal pána: - Hledám restauraci. - Jasně, pojďte za mnou. Tak, tady to je. Děkuji vám.

Rozuměl rest room, což připomíná restaurant, když máš přízvuk na hovno. Při loučení jsem každému říkal: Ciao, rest in peace. Bye bye, rest in peace. Až po čase jsem zjistil, že to znamená odpočívej v pokoji. Vypadal jsem jako morbidní týpek. Bye a odpočívej v pokoji. Neuměl jsem se přizpůsobit. Třeba když jsem viděl, jak vypadá kousek pizzy, chtěl jsem se zeptat, zda to jde ještě rozdělit.

V létě při vedrech je na veřejných místech ledová klimatizace. Takže si musíš vybrat buď velké vedro, nebo hroznou zimu. Vedro... A moje tělo na to nebylo připraveno. A zareagovalo. A to vskutku elegantně. PRŮŮŮJEM. Bejby! Podle mě klimatizace nebyla v režimu chladno, ale... PRŮJEM. Byl jsem v posilovně, kde byla taková zima, že jsem musel běhat v bundě. Ze sprchy ve svém pokoji jsem měl skvělý výhled na celý New York. Ale zpočátku mi na tom jedna věc přišla divná.

CHYBĚJÍCÍ ZÁCLONA? Tak jsem si řekl, že je to asi normální. Že lidi tohle neřeší. Tak jsem to neřešil. New Yorku, tady mě máš! Pak jsem se na to zeptal a zjistil, že mi tu záclonu dát zapomněli. Super. Takže celý New York viděl můj penis. Times Square je skvělé místo s výstředními lidmi, co s tebou sdílí své vášně, ujetost i přesvědčení.

Někdo dělá americkou reklamu na svou církev. Respektuju to, ale stejně mě to překvapilo. Bůh je velký. Bůh je tvůj přítel. A v naší církvi je se slevou! Můj přízvuk zní jako britský z Nord-Pas-de-Calais. Úžasné! V New Yorku je kultura dýšek, spropitných. Je skoro povinné dát o 15-20 % víc, než bys měl zaplatit. Taxikáři chtějí větší dýško, a tak dělají, že se o tebe zajímají.

Ale cítíš, že je otravuje to pořád opakovat. Vypadají pak jako milí, ale opilí chlapi. Odkud jste? Z Paříže? Panebože, to je úžasné. Miluju Paříž. Miluju tam všechno. Šikmou věž v Pise, Big Ben, koridu... Prosím, dejte mi dýško. TEĎ HNED! Kurva, dej mi to dýško. To není auto, to je můj obývák! Newyorčané jsou milí a příjemní.

Alespoň ti, na které jsem narazil. Třeba jsem v restauraci požádal číšníka o heslo k wifi a on řekl: - Jaká byla pizza? - Dobrá! Dobře, takže máte heslo: "Dobrá pizza". VTIP. Ale představte si to ve špatné restauraci. - Jaká byla pizza? - Hnusná. - Tak to je heslo. "Hnusná pizza". ŠPATNÝ VTIP. - A proč spolu mluvíme francouzsky? - Skvělá otázka. Vyřídím to... svému péru. V New Yorku jsem se dokonce viděl s některými z vás.

Děkuji! - Odkud jsi? - Z Koreje. - Rád jsem tě poznal. - Nápodobně. - Díky. - Úžasný. Mám spoustu skvělých vzpomínek. Bylo to skvělé. Doufám, že se i vy někdy dostanete do New Yorku. Chtěl jsem, aby na konci hrála píseň "New York", ale nemám na ni práva. Tak vám zahraju svou vlastní verzi.

Zkouším hrozně nebezpečný Snap. Jakpak se máte? Francouzi, jak se máte? Panebože! Nádherný! PRVNÍ EGYPTSKÁ KOPÍRKA. Pro lásku světa. Rest in peace. SLEDUJ MĚ. MŮJ KLIP "FRIENDZONE" S NATOO. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Páni, ta písnička na konci je dost dobrá :-)

00

Odpovědět

Svojim ucesom mi v urcitej poze napadne pripomina levaka bob zo Simpsonovcov.

11

Odpovědět

ja ten NY moc nemusim, vsetko je tam predrazene hlavne sluzby, ludia su tam odmerany, ako pozrel som si tie budovy, empire state building($40 + 4 hodiny cakania), one world trade center($40 + 3 hodiny cakania listok si treba kupit den dopredu co zabere dalsie 2 hodiny cakania), stature of liberty ($29 + 3 hodiny cakania listok si treba kupit minimalne den do predu co zabere dalsie 2 hodiny) uz by som to znova nedal, prisiel som z Ria tam bolo paradne milujem Braziliu, tam vsetci vysmiaty vsade lacne drinky, aj ked tam je vysoka kriminalita, je to 100 a 1 oproti NY..Navyse bol som v NY na silvestra najhorsi silvester v mojom zivote ziadne ohnostroje v meste mesto zakazalo, preplneny times squere kam po 20:00 nikoho nepustia von ani do vnutra, party (rooftop) stoji od $200 vyssie..proste katastrofa

45

Odpovědět

Tak za toto zbiju sousedovic křečka do bezvědomí

221

Odpovědět

Ostravaaaaa... Originál i česká předělávka jsou příšerný písničky.

138