Seznamovací aplikaceNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:12 518

Po delší době se k nám vrací Norman, tentokrát bude mluvit o známých seznamovacích aplikacích. Tinder jistě známe všichni, ale ve Francii jsou též v módě Happn a AdopteUnMec (což v doslovném překladu znamená Adoptuj kluka). 

 

Přepis titulků

Ahoj! Testoval jsem známé seznamovací aplikace a je to tady... Konečně mám holku! VELKÁ LEŽ! Určitě znáte Tinder, Happn a AdopteUnMec, je to pořád stejný. Je to na flirt, hledání lásky a případně potom i sex. A nebo sex hned. Lidi, co dřív používali tyhle aplikace, si představuju takhle: Seznamovací agentury nevyšly, tak zkouším štěstí na Tinderu a Happnu.

Ve 43 letech žiju s matkou a nezastírám, že bych rád přišel o panictví. Dneska jsou ty aplikace pro všechny. Můžete tam najít hodně hezkých holek, pěkné, mužné a svalnaté kluky... Nevěděl jsem, jakou aplikaci používat, tak jsem stáhl všechny. Když někdo vidí můj mobil, myslí, že jsem úchyl. NADRŽENEC.

Happn je praktický v tom, že můžeš mluvit s lidmi, se kterými ses už setkal. - Koukni, komu se líbím na Happn. - Ten je hnusnej! Vidělas jeho vlasy? Budu zvracet. Ehm, ehm... Já jsem tě slyšel. Jednou jsem psal holce a zeptal se: "Jak je?" a napsala: PROMIŇ, MÁM LEPŠÍHO. Váš aktuální stav zní: "extra hovno". Taky jsem narazil na profily holek, které píšou, že hledají jen kamarády.

Vážně? Kamarády? Nechceš přihlásit na Tinder, ale na letní tábor. Co za lidi nerozumí principu seznamovacích aplikací? Já jsem se na Tinder přihlásila, abych získala kamarády. A co ty? Já chci prodat kávovar. Je skoro nepoužívaný, jako nový. Pro tebe za 15 eur. Mohl jsem s tím jít na Aukro, ale jsem trochu idiot.

Skutečný poklad. V aplikaci vidíš společné zájmy, což je pro diskuzi super. Ale někdy se stane, že jediný společný zájem je blbost. Koukám, že se ti na Facebooku taky líbí TV magazín. Nechápu skupinové fotky holek. Vždyť jsou tam tři.

Nevíš, která to je. Nedává to smysl. Leda, že by chtěla čtyřku. Počkat, která to byla? Kamarádka mi ukázala Happn. Došel jsem k tomu, že profily kluků a holek se zásadně liší. PROFIL KLUKA PROFIL HOLKY PROFIL KLUKA (NĚKDY) - Páni!

Ahoj. - Ahoj. - Najdeš mě na www.maximumsexu.com. - To ne! Všechny jsme nadržené, tak se k nám přidej. Tak dobře, ale rychle, ještě musím... Nebudu lhát. Když jsem vyplnil jméno a fotku, tak mě některé holky poznaly z videí. Jo, jsem slavný. Velká hlava. Jo, jsem to já. Co? Miluju Saint Tropez. Člověk by řekl, že to má samá pozitiva, ale vlastně ne vždycky.

Určitě jsi fake. Fakt jsem Norman. Tak pošli selfie. To klidně může být fotka, kterou jsi stáhnul z internetu. Pokud jsi to ty, tak se vyfoť s lampou v levé ruce a banánem v pravé. Do háje! Možná má Norman stejnou fotku. Řekni ve videu Elodie.

- Ahoj Elodie, tady Norman. - Neuvěřím, dokud tě neuvidím. ZA 2 DNY Jo, jste si dost podobní. Přísahám, jsem Norman. Tady je moje občanka. - Tak jo, věřím ti. - No konečně! Ale vlastně nemám zájem. Jen jsem byla zvědavá. Měj se. Extra hovno.

Měl jsem toho dost, tak jsem si dal na profil: "Jsem to fakt já." A dostal jsem takovéhle zprávy: Proč jsi napsal: "Jsem to fakt já"? Neznám tě, kdo jsi? Máš moc velkou hlavu! Pro mě jsi nikdo, ok?!!! Super extra hovno. Seznámit se pomocí těchto aplikací fakt není romantický. Co pak řekneš dětem? Tati, jaks poznal mamku?

Jak jsem poznal mamku? Moc dobře si to pamatuju. Zrovna jsem kadil a byl na Tinderu, když jsem uviděl tvoji matku. Ten úsměv, ty oči. Fakt hodně jsem zatlačil. A dal jsem jí like. A když jsem vyšel ze záchodu, cítil jsem úlevu, průchodnost a lásku. Nechám si narůst knír, abych ji sbalil.

Díky, Tindere! Není to reklama na seznamovací aplikace, ale jen smutný obraz mého milostného života. Nebo nadrženců. Lidi tak chtějí najít lásku, ale já ne. Myslím, že nic nenahradí osobní setkání. Na večírku, náhodou, při hraní Monopolů. Mějte se, jdu užívat skutečného života.

A na Tinderu, Happnu a AdopteUnMec nezapomeňte používat ochranu. Přeju vám hezký věci, protože vás všechny hrozně miluju. Pokud se vám video líbilo, dejte mu palec nahoru. Na mega lásku. Čau! Dítě se narodí jednoduše. Čáp přijde k čápici do hnízda a začnou se... trochu pusinkovat. Fakt? Myslel jsem, že je to jak v gangbangu na xHamsteru. Aha...

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Můžu?" Jasně, Normane, jeď!

00

Odpovědět

Zkoušel jsem posledních pár dnů různé seznamky a doopravdy se jedná čistě o platformu pro úchyly a nesebevědomé holky, které hledají jen někoho na psaní.
Na seznamkách můžete dělat víceméně cokoliv, jen ne se seznámit :D

00

Odpovědět

cílený seznámení nepřinese nikdy nic dobrýho

01

Odpovědět

Má to odšvih ty jeho videa. Palec hore

00

Odpovědět

Zkoušel někdo vyhledat tu stránku ? :D

10

Odpovědět

normana mam rad, ma fakt dobry humor. dik za preklad

20

Odpovědět

Ta nejistota, jestli je to staré video anebo znovu oholený Norman! Datum ale ukazuje 8.4.2016 ( NORMAN - LES APPLICATIONS DE RENCONTRE ). Škoda, že si Norman vousy asi už komplet neoholí. Těžko se zvyká :D

72

Odpovědět

Normanette : D

01

Odpovědět

"Ca va" je něco jako What's up; Jak to jde... Rozhodně ne "Kde jsi?"

214

Odpovědět

"Ça va" ve videu nikde jako "Kde jsi?" přeloženo není.

240

Odpovědět

:D děkujeme za info

00