HalloweenNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:164
Počet zobrazení:8 097

Ať už Halloween slavíte, nebo ne, Norman si pro vás připravil tematické video.

Poznámka: V čase 1:20 si Norman dělá srandu z quebecké francouzštiny, která obecně není tak svázaná pravidly jako standardní francouzština. Podle ní se může říct Halloween i s určitým členem, doslovna jako ten Halloween (což ve standardní francouzštině zní divně). Bohužel se tohle nedá do češtiny nijak dobře přeložit.

Přepis titulků

Je tu Halloween. Typicky francouzský svátek. LEŽ! Halloween mi přijde... Copak je tohle? Aha, na svém YouTube kanálu mám 11 milionů odběratelů. Moc děkuji. Já Halloween miluju. Je to příležitost, při které se kamarádi straší mezi sebou. Lidi se převlékají do milých kostýmů, to je ten folklór. Každý ho slaví, ale nikdo moc neví proč. Je to pohanský svátek, pocházející z Britských ostrovů.

JASNĚ. DLOUHÝ. OTRAVNÝ. DOST OTRAVNÝ. Kravina! Je to jen výmluva, abychom se ožrali. Halloween má keltský původ a do Ameriky se dostal s přílivem imigrantů. Perličkou... Dobře. Všechno je v pohodě. Perličkou je, že lidé kdysi nevydlabávali dýně, ale velké tuříny, jako v irské povídce o Jack-o'-lantern. Američané pak tuříny nahradili dýněmi, protože to vypadalo děsně.

Za mého dětství se ve Francii Halloween neslavil. Francie naopak tento svátek odmítala. Ne Halloweenu! To nejsou naše hodnoty! A jednoho dne se stalo kouzlo. Víte, že Halloween vám může každoročně přinést miliony dolarů? Jsou to naše hodnoty! Kdo chce dýni? Na Wikipedii jsem zjistil, že můžu říct i ten Halloween. Kdo to říká? Já. Slavím ten Halloween, stejně jako ty Velikonoce a ty Vánoce. Se svou ženou. Anno-Corinne! A nyní pár tipů na kvalitní halloweenský večírek.

Vydlabejte dýni podle návodu na Youtube a až skončíte, vyhoďte ji a kupte si už vydlabanou. Dejte si na dům tuhle zasranou pavučinu, zůstane tam celý rok. Vezměte hnusné a prošlé bonbony a rozdejte je. Vyzdobte si dům depresivními věcmi. Letos jsem si jako děsivou dekoraci vystavil fotku ex s přítelem. Do prdele, ti se milují. A své daňové vyúčtování. To mě nikdy nenechá chladným. Přivítejte hosty na večírku v maskách.

Jako každý rok tam bude VELICE ORIGINÁLNÍ KOSTÝM Ty mě nepoznáváš? - Jsem Harley Quinn. - Ehm... Fajn. KLUK BEZ KOSTÝMU opakující ten samý vtip. Převlek je, že nemám převlek. TEN NEBO TA, KTEŘÍ NEPOROZUMĚLI TOMU, ŽE MAJÍ NAHNAT STRACH Ahoj, hezký Halloween. Jsem mrtvý strachy. KLUK, CO MOC VYSVĚTLUJE SVŮJ KOSTÝM Jsem voják z konce druhé světové války, z roku 1945, byla to doba plná peripetií.

TEN, KOMU NEJDOU MANUÁLNÍ PRÁCE Ty jsi mě nepoznal? KOSTÝM, KTERÉMU NIKDO NEROZUMÍ Vlastně jsem něco mezi klaunem, Magnumem a strašákem z Havaje. Konec konců, každý má svůj styl. Dobrý den, jsem Svědek Jehovův, jdu šířit slova našeho Pána. Jasně, fakt originální kostým, pojď dál!

- Ne, opravdu jdu šířit slova... - Šílený. Vezmi si pivo z ledničky. Vyprávějte si strašidelné historky. A pak Toto řekl: "Nebyla to klobása, ale moje péro." - To není strašidelné. - Ne. - Ne. - Aha, počkej. Nebyla to klobása, ale moje péro! Koukejte se s kamarády na horory se screamery.

Nevíte, co je screamer? Tak si trochu zesilte zvuk, ještě trochu. Promiňte, tohle je ono. Ale funguje to jen s děsivým zvukem. S jiným to není to samé. Ale i obrázek musí být děsivý. Když nemáme děsivý, je to nanic. Tohle je hrozný. A nakonec... Lidi, ožerte se.

Je Halloween. Děti, chcete kokain? Děkuju, že jste se koukli na tohle video. Ano? Koledu, nebo něco provedu. Promiň, zrovna točím video, nemám čas. - Koledu, nebo něco provedu. - Super efekt. Ale vidíš, nemám čas, mám moc práce a ani nemám bonbony. Něco provedu... Dobře.

Co bylo tohle za šílenost? Páni! Co se tu děje? Chlape, je to divný. Mikrofon nefunguje. A kamera taky. Nemůžu vypnout nahrávání. - Vypadá to jako začátek špatného hororu. - To ne. - Co? - To ne. Horor. Já jsem černý, takže umřu jako první. Počkejte, chlapi.

Jsme silnější než to. Jsme v tom společně. A dokážeme zbytku světa, že jsme silnější než hollywoodská klišé. Rozbití skla. Jdu pryč. To ne! A kurva! Zdá se mi to, nebo se ta skříň sama hýbe? - Chlape, otevři to. - Dobře. Vidíš, byla to kočka. Věděl jsem to. V klidu, všechno je v pohodě. Normane? Užijte si Halloween!

SLEDUJ MĚ Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jehovista byl nejvíc :D :D

181

Odpovědět

jarinin za 3 2 1

485