Moji dvojníciNorman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:7 306

Říká se, že každý má někde svého dvojníka. Norman vyzval na Twitteru své fanoušky, aby mu poslali fotky lidí, kteří vypadají jako on. A nestačil se divit. Připomíná vám Norman také jiné známé osobnosti?

Poznámky:

Pluto je pes objevující se v pohádkách s Mickey Mousem.
Filmy, ve kterých se Norman objevil, jsou Pas très normales activités (2013), Můj král (2015) a Alibi na klíč (2017). 

 

Přepis titulků

Jo, Pluto! Ne do sněhu! Pluto, ne do sněhu! Umím imitovat, ale je to k ničemu. Začíná originální video, co nikdo na Youtube nenatočil. Lež! I já jsem jedno udělal. Často mi posíláte fotky lidí, kterým jsem podobný. Často je to fakt vtipné. Rád se o to s vámi podělím. Jdeme na to! Michael Cera a Jesse Eisenberg. Jo, jsme si trochu podobní. Všichni tři jsme herci.

Ale když porovnáme počet natočených filmů, moc se neshodujeme. Jsem znepokojen. Poprvé slyším, že připomínám babičku, co cestuje metrem a poslouchá metal. Paní, zdravíme vás! Tedy pokud nejste mrtvá. Často vám připomínám sportovce. - Ronalda? - Ne, toho ne. - Zidane? - Ne. Je to Florian Maurice. Kdo si ho pamatuje?

Hrál fotbal za Lyon v období renesance. Jsem jediný, koho šokuje ten úsměv? Toho kluka fotbal baví až moc. Floriane, jste vyhozen z klubu. Vaše žena požádala o rozvod. Jste mrtvý. Jasně, Benjamin Pavard. To mě potěšilo. Ten kluk je skvělý. Máme společný problém. Oba nás srovnávají s Jeffem Tuchem. - Ať odpoví Benjamin. - Co říkáte na podobu s Jeffem Tuchem? Ze začátku to bylo vtipné, ale postupem času to je...

tak nějak. Marný. Mám otázku! Ano, John Smith z Mickey magazínu. Co říkáte na podobu s youtuberem Normanem? To je obrovská osobnost, velmi ho obdivuji. Je to bojovník, má budoucnost. Opravdový vůdce. Floriane Maurici? Co říkáte na podobu s youtuberem Normanem?

Miluju fotbal! Aha, tenhle chlap se mi má podobat. Nejhnusnější styl v celé Mléčné dráze. Dělám si srandu, díky za fotku. Kouknu na další. Mezi fotkami se z něj stal kus. Tenhle pornoherec má podobný obličej. Ale i v jiných partiích jsme si podobní. Velký tupec.

Doufám, že nezajdu příliš daleko, když řeknu, že ta paní je mrtvá. Ta osoba mě děsí, je to bílá paní. Říkám si, jak vypadal její život. Dětičky, maminka připravila koláč. Proč vždycky dělají tohle? Víte, co jste? Zkurvysynové. A i další lidé z té doby. Zřejmě to je její manžel, milenec a syn. Jsou jako Addamsova rodina. Páni, týpek z Narcos. Díky němu jsem si nechal narůst knír. Ale nefungovalo to.

Vypadám spíš jako Cabrel. Dobře, takže Noyan je doopravdy můj turecký dvojník. (LEŽ) Jo, podoba tam je. Přiblížím ho. Moment, tys to hledal pod slovy: blond, kudrny a zvracet? Skvělý. Dobře, Sophie Turner na fotce se svým přítelem. Nevím, kdo to je, a nic mi do toho není, ale myslím, že je v takové oblasti... Jsem ve friendzone. Nevím, který člověk mi to poslal, ale asi je barvoslepý.

Je pravda, tomuhle chlapovi jsem podobný. To je můj táta zamlada. To je můj dvojník. Akorát on je kus. Celý já, ale kdybych byl hezký. Jsem znechucen. Můj padesátiletý ruský bratranec. Fajn, tu fotku nechci vidět. A do prdele. Jojo, vidím to, je jako já. Jo, vypadám jako on, protože to jsem fakt já. Nebo tenhle chlap. Víte, jak se jmenuje ta skupina? Průměrní běloši. Má skupina není Vysocí černoši, ale Průměrní běloši.

Tak tenhle týpek ze středověku je něco mezi mnou a Eddym de Prettem. Tenhle mezi mnou, Maximem Musquou a Nekfeuem. Ale navíc je zrzavý mestic. Takže jako já vůbec nevypadá. Vypadáme podobně. To je Jean Teulé, spisovatel a autor komiksů. Až zestárnu, budu vypadat takhle. Těším se. Tady nesouhlasím. Ten týpek nemá na hrudníku žádné chlupy. Ale já... Aha, já taky ne. Jé, Julien mi posílá mého dvojníka ze Švýcarska.

Zdravím! Tohle slyším často, jedná se o herce z filmu To. Je divný, ale z profilu vypadá jako já. Podle hlavy jsem to celý já. Ryan Gosling, jo, ta podoba je dokonalá. Fajn, ten tweet jsem napsal já. Během života jsem často měnil svůj vzhled, ale lidi mě vidí pořád stejně: hubený dlouhán s afrem. Něco jako Levák Bob. Ale s přibývajícími roky vypadám víc jako Flanders. Tak, poslední celebrita. Údajně připomínám Justina Timberlaka. Ne, toho ne.

Toho, co neměl žádné charisma. Jo, boží. A teď koukněte na portrét mého předka. Sir točí videa. Promiňte, nejste náhodou můj předek? Protože si jsme fyzicky podobní. Tak si říkám, jestli existuju díky vám. Ano, Normane, jsem tvůj předek. Bojoval jsem s armádami a ničil říše svýma holýma rukama. A to proto, aby mí potomci, i ty, - točili videa o záchodech a sýrech. - Ale dělám i o grilování, prodavačích... - Dobře, vrátím se do roku 2018.

Fajn. - Zavři hubu, ještě jsem neskončil. Díky všem za zhlédnutí videa. Dejte mu like a přihlašte se zvonečkem k odběru. Odebírejte můj kanál a tak dále. Už to kurva přestaň dělat! Čau! Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář