Imaginární vynálezy 2Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:184
Počet zobrazení:10 432

Imaginární vynálezy jsou zpátky. Norman vám opět představí celou řadu věcí, které sice neexistují, ale pro praktický život by byly velmi užitečné. Která z nich by se hodila vám?

Přepis titulků

Ahoj! Je tu pokračování videa o imaginárních vynálezech. Neexistují, ale v praktickém životě by byly velmi užitečné. Jako třeba vysouvací sklo, když někdo mluví blízko obličeje. Jsem velký fanoušek Martina Scorseseho. Zaprvé, jeho režisérský styl, zadruhé, dlouhé záběry, ...a vidíš, že se děje něco šílenýho... - Co je to? - Mluv do mikrofonu. Říkal jsem, že Scorsese...

Zrychlovač nudných příběhů. Entomologie je věda o hmyzu. A je hrozně zajímavá! Viděls chloupky, co má motýl? Když se jich dotkneš... - A tak jsem se stal buddhistou. - Tak to jo. Skvělý příběh. A víš, proč buddhismus? Byls v Anglii? - Chrámy... - Kurva. Věc, se kterou bys vydržel déle v posteli. Déle než 2 vteřiny. Pokračuj!

- Mysli na mrtvého holuba. - Pokračuj, vydržel jsi tak dlouho! - Mysli na zvratky na ulici. - Pokračuj! - Mysli na Alaina Juppého. - Do prdele! Promiň, nemám chuť. Jsem znechucen. Teda znechucen tam. Detektor zdroje zápachu. Byl by praktický k nalezení lidí prdících na veřejnosti. Zápach prdu jde od tohoto muže. - To byl on.

LEŽ. Detektor plivání. - Teď čtu skvělý komiks, POZOR, PLIVNUTÍ! jmenuje sse ssuper vesmírná loď. Ty lodě na sebe střílejí. POZOR Je to paf, paf, paf... Hodinky, díky kterým zmizíš v trapných situacích. - Čau chlapi. Co to je za hroznou hudbu? - To je naše skupina. - Já jsem kytarista. - Já zpěvák. Věc přeměňující špatný film na dobrý.

To už existuje. Je to tráva. Nekuřte. Moc. Přístroj umožňující druhou šanci, když nevíš, co někomu odpovědět. Norman, youtuber a chlápek bez videí. Jsi v důchodu? Ne, nejsem v důchodu. Naopak, stále točím videa... Jo, jsem v důchodu. Jako tvoje vlasy. Teď mám hlavu ze South Parku, protože jsem tohle zapomněl natočit. Jo, jsem debil. Další vynález je přístroj, který ti přesně řekne, kde podrbat záda.

Tak, podrbej mě na šířce 16 a délce 25. Úžasný! Neomezenou baterii na iPhone. Fajn, ta už existuje. Je to šňůra. Automatická Wikipedie v mozku. Viděl jsi Kmotra? Aha, myslíš film režiséra Coppoly od Paramountu, co měl premiéru 15.03.1972, podle románu od Maria Puza? Ano, to je on.

Jak se ti líbil? Neviděl jsem ho. Ale líbil se mi. Rozostřovač oblastí, na které nechceš koukat. Kdyby věděla, že jsem jí rozostřil prsa, aby mě nelákalo tam koukat. Jsem gentleman. Rád bych šel na operaci očí. Kdyby věděl, že jsem ho celého rozostřila a neslyším, co říká. To je zoufalec. AdBlock na špatné vtipy.

Znáš ten o Totovi, co jde do baru? BLOKOVÁN. Sejdou se Číňan, kněz a bumerang... BLOKOVÁN. 10 kamiónů... BLOKOVÁN. Zatáhni mě za prst. BLOKOVÁN. - Fajn, to je vtipný. - Je to praktické pro nevtipné lidi. Takže... BLOKOVÁN. Ehm, chtěl jsem říct... BLOKOVÁN. Vlastně ne.

Špatný nápad. Detektor potenciální šance u holek. Takže tahle 30 %, to ne. Tahle 0 %, to ne, přišla s klukem. Tahle má 98 %, jdu na to! Nechci rušit, ale koukám, že máš stejné chipsy jako já. Nechtěla bys na skleničku popovídat si o tom, jak máme rádi stejné chipsy a tak? Tak to nech být. Nathalie: 0 %. GAME OVER. A nejlepší vynález by byl, že kdyby se vám video líbilo, tak byste mu hned mohli dát palec nahoru. To by bylo skvělé. Nebo to můžete udělat tím starým způsobem.

Brzy na viděnou! ZAČNI MĚ SLEDOVAT. Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hej tu mikinu bych chtěl s tím "FAUX" :D

61

Odpovědět

Jo ten detektor šance by se hodil, obvykle zjistím, že jsem měl slušnou šanci až když je zadaná, nebo se stěhuje.

51

Odpovědět

Super vynález by taky šel použít na videacesky - blokování uživatelů. Tak bychom nemuseli číst ty trapné troly. Viď Jarinine?

243