Hipsterská dobrodružství 2Norman

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:7 227

Camille a Iznogoud jsou zpět. Co si pro vás oblíbení hipsteři připravili tentokrát?

Přepis titulků

HIPSTERSKÁ DOBRODRUŽSTVÍ 2 Iznogoude, když půjdeš nakoupit, vezmeš mi prosím bulgur, quinou, tofu, bezlepkový chleba a chlorellu? - Jasně. - Vážně? Máš to všechno? Tetuju si to, je to rychlejší. Tak už to mám, půjdu do supermarketu. Teda do zdravé výživy. A večer ještě musím na jógu. Jóga. Už tu nemám moc místa. Jóga.

Iznogoude, tady je takový spolek. Koncept je hrozně jednoduchý. Dáš sem hype oblečení, co už nenosíš, a pomůžeš lidem v nouzi. - Ten koncept mě uchvátil. - Tohle dám Véro a ta se postará o zbytek. Chlape, máš fakt obrovské srdce. To ty máš velké srdce, dal jsi jí svou vestu. - Ta je skvělá, můžu ji zkusit? - Jo. To je přesně moje velikost a hodí se mi k outfitu. - Skvěle ti padne.

- Ten spolek mě uchvátil. - Znal jsem jenom Asos, ale tohle ne. - Tak už znáš obojí. Camille, co tu děláš? Provádím luminoterapii. - Výborné! Co to je? - Speciální lampa, která působí přímo na mozek díky světelnému spektru podobnému Slunci. Dobře. Je tu ještě jedna podobná věc, říká se jí vytáhnutí rolety. - Nevím, jestlis o ní slyšel. - Musím to říct, ten koncept mě uchvátil.

Vynikající! Teď se zajímám o humanitární pomoc. - Udělali jsme crowdfunding. - Crowdfundovali jste? Jo, crowdfundovali. A získali jsme peníze na to, abychom postavili studnu v nehostinném prostředí. - Počkej, ale tohle je centrum. - Jo! Chci si v pokoji vytvořit feng-šuej prostor. - A jak? - Snažím se harmonizovat energii svého pokoje, abych podpořil své blaho. Tak jsem přestavil nábytek.

Ale kde v tomhle spíš? To je jednoduché, koukej. Převrátil jsem postel a ležím takhle. - A nespím. - Kurva, to je vynikající. - To je stand-sleeping. - Ale jsem z toho trochu mrtvý. Máš psa? To jsem nevěděl. Ne, to fakt ne, mám nového domácího mazlíčka. Je dost fucked up. Ten koncept mě uchvátil. Jmenuje se Wagner a jsme na sebe fakt dost napojeni.

Nemyslíš, že je urážlivé to, že ho máš na vodítku? Osvoboď ho, chlape! Máš pravdu, je to kruté. - Ten čurák! - Ten pták toho červa úplně oddělal. - Ta bezmoc! - Ta příroda je fakt dost krutá. Příroda je kurva. - Brejle? Ukaž mi je! - Brýle máme oba. - Zasranej čuráku. - Je, to budu asi já. - Kdo sem dal tu studnu?

- Já ne, to on. Já jen přispěl 5 eur do crowdfundingu. - My tu už vodu máme, co teda chceš? - Ale v ní je vody ještě víc. - Není mi dobře, musím na aquabike. Ahoj! - Já mám jógu. Vezmu tě na velice pomíjivý večírek. Slyšels o tom? - Ne, fakt ne. - Ten večírek trvá jen určitou dobu. - Dobře, ukaž. - Začínáme. - Tak, končíme, díky všem. - Kurva, to je vynikající! - Camille?

- No? Tohle je Meruňka, moje nová holka. To je vynikající. A jste ve volném vztahu, máte polyamorii nebo se nevážete? Ne, náš společný pohled na lásku a na sex je úplně nový. Takže náš koncept vztahu spočívá v tom, že se nelíbáme a vůbec na sebe nesaháme. Vlastně se nemilujeme. - Vlastně ho nechci. - Jo, nechce mě. - Takže to není tvoje holka. - Vlastně není. - Proč nás sem hodili?

Nechápu to. - Neumím plavat. - Počkej, tady by byla dobrá afterparty. - Vodní afterparty! Iznogoude, co to tu děláš? - Vydávám tu zvuky. - Výborně! Natočíme spolu singl? - Chtěl bys? - Jasně! Takže pojď, one, two, three, four. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: alicevavri www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jarinin si založil nový účet?

32

Odpovědět

Ne, tohle je jen jeho nejlepší imaginární kamarád.

03

Odpovědět

Můžu poprosit adminy, aby přidali do komentářů sekce? Stačily by dvě - "Pro ostatní" a pro "JaaJ". On by si tam pro sebe breptal podobně jako ve vypolstrované cele a všichni by měli radost.

193

Odpovědět

Zatial tu proti "Jaaj" nikto nedal relevantnu kritiku, preto niet dovod selektovat sekcie.

48