Hloupá rodina v 5 proti 5

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:912
Počet zobrazení:10 476
Po nějaké době tu máme opět americkou verzi televizní soutěže 5 proti 5, tentokrát ale s moderátorem Richardem Dawsonem, který tuto show moderoval v letech 1976-1985.

Přepis titulků

Překlad: janica www.videacesky.cz Jmenujte zvíře na tři písmena. Žába. Něco, co najdete v ledničce. Mléko. Značka benzínu. Obyčejný. Něco, co doprovází letní bouřku.

Sníh. Sport, ve kterém se koná utkání hvězd. Otočte se. Možná se sem už nikdy nedostanete. Podívejme se. Tomu nevěřím. Jmenujte zvíře na tři písmena. Odpověděl jste... žába. Kolik lidí takhle odpovědělo?

Nula. Dva lidé by tak museli odpovědět. Něco, co najdete v ledničce. Vaše odpověď... mléko. Tak odpovědělo... 28 lidí. Chtěli jsme značku benzínu. Odpověděl jste... obyčejný. Skvělá značka!

Lidé, kteří tak odpověděli! Moje značka. Něco, co doprovází letní bouřku. Vaše odpověď: sníh. Počet lidí se stejnou odpovědí. Mám dobrou a špatnou zprávu. Nejdřív tu špatnou.

Špatná zpráva je, že potřebujete 172 bodů, abyste vyhráli peníze. Ne! Dobrá zpráva je, že vy to zvládnete. Položím vám stejné otázky jako Bobovi a vy nesmíte, a ani nechcete, odpovědět stejně. Pokud to uděláte, uslyšíte tohle. Co uslyšíme? Díky.

Potom vám řeknu, abyste zkusil něco jiného, a vy odpovíte jinak, jasné? Připomeňme si Bobovy zahanbující odpovědi. Nastavte nám 20 sekund. Jmenujte zvíře na tři písmena. Aligátor. Něco, co najdete v ledničce. Mléko. Něco jiného.

Led. Značka benzínu. Etyl. Něco, co doprovází letní bouřku. Déšť. Sport, ve kterém se koná utkání hvězd. Fotbal. Fotbal.

Radši to vezměte zpátky. Kdokoliv, kdo řekl aligátor... Jmenujte zvíře na tři písmena. Vaše odpověď: aligátor! Počet lidí se stejnou odpovědí! Vy neužíváte narkotika, že ne, Bobe? Ne, ale začnu. Myslel jsem, že žába je mimo. Myslel jsem, že žába je ta největší pohroma.

Ale pak jste přišel s aligátorem. Opravdu těžká otázka. Pes byl nejčastější odpovědí. Pes. Tím jsem si jist. Zvíře na tři písmena - pes. P-E-S. Říkáte ta samá písmena. Ne, říkal jsem na tři písmena.

Pak jsme chtěli něco, co najdete v ledničce. Na to jste nám oba odpověděli dost jasně. Naneštěstí jste zopakoval stejnou odpověď. Pak jste řekl: led. Tam ho můžeme najít. Počet stejných odpovědí: 17.

Mléko bylo nejčastější odpovědí. To jediné Bob nepokazil. Ptali jsme se na značku benzínu. Vy jste odpověděl... etyl. Značka. Myslím si, že ho pijete. Počet stejných odpovědí: nula!

Nejčastější odpovědí byl Shell. Něco, co doprovází letní bouřku. Alespoň vy jste byl při smyslech. Tamhle máme sníh! Alespoň vy jste řekl déšť, mám pravdu? To je dobré! Počet stejných odpovědí: 9! A pak tu máme sport s utkáním hvězd.

Vaše odpověď: fotbal. Sice to bylo dvě minuty po limitu, ale já trval na tom, aby se to počítalo. Počet stejných odpovědí! Mimochodem, letní bouřku doprovázejí blesky. A baseball byl správnou odpovědí na naši poslední otázku. K mému údivu jste získali 83 bodů. To je úžasné.

Za každý bod máte 5 dolarů, celkem tedy... 415 dolarů! Sledujte nás prosím i zítra, tuto show plnou bláznů. Zítra se uvidíme v 5 proti 5!

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

paneboze takovejch penez za takovy odpovedi

251

Odpovědět

aha.. moc se omlouvam ja si nevsim ze k tomuto videu uz jsem v minlosti psal..

201

Odpovědět

Richard Dawson včera zemřel ve věku 79ti let.

226

Odpovědět

Pamatuju jak to běželo u nás:

Otázka: Jmenujte nejznámější český zámek.
Odpověď: FAB

:-D :-D :-D

353

Odpovědět

Aligator...KILLING SPREE :D

302

Odpovědět

vždy potěší vidět něco takového :D

223

Odpovědět

Neni možný že je někdo takhle tupej :D

1911

Odpovědět

Kdyz je clovek nervozni, tak rekne kdejakou blbost. Mam to podobne zazite.

295

Odpovědět

+KniHovnaStromyyyy! :D

231

Odpovědět

Američané přeci nejsou hloupí :)

229

Odpovědět

takovejch penez za takovy odpovedi, OMG, ale vtipny to bylo to zas jo :)

203

Odpovědět

Moderátor vypadá, že si asi musel hodně přihnout, aby to s těmi idioty mohl vydržet. A ještě jak je tam ošahává... takhle se taky s každým kamarádím po deseti pivech :D

226

Odpovědět

čekal jsem kdy ten moderátor dostane po čuni... ale já bejt na jeho místě tak se do nich pustim ještě víc :D

214

Odpovědět

Jsem velice rád, že se nemusím za svou inteligenci stydět..

197

Odpovědět

Prostě stres no...

207

Odpovědět

Když sem ty dementy viděl hned se mi vybavil Majkl Najt :D

1813

Odpovědět

Žába, sníh, pak mě dorazil aligátor. A moderátor taky dobrej řízek.

212

Další