Koktejlový závodHluboký vesmír 69 (S02E12)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:7 742

Jay a Hamilton před sebou mají další misi, na kterou se oba těší. Získat ji však nebude jednoduché. Co všechno budou muset naši hrdinové dokázat, aby úkol získali?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 KOKTEJLOVÝ ZÁVOD NOVÁ MISE Koktejlové dívky... Mise přijata. Stačilo říct dívky. A koktejly. Hlavně dívky. Nazdárek.

Ahojky. Holky, máme tu odvoz. Můj bože, podívej na ty... Koktejly! Zacksi, doufám, že mi nechceš zase přebrat misi. Neboj, jsem v pohodě. Jen tu vyzvednu pár slečinek. To je moje mise. Byl jsem tu první, je to moje mise.

To je mi fuk. Moje loď je novější, rychlejší a víc sexy – jako já. Moje loď je stará dobrá klasika a ukáže té tvojí zadek. Pokud chcete zjistit, čí loď je rychlejší, závoďte v rokli. Jo, a ten, kdo tu bude první, nás může odvézt. To je lehký. Sklapni. Mám tě. Podfukáři.

Jsi kretén. Dvojitej kretén. Má parádní motory. Nemáme šanci s ním držet krok. Jo? Já mám zas parádní... torpéda. Vidíš? Lehký. Kdy ten závod skončí? Musím čůrat. Chceš to hrát takhle?

Mega laser. To mi připomíná sex s holkou, která měla krystalovou vagínu plnou laserů. To se nestalo. Nevíš o mně všechno. Ty koktejly jsou výborný. Musím se je naučit dělat. Naučím tě to, ale musím ti to naúčtovat.

Ne, pokud se je naučíš dělat, náš dvorek bude plnej kluků. To nejde. O čem to sakra mluvíš? Nemám tušení. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Damn right, it's better than yours!

60

Odpovědět

:-D

00

Odpovědět

Já myslel ,že v cíli využijí prodlužování lodi

202