Temná princeznaHluboký vesmír 69 (S02E10)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:8 567

Jay narazí na starou známou, se kterou si není radno zahrávat. Hamilton kvůli tomuto setkání skončí na nepříjemném místě. Dokážou se společně z této šlamastyky vyhrabat?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 TEMNÁ PRINCEZNA Myslel jsem, že už nebudeme plnit mise na území Impéria. Koalo, prosím tě. Myslíš, že mě pár hvězdných válek může udržet od těch nejvíc sexy částí vesmíru? Tak dobře. Tohle je únikový plán. Pískej si jakoby nic. - Kruci.

- Plán B. Pískej hlasitěji. Je to kvůli těm pár vesmírným lístkům za parkování vážně nutné? Ty značky jsou dost matoucí. - Ahoj, Jayi. - Zdarec, holka. - Jak se jmenuješ? - Ty si mě pořád nepamatuješ? - Carl? - To nemyslíš vážně. Kruci. Připravila jsem si řeč, jak jsem se se zlomeným srdcem obrátila k temné straně síly.

To slýchám pořád. A ani si mě nepamatuješ. Fajn, víš co? Přeskočím rovnou k tomu, že ti uříznu koule. Pěknej světelnej meč. Počkej, co jsi to říkala o... Fajn, tady jsem skončil.

Kruci. Počkej, teď už si vzpomínám. Jsi ta princezna, která se chystala svrhnout Impérium, že? Jo, to jsem já. A jak to dopadlo? Vždycky jsi byla tak trochu rebel. To se mi líbí. Vím o něčem dalším, co by se ti taky mohlo líbit. Pěkná síla.

Táta by na mě byl naštvanej, kdyby věděl jak používám sílu. Pěkný. Hej, máš rád bongo hudbu? Cože? Radši to umyj. To je hodin. Měla bys už jít. Jsi na mé lodi, blbče. No jasně.

Jasně. Cože? Říkal jsem ti, žádní muži během rozjímání nad vztekem. Nemůžeš mě ovládat, tati. Dělám si co chci. - Byl jsem na odchodu. - Ne tak rychle. To bylo vážně dost rychlé. Jayi, jsem její otec.

Jo, to mi došlo. Vede odtud nějaká bezpečná cesta ven? Má dcera je princezna a ty jsi nula. Za ty parkovací lístky zaplatíš. Ne, moje honicí ruka. Ahoj, nový kamaráde. Tohle je Jeff, je to odpadový červ hrající na bongo. Vítej.

Dobře. Doufám, že máš únikový plán, chlape. Pokud chcete utéct, můžu vám pomoci. Můj žaludek je červí díra. Vlezte dovnitř a teleportuju vás, kamkoliv budete chtít. Perfektní, teleportuj mě na vesmírnou loď Playboye. - Ty jsi mu na to skočil? - Já ne. Celé ty roky jsem tě nenáviděla, ale teď vím, že mi nemůžeš zlomit srdce.

Jsi jen debilní a hloupej idiot. Debilní a hloupej sexy idiot. Na tohle nemáme čas. Díky, tentokrát si tě vážně zapamatuju. - Lei... - Rhonda. - Leia. - Skoro. Mír s tebou.

Jayi, jak to, že tě holky tak nesnáší, ale přitom se s tebou vyspí? Tatínkovské problémy. Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jednou ruku má,pak zas ne,pak zas jo.. zase ne

171

Odpovědět

trošku blbost? možná...ale pořád 127x lepší, než oficiální Star Wars Holiday Special

60

Odpovědět

Tak toto bola najlepšia časť :D

172

Odpovědět

Víc Jeffa a jeho bong!

210

Odpovědět

Jak dokázal přežít ten pád z takový vejšky ? :D A proč ten červ nenabídnul ten tunel nejdřív Koale ? :D A jakto, že měla, jako zástupce Temný strany fialovej meč a ne červenej ? :D

36

Odpovědět

bo

62

Odpovědět

1) Spadl do měkkých odpadků.
2) Třeba nabídl, a Hamilton ho s tou kravinou poslal do háje.
3) Protože JE TO REBEL.

230

Odpovědět

+komunardHamilton byl vždycky chytřejší no :D

80

Odpovědět

+ArcessTomu se říká "nemyslet penisem"... Něco, co Jay (a ani spousta lidí, co znám) prostě nezvládá...

51

Odpovědět

+LatyfundistaDady issue

10

Odpovědět

Tunel nabídl až potom, co se stěny začaly přibližovat :)

60

Odpovědět

Irituje mě, jak mu v některých scénách ruka zázračně narostla. :D

313

Odpovědět

Je to honící ruka. Jay nemůže být bez honící ruky. Celý vesmír by zkolaboval.

190