Výbuch hvězdné minulosti, část 2.Hluboký vesmír 69 (S02E08)

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 51
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 265

Hamiltonova rodná planeta je pod útokem Pandachena, který usiluje o její zničení. Bohužel vše nejde podle plánu a Jay s Hamiltonem se ocitnou na cizí planetě. Její obyvatelé věří v dávné proroctví, které by se mohlo týkat našich dvou hrdinů. Co přesně v záhadném proroctví stojí?

Přepis titulků

HLUBOKÝ VESMÍR 69 VÝBUCH VESMÍRNÉ MINULOSTI, část. 2 Pilot většinou odchází od nastartované lodi, aby si koupil Frisco. Frisco. Ví, co je dobrý. Blbý, že mu ukradneme loď. Astrovýstřel! Výstřel! Vůbec netuším, jak řídit vesmírnou loď.

Výstřel! Už to jde. Jsme ve vesmíru. Hezký. Zastavte plavidlo. Jste zatčeni za krádež vesmírné lodi. Zapomněl jsem, že krádež je nelegální. Neboj se, mám plán. Které tlačítko asi bude pro fotonové torpédo?

Nastav fasery na dobrodružství. Kruci. Jaký fasery? Chlape, seš v pohodě? No do háje. Proroctví se naplnilo. Bylo již mnoho takových, kteří kvůli zadnici přišli o penisy. Nakonec se náš zachránce objevil.

Excalikláda! Je to úplně jako 379. epizoda Astrolordů. Vagínion je tady! Tohle je plán. Vystřelíme tě katapultem k drakovi a ten pak zemře. Nebo aspoň myslíme. Použil jsem stránky proroctví, když nám došly prázdné papíry. Fajn, tohle není jako v té epizodě.

Čas nadešel. Jdi do katapultu. Nemůžeme tam dát dýně? V proroctví stojí, že ten kdo porazí Vagíniona, bude panovat království po pět nocí. Nic proti, ale vaše království stojí za prd, a navíc ho spálil drak. Slečny patří ke království. Co tím přesně myslíte?

Můžeš opíchat všechny slečinky. No tak, chlapi, ten katapult se neodpálí sám. - Ty, Jayi. - Ahoj, kamaráde. Musíme odsud vypadnout. V proroctví stojí, že po pěti dnech ti král uřízne a sní koule. Cože? Ale všichni tady moje koule milují. Pamatuješ, že jsme jeli zachránit mou rodinu a tvou holku?

No jo vlastně. Zatímco ty jsi dělal věci, já našel souřadnice Koalakonu. Proroctví musí být naplněno. Musím mít maso tvých slaďoučkých koulí v puse. Tohle je přesně jako v té epizodě. Astrovýstřelový kopanec. Ne! Už letíme, Koalakone.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: navrus www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Navrusi nejdříve děkuji za překlad skvělého seriálu. (y) A nyní malá výtka:
Astro Past Blast v 1 části přeloženo jako "Výbuch hvězdné minulosti", nyní jako "Výbuch vesmírné minulosti". Nemám nic proti překladatelské iniciativě, ale přece jen je to název seriálu tak bychom se mohli držet jednoho názvu aby se to nepletlo.
Děkuji :-)

80

Odpovědět

Chybička se vloudila :) moc děkuju za připomínku. Nevím proč jsem si byl tak jistý, že jsem to předtím přeložil takhle. Jdu do opravit a ještě jednou děkuju :)

50

Odpovědět

Tohle je prostě zlej seriál :D

90

Odpovědět

Paráda :D

100